امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
لیست سیاه همراه با طعم 30یا30 splinter blacklist
امسال که splintercell شاهکار بود.
ببینیم رقیبش metal gear solid v سال دیگه چی کار می کنه...
پاسخ
(08-29-2013, 11:06 PM)'mj1375' نوشته است: امسال که splintercell شاهکار بود.
ببینیم رقیبش metal gear solid v سال دیگه چی کار می کنه...

شما مطمئن باش بازی Metal Gear Solid : Phantom Pain جزء بهترین بازی های سال خواهد بود! مگه میشه "هیدئو کوجیما" ، بازی بد بسازه؟![img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
[تصویر:  h9pacwys58r03u326n3a.png]
پاسخ
بازیش حرف نداره.[img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
کاشکی منم میتونستم بازیش کنم آخه تو بازار هنوز نرفتم بگیرمش.[img]images/smi/s0 (41).gif[/img]
پاسخ
شاید تجربش کردم ولی باید بگم خوشم میاد از شرکتهایی که بازی رو بدون حد و مرز قانونی میسازن ولی متاسفانه بیشترشون یک **** خاص رو ابر قدرت نشون میدن
در کل بخام سبک مخفی کاری رو بازی کنم سری Metal Gear Solid رو ترجیه میدم [img]images/smi/s0 (24).gif[/img]
پاسخ
خوب اول درباره ی نقدتون باید بگم که خیلی کوتاه بود و فقط اشاره ای کوچیک به بعضی از مشکلات بازی بود و 4 تا عکس هست که فقط یکیش اتفاق می افته .
و باید بگم به عنوان ی شخصی که این بازی خوییده و با این بازی بزرگ شده . این بازی خیلی بهتر از convection مخفی کاری رعایت کرده اما ...
من نمیدونم سایه در بازی یعنی چی ؟
وقتی ی آدم از ی سانتی ما رد میشه و مارو نمی بینه فقط برای اینکه توی سایه هستیم یعنی چی ؟
وقتی دشمن جلوی اون کاوری که ما پشتش هستیم ایستاده و کله و تفنگ مارو که زده بیرون نمیبینه یعنی چی ؟
وقتی جلوی چشم اون همه آدم از ی کاور میپریم رو ی کاور دیگه و مارو نمیبینن یعنی چی ؟
ولی در convection این طور نبود به طوری که وقتی در سایه قرار میگرفتید همه جا سیاه سفید می شد ولی لنزهای دید در شب وجود نداشت نداشتیم . میتوانستند مثل نسخه های قبلی وقتی تو سایه قرار میگرفتیم فقط لنز هامون معلوم باشه تا بفهمیم چه قدر این جا تاریک .
و ی مشکل دیکه نور پردازی فقط در جاهای تاریک به خوبی کار شده و در روشنایی نورپردازی و گرافیک طوری می شه که آدم از بازی زده می شه
و در بازه ی داستان این بازی بگم اصلا سیا سی نیست و خیالتون راحت . چون هیچ ربطی به هیچ کشوری به غیر از آمریکا نداره که دشمن قدیمی سم فیشر که تو کل دنیا شعبه داره و من این بازی خیلی راحت از سر کوچه خریدم ولی همون بازی که همه می دونید سیا سی و غیر قانونی بود که پدرم دراومد تا گیرش آوردم .
و بازی دارای باگ های شدید هست مخصوصا وقتی چند نفرو با هم می کشیم .
و ی چیزی باید بگم درباره ی کسایی که می گن بازی ضد ایران . بد کردن هر کشوری این قدر خوب مثل خودش ساختن ؟
این به کسایی می گم که فقط بازی تموم کردن بعد همین جوری چرت و پرت میگن . مثلا اگه به جای اسم های ایرانی از اسم های دیگه استفاده می کردن بهتر می شد ؟
اگه مأموریت های فرعی بازی کرده باشید کشور هایی مثل ترکیه و افغانستان و پاکستان و ی سری کشور های عجیب قریب میریم و می بینیم اسم ها و زبان ها و نقشه و حتی موسقی اون کشور به خوبی کار شده و واقعا آدم احساس میکنه تو اون کشور . و من موفق به بازی بخش coop نشدم چون ی سری از کشور ها تو این بخش مثل هند . حتی چند بار به آمریکا هم حمله می کنیم پس بازی هیچ ربطی به ایران نداره . پس این قدر نگید فلان چو ی مرحله تو ایران
پاسخ
به نام خدا
تا این جایی که فهمیدم(مرحله آمریکای جنوبی ام)، صدیق عضو سابق ‏MI6‏ بوده. جدید هم همینطور. ولی تا تمومش نکردم نمیگم ضدایرانی بود یا نه. به نظر میاد اکثرا عضو سابق ‏MI6‏ بودند.
[تصویر:  8f3_sfv_ed.jpg]
?So who you gonna be when the reaper come knocking
Actions speak louder than words, so stop talking
So watch me break out of this cage
I fight now, I wont change
پاسخ
آق جون این  بهترین سری اسپلینتر بود همه جوره دوسش داشتم بدون هیچ مشکلی و عاشق این بودم که ایرانیا رو به رگبار ببندم!!![img]images/smi/s0 (25).gif[/img] بهترین در نوع خودش........ حرفی ندارم همین
پاسخ
به نام خدا
بدون هیچ مشکلی؟ گرافیکش که اصلا خوب نبود. فقط نورپردازیش خیلی خوب بود.
[تصویر:  8f3_sfv_ed.jpg]
?So who you gonna be when the reaper come knocking
Actions speak louder than words, so stop talking
So watch me break out of this cage
I fight now, I wont change
پاسخ
نقد خوب اما خیلی کمی بود [img]images/smi/s0 (62).gif[/img]
یه مشکل که اشاره نشد این بود که بعضی مواقع ایرانیا شروع به صحبت کردن انگلیسی میکنن مخطوطا زمانی که detected شده اید[img]images/smi/s0 (5).gif[/img][img]images/smi/s0 (5).gif[/img][img]images/smi/s0 (5).gif[/img]
                           رد می شه ورقای تقویم مدام        
                                                                                          واسه همه آرزوهامون کندیم گودال
                          دست از پا ترازتره بس که کردیم دعا      
                                                                                          ولی میاد روزی که به کامه ایام
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  دانلود میان پرده های Outlast به همراه زیرنویس فارسی Rise of Duty 0 1,268 08-14-2016, 08:20 AM
آخرین ارسال: Rise of Duty
  با لیست بهترین بازی های شوتر اول شخص PC همراه باشید Mr BoB 1 3,871 02-01-2016, 06:59 PM
آخرین ارسال: Station
  لیست بازی هایی که قرار است در سال 2015 عرضه شوند The Last King On The Earth 20 5,625 05-18-2015, 03:28 PM
آخرین ارسال: hexer
  مرد خستگی ناپذیر/نقد وبررسی بازی Splinter Cell:Black list Zoom Hunter 1 1,960 12-02-2014, 01:22 AM
آخرین ارسال: Old Snake
  “خطرناک تر از همیشه” نقد و بررسی بازی Tom Clancy’s Splinter Cell fan watch dogs 1 2,125 11-02-2014, 09:51 PM
آخرین ارسال: Old Snake

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان