امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
لگ در اکثر بازی ها
سلام دوستان
من یه مشکل عجیبی دارم تو بازی ها.اکثر بازی ها برای من تو محیط های شلوغ مثل بعضی شهر ها تو ac origins یا shadow of tomb raider 
لگ داره و بازی یکم کنده مخصوصا وقتی دوربینو میچرخونی.جدیدا هم ac odyssey رو نصب کردم و لگ وحشتناکی دارم و محدود به محیط های شلوغ نمیشه . هم تو گیم هم تو کات سین ها. اکثر بازی ها رو هم رو high و 1080 میزنم و vsync روشنه چون خاموش باشه پارگی شدید تو تصویر دارم.ولی یه عده بازی مثل cod ww2 یا batman arkham knight و evil within 2 و یا WD2 روی بالاترین کیفیت بدون کوچکترین لگی اجرا شد.یه مشکل دیگه هم هست اونم اینکه حافظه کارت گرافیکم 6 گیگه ولی تو بازی ها مثلا وقتی از حدود 2.5 یا سه گیگ بیشتر مصرف میشه لگ میفته تو بازی و نمیشه اصلا بازی کرد.
اینم مشخصات سیستم= i5 8400     gtx 1060 gaming 6gb  ram 16  لطفا اگه کسی میدونه قضیه چیه راهنمایی کنه چون فک نمیکنم مشکل از بازی ها باشه.
[تصویر:  big.php?i=541299]

my best game
پاسخ
سلام و عرض ادب خدمت شما.به نظر من این مشکل شما ناشی از بهینه سازی نادرست بازیها است و مشخصات سیستم شما بالا است و فکر نکنم مشکل از سیستمتان باشد.من شما را به دانلود یکی از بهترین برنامه‌ها راهنمایی میکنم و لینکش را قرار میدهم.

[تصویر:  797620_mushishi_wallpaper_1920x1080_for_...tablet.jpg]
پاسخ
(12-15-2018, 02:24 PM)ahmadkiller نوشته است: سلام دوستان
من یه مشکل عجیبی دارم تو بازی ها.اکثر بازی ها برای من تو محیط های شلوغ مثل بعضی شهر ها تو ac origins یا shadow of tomb raider 
لگ داره و بازی یکم کنده مخصوصا وقتی دوربینو میچرخونی.جدیدا هم ac odyssey رو نصب کردم و لگ وحشتناکی دارم و محدود به محیط های شلوغ نمیشه . هم تو گیم هم تو کات سین ها. اکثر بازی ها رو هم رو high و 1080 میزنم و vsync روشنه چون خاموش باشه پارگی شدید تو تصویر دارم.ولی یه عده بازی مثل cod ww2 یا batman arkham knight و evil within 2 و یا WD2 روی بالاترین کیفیت بدون کوچکترین لگی اجرا شد.یه مشکل دیگه هم هست اونم اینکه حافظه کارت گرافیکم 6 گیگه ولی تو بازی ها مثلا وقتی از حدود 2.5 یا سه گیگ بیشتر مصرف میشه لگ میفته تو بازی و نمیشه اصلا بازی کرد.
اینم مشخصات سیستم= i5 8400     gtx 1060 gaming 6gb  ram 16  لطفا اگه کسی میدونه قضیه چیه راهنمایی کنه چون فک نمیکنم مشکل از بازی ها باشه.
از SSD استفاده کن
[تصویر:  9put_liv.jpg]

YOU'LL NEVER WALK ALONE <3
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مشکل شناساندن دسته بازی به بازی dakar 18 Mfmy 1 2,220 09-29-2018, 01:39 AM
آخرین ارسال: Maziyar Hemmati
  همه ی بازی هارو بادسته بازی کنید. Gemar 6 4,595 04-22-2013, 10:50 PM
آخرین ارسال: Gemar

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان