امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
لیست کد تقلب Skyrim Special
#1
به نام خدا 

[تصویر:  xCuJ5kF4nuQhpqeHavDWWR-650-80.jpg]

تو این پست لیست کد تقلب Skyrim special را گذاشتم

ا عرضه نسخه Special عنوان Skyrim ، احتمالا بعضی از بازی‌بازان این عنوان نقش‌آفرینی و فانتزی بتسدا را برای اولین بار تجربه می‌کنند درحالی که دیگران شاید برایشان تجدید دیدار دوباره بعد از این مدت طولانی سخت باشد. در هر صورت، زمان خوبی است که به همه یادآوری کرد که Skyrim اجازه انواع تقلب‌ها را به بازی‌بازان می‌دهد که بعضی کوچک،بعضی بزرگ و بعضی نیز حتی ساختارشکن هستند.
برای فعال کردن پایانه فرمان(کنسول) بازی تنها کافی است کلید (`) را بزنید و کدهای مربوطه را وارد نمایید. راهنمای این کدها توسط سایت pcgamerنوشته شده که ما این راهنما را برایتان ترجمه کرده‌ایم. شما در آن واحد می‌توانید کدهای بیشتری را نیز اعمال کنید. بنابراین در یک زمان می‌توانید نامرئی باشید و پرواز و تلپورت نیز بکنید.
بعضی از این دستورات نیازمند کدهای بیشتری هستند که در زیر به آن‌ها اشاره شده است.
فقط توجه کنید که بعضی از این کدهای تقلب ممکن است باعث مشکلاتی مانند بیرون‌ آمدن‌های ناگهانی بازی و یا گلیچ‌هایی شود.بنابراین اگر بازی خود را ذخیره کنید و سپس این کدها را در یک فضای ذخیره دیگری امتحان کنید امنیت بیشتری دارد. مطمئنا نمی‌خواهید که تغییراتی اعمال کنید و در نهایت نتوانید آن‌ها را برگردانید.
لیست کدهای تقلب:
نقل‌قول:
tgm
مُد «خدای خوب قدیم» که به این معناست که شما از هرگونه آسیبی در امانید و هیچ صدمه‌ای به شما نمی‌رسد.درست مانند یک خدا.
tcl
این کد به شما اجازه می‌دهد که روی دیوارها،سقف‌ها و کوه‌ها مانند یک روح قدم بزنید. برای غیرفعال کردن، این کد را دوباره وارد کنید.
unlock
کلید اصلی را نمی‌توانید پیدا کنید؟قفل باز کردن زیادی وقت‌گیر است؟ پس پایانه فرمان را باز کنید و روی در یا صندوقی که قصد باز کردن دارید کلیک کنید و سپس تنها با وارد کردن کلمه unlock به راحتی می‌توانید در را باز کنید. اگر این مورد در دنیای واقعی هم کار می‌کرد جالب می‌شد.
psb
هر وِردی که در اسکایریم وجود دارد از آن شما می‌شود. با این کد شما به مانند این که در کسری از ثانیه فارق‌التحصیل مدرسه جادوگری شده‌اید.
player.advevel
به صورت خودکار یک سطح بالاتر می‌روید.
caqs
به صورت خودکار تمام مراحل ماموریتتان کامل می‌شود. اگر کلا از بازی کردن خوشتان نمی‌آید این کد مخصوص شماست.
showracemenu
از قیافه و استایل شخصیتتان راضی نیستید؟شما می‌توانید مانند شروع اسکایریم با استفاده از این کد قیافه شخصیتتان را تغییر دهید. البته مشکلی که این کد دارد این است که سطح و مهارت‌هایتان همگی به یک می‌آیند.
player.modav skill x
در این کد «skill» نام همان مهارتی است که می‌خواهید ارتقا دهید و «x» تعداد ارتقایی است که می‌خواهید به این مهارت بدهید.دقت کنید که مهارت‌ها را بدون هیچ فاصله‌ای و پشت سر هم وارد کنید. مهارت‌های تیراندازی marksman و مهارت سخن‌وری speechcraft در بازی نامیده می‌شوند.
 ###player.additem ITEM 
هر آیتمی که در اسکایریم وجود دارد یک کد مخصوص به خود دارد. به جای واژه ITEM در این کد، نام آیتم مورد نظر را وارد کنید و به جای ### تعداد مورد نیازتان را وارد نمایید. حالا رویایتان که داشتن ۴۷ سوپ سیب‌زمینی کلمی بوده را می‌توانید به واقعیت برسانید.
 ###player.additem 0000000f 
یک راه آسان برای آن‌که مقداری طلای رایگان بگیرید. هر عددی بین ۰۰۱ و ۹۹۹ در این کد کار می‌کند.
“###” player.additem 0000000a
قفل‌باز کن کمی دارید؟ تعدادی که می‌خواهید را در این کد وارد کنید و این قفل‌باز‌کن‌ها به صورت جادویی برایتان ظاهر می‌شود.
tm
عکس‌های خود را از بازی بگیرید تا بزرگترها را قانع کنید که تعطیلات خود را تنها در اسکایریم گذرانده‌اید. فقط توجه داشته باشید که این کد پایانه فرمان را مخفی می‌کند بنابراین شما بدون دیدن پایانه فرمان باید این کد را وارد نمایید.
tmm
همراه با ۰ یا ۱ است که تمام نشانه‌های نقشه را خاموش و یا روشن می‌کند.
tfc
با استفاده از این کد قادر خواهید بود تا به دوربین هوایی دسترسی داشته باشید و بدن خود را ترک کنید و در هوا بچرخید. برای گرفتن عکس مناسب است.
tai
هوش مصنوعی بازی را خاموش یا روشن می‌کند که باعث می‌شود شخصیت‌های غیر بازیکن(NPC) دیگر با شما در تعامل نباشند و در حقیقت هیچ‌کاری نکنند.
tcai
هوش مصنوعی مبارزه‌ای بازی را روشن و خاموش می‌کند که باعث می‌شود اژدهایان تبدیل به هیولاهای رام‌شده‌ای شوند و به گونه‌ای رفتار کنند که انگار شما در آن‌جا حضور ندارید.
tdetect
این کد به شما اجازه می‌دهد که تبدیل به یک آدم رذل شوید و بتوانید دزدی کنید و آدم به قتل برسانید و حتی در جنگل مدفوع دفع کنید. البته اگر جیب‌دزدی کنید ممکن است گیر بیفتید.
 ### player.setcrimegold 
سطح تحت تعقیب بودن خود را با این کد تنظیم کنید. تنظیم کردن سطح تحت تعقیب بودنتان به صفر تمام این سطح شما را کاملا پاک می‌کند.
 ## player.setlevel 
هر طور که دوست دارید سطح بازیکن خود را بالا و پایین ببرید.
 ### player.setav speedmult 
آیا دوست دارید که به مانند فلش(Flash) بدوید؟ این شماره را به یک شماره بالای ۱۰۰ تغییر دهید تا سرعت حرکتتان زیاد شود.
movetoqt
مستقیم به مکان ماموریت خود بروید.
kill
به کسی یا چیزی که دوست دارید بکشید نگاه کنید. پایانه فرمان را باز کنید و بر روی هدف مورد نظرتان کلیک کنید و سپس این کد را وارد نمایید. آن‌ها به شکل بدی به زمین می‌خورند.
help
هر کد تقلبی که می‌خواهید را با این کد لیست کنید. دلیل این‌که این کد را آخر مطلب گذاشتیم هم این بود که می‌خواستیم حداقل تا اینجا این مطلب را بخوانید.
resurrect
هدف مورد نظرتان که می‌خواهید زنده کنید را مشخص کنید و آن‌ها به شیوه خاصی یک دفعه زنده می‌شوند.
# player.modav carry weight 
از خسته شدن خسته شدید؟ سطح مقدار وسایل قابل حملتان را با این کد بالاتر ببرید تا بتوانید مقدار بیشتری با خود حمل نمایید. فعال کردن مُد خدا (tgm) نیز به شما اجازه می‌دهد که هر چه قدر دوست دارید حمل کنید.
# player.setav health 
میزان سلامت خود را با این کد بالا ببرید.
con qasmoke
بستدا یک اتاق درست کرده که هر آیتمی که در بازی‌ است در آن وجود دارد. این کد را بزنید تا مستقیم بازی شما را به این اتاق ببرد. البته شاید کمی بارگذاری آن طول بکشد. اگر قصد برگشت کردید کافی است coc Riverwood را وارد نمایید.
qqq
بدون این‌که نیاز باشد به منو خاصی بروید از بازی خارج شوید.
removeallitems
یک شخصیت را انتخاب کنید و سپس این کد را وارد کنید. با وارد کردن این کد تمام آیتم‌های این شخصیت برای شما می‌شود که لباس‌هایش را نیز شامل می‌شود. توجه داشته باشید که این کد متاسفانه در دنیای واقعی کار نمی‌کند.
sexchange
جنسیت شخصیت خود را تغییر دهید.
# set timescale to 
به طور عادی روی ۲۰ تنظیم است. این عدد را بالا ببرید تا یک اسکایریم با سرعت بالا داشته باشید.
کدهای زیر برای آوردن شخصیت‌های غیر بازیکن(NPC) به مکان شما هستند. توجه داشته باشید که این دستورات موجودات جدید را به جای قدیمی‌ها در مکان شما ظاهر می‌کند،بنابراین اگر این کد را روی یک NPC اجرا کنید آن را کلون کرده‌اید.
نقل‌قول:
moveto
از این دستور برای فرستادن خودتان به کنار نزدیک‌ترین NPC استفاده کنید. این دستور برای شخصیت خارجو(kharjo) که به دلیل این‌که در دنیای اسکایریم به دنبال کاروان‌هاست پیدا کردنش سخت است به کارتان می‌آید.
setrelationshiprank
دو شخصیت را انتخاب کرده و یک رابطه بین آن‌ها برقرار کنید. میزان این رابطه از ۴(عاشقانه) به ۴- (دشمن خونی) قابل تغییر است. از این کد برای این‌که NPCها را وادار به جنگیدن با هم و یا کارهای جالب(!) دیگر بکنید.
addtofaction
روی یک NPC کلیک کنید و از این فرمان برای اضافه کردن آن به یک دسته به خصوص استفاده کنید. حتی می‌توانید با اضافه کردن آن‌ها به دسته «قابل ازدواج» با آن‌ها ازدواج کنید. البته این با NPCهایی که صداهایی مخصوص دارند کار نمی‌کند بنابراین شما نمی‌توانید با کسانی چون Esbern یا جنرال Tullius به این زودی‌ها ازدواج کنید.
disable
هم‌چنین به عنوان فرمان «من هیچ دهانی ندارم و باید فریاد بزنم» نیز شناخته می‌شود. این کد NPCهایی که انتخاب کرده‌اید را به یک برزخ کدگونه عجیب می‌فرستد. آن‌ها ناپدید می‌شوند و هوش مصنوعی بازی نیز دیگر با آن‌ شخصیت‌ها هیچ تعاملی ندارد اما در اصل آن‌ها هنوز در بازی هستند. کمی وحشتناک است.
enable
فرمان disable را خنثی می‌کند. غیرفعال و فعال کردن همراهانتان منجر به بازگشت سطح آن‌ها به سطح شما می‌شود که راه خوبی برای اطمینان از این‌ است که آن‌ها در میدان نبرد کمک‌رسانتان باشند.
setessential
شاید اجرای فرمان خدا و تبدیل شدن به یک غیرفانی مفرح باشد اما کمی احساس تنهایی نمی‌کنید اگر بدانید که روزی تمام شخصیت‌هایی که دوست دارید خواهند مرد؟ خوشبختانه یک راه‌حل وجود دارد:به آسانی از این فرمان به همراه عدد ۱ استفاده کنید تا یک شخصیت را به حالت «اساسی» (essential) ببرید که به این معنی است که آن‌ها تا جایی که روی زانوانشان بیفتند صدمه دریافت می‌کنند اما بعد دوباره برمی‌خیزند. استفاده از این کد به همراه عدد ۰ شخصیت‌های اساسی را به حالت فانی برمی‌گرداند اما مواظب باشید که بتسدا حتما به یک دلیلی آن‌ها را فانی درست کرده است.
setownership
این دستور شما را مالک آیتم انتخاب شده‌تان می‌کند و آن علامت‌های اعصاب‌خورد‌کن «دزدیده‌شده» روی آیتم‌ها را دیگر نمی‌بینید.
setstage
این دستور به شما کمک می‌کند تا ماموریت خود را یک مرحله به عقب و یا به جلو ببرید. این دستور برای مواقعی که شخصیت اشتباهی را کشته‌اید مفید است.
unequipitem
روی یک شخصیت کلیک کنید و با استفاده از این فرمان آن‌ها را مجبور کنید تا آیتمی که در دست دارند را به دور بیاندازند. برای مواقعی که آن‌ها یک شمشیر که شما می‌خواهید را در دست دارند مفید است.
fov
میزان دید شما را مشخص می‌کند.
tfow
مه جنگ را در نقشه‌تان خاموش می‌کند و به طور کامل نقشه به شما نمایش می‌دهد.
player.Drop
بازی‌بازان را مجبور می‌کند تا آیتم‌ها را بیاندازند حتی بعضی اوقات آیتم‌های غیرقابل انداختنی که از ماموریت‌ها به دست آمده‌اند نیز می‌افتند. از این کد استفاده کنید و هرچیزی که حمل می‌کنید را به‌ آسانی بیاندازید.
MarkForDelete
مشخص کردن یک آیتم برای حذف آن یک قرارداد به «انجمن تاریکی» می‌قرستد که به شما اطمینان می‌دهد که دیگر در هیچ شرایطی این‌ آیتم را نمی‌بینید و از آن نمی‌شنوید.دفعه بعدی که یک منطقه را بارگذاری می‌کنید این‌ آیتم از جهان حذف می‌شود. راه خوبی برای خلاصی از دست تکه‌های خاکستر است که هیچ‌وقت به نظر تمامی ندارند.
sets jumpHeightMin
میزان پرش شخصیت خود را تعیین کنید. اگر یک مقدار بالا انتخاب کنید یعنی تا نزدیکی ماه پرش خواهید داشت.
 


با تشکر از صدرا صالحی
;)  BIOSHOCK INFINITE

[تصویر:  bioshock1.jpg]
پاسخ


موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  لیست رمز بازی gta sa khosrobk 0 174 11-27-2023, 03:36 AM
آخرین ارسال: khosrobk
  لیست رمز gta vc khosrobk 0 116 11-27-2023, 03:34 AM
آخرین ارسال: khosrobk
  لیست کامل رمز gta v khosrobk 0 130 11-27-2023, 03:33 AM
آخرین ارسال: khosrobk
  نکات، ترفندها و کد های تقلب بازی دریم لیگ 2022 برای به دست آوردن سکه های بیشتر tikotak24 0 2,246 11-24-2022, 02:55 PM
آخرین ارسال: tikotak24
  تاپیک رسمی درخواست ترینر , سیو و کد های تقلب بازی smsm 155 50,829 11-22-2019, 01:54 AM
آخرین ارسال: gh1234

پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان