امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
لیست برندگان همایش The Game Awards
بهترین داستان بازی به نظرم The Wolf Among Us بود حقش واقعا داستان جذابی داشت و صد البته که Valiant Hearts هم عالی بود ولی The wolf Among Us یک تجربه متفاوت بود  
 War Never Ends Quietly  
پاسخ
صد آفرین به Dragon Age: Inquisition. انتظارت رو بیش از اون اندازه ای که بود، برآورده کرد.[img=18x18]images/smi/s0 (62).gif[/img]
دوستان عزیز به شخصه بهتون پیشنهادمی کنم تجربه این عنوان رو از دست ندید.
آقای افشار ممنون بابت لیست. خیلی زحمت کشیدید.[img=18x18]images/smi/s0 (74).gif[/img]
[تصویر:  6nbcc5qui6npeyaqb2sz.jpg]
پاسخ
ممنون بابت خبر[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
واقعا بازی های خیلی خوبی توی هر بخش انتخاب شدند.
The witcher 3 که واقعا مورد انتظار ترین بازی هست و مشتاقانه منتظر این بازی هستم و متظر برای انتشار خبری در رابطه با بازی بایونیتا 2 برای کنسول ها و کامپیوتر و تجربه ی بهترین بازی سال به کمک گروه 3dm.
[تصویر:  bazb_thevideogamegallery_29143_1200x1697.jpg]
پاسخ
مراسم از افتضاح پارسال خیلی بهتر بود و یه طورایی سعی کردن تا مثل پارسال نشه که به هر بازی که دیدن خوب بوده بهش یه جایزه‌ای بدن! هرچند که امسال یکی از سال‌هایی بود که بازی خیلی کم منتشر شد. کلی بازی برای امسال تایید شد اما آخرش بیش از نصفشون رفتن 2015! بهترین بازی سال برای من به شخصه DSII بود که متاسفانه جایزه دریافت نکرد اما بیشتر انتخابا معقول بودن. 
(12-06-2014, 09:45 PM)'Arthas' نوشته است: دستینی تجربه آنلاینش بهتر از هارت استون هست تو این لیست :| حرفی ندارم :|
Dragon Age: Inquisition – BioWare/EA
[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
بازی شاهکاری هست ولی واقعا جلو بایونتا برام به شدت عجیب بود دراگون ایج پیروز شه! ولی خب دراگون ایج هم دوست دارم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
مورد انتظار ترین که صد در صد ویچر هست و بقیه برن دم کوزه آبشو بخورن[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
لعنت به نیتندو[img]images/smi/s0 (43).gif[/img] حق بلیزارد بود بهترین سازنده شه...
در کل من بخوام انتخاب کنم، بهترین بازی سال رو هارت استون انتخاب می کنم ولی واقع بینانه بخوام نگاه کنم، بایونتا 2 یه جورایی باحال تر بود. البته من عاشق دراگون ایج هستم و با نسخه دوم که مزخرف بود زندگی کردم!!!! از جنبه هایی هم حق دراگون ایج بود بخاطر گستردگی و زیبایی و ...

شعار ما مرگ بر دستینی مرگ بر دستینی[img]images/smi/s0 (43).gif[/img] کلا با انحصاری های PC لج هستن! اگر می دونستن هارت استون چه شاهکاری هست، اصلا بتل 4 هم آنلاین کسی بازی نمی کرد! ورد جدید هم که فکر کنم بره واسه سال بعدی. South Park هم عالی بود. خوب شد چندتا جایزه اورد.

در کل خیلی جالب بود امسال اصلا انتظارشو نداشتم... اینجوری پیش بره فکر کنم 2015 هم ویچر نشه بهترین بازی سال با این انتخابای غیر قابل پیش بینی امسال[img]images/smi/s0 (67).gif[/img] سال دیگه بهترین بازی سال متال گیر میشه همش هم بخاطر جوی که کوجیما میده[img]images/smi/s0 (67).gif[/img] فقط ویچر[img]images/smi/s0 (67).gif[/img]

دوست عزیز قبول داری نصف حرفات از رو فن بازی بود؟[img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]اون جمله لعنت به نینتندو رو هم بزرگترش کردم چون وقتی دیدمش می خواستم یک انفجار هسته ای رخ بده[img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (83).gif[/img]خداوکیلی ی نگاه کلی هم به بازی هایی که امسال نینتندو داد می انداختی بد نبود[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

ولی در کل از نظر من DSII باید گوتی می شد(البته Bayoneta هم حقش بود) با تشکر از تاپیک

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  بتای محدود GWENT: The Witcher Card Game برروی iOS آغاز شد White Beard 0 991 10-12-2019, 10:14 PM
آخرین ارسال: White Beard
  لیست تخفیفات بازی‌های سونی در اروپا منتشر شد White Beard 0 975 10-02-2019, 08:48 PM
  کوجیما در رابطه با جمله‌ی A Hideo Kojima Game و Death Stranding توضیح می‌دهد White Beard 0 889 09-24-2019, 12:00 AM
  نامزد‌های مراسم Golden Joystick Awards 2019 مشخص شدند PC FAN 0 1,087 09-21-2019, 11:12 AM
آخرین ارسال: PC FAN
  The Last of Us Part II در مراسم Madrid Game Show به نمایش گذاشته می‌شود White Beard 0 772 09-17-2019, 11:15 PM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان