امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ما گروه ضربت هستیم | اولین نگاه به Rainbow Six Siege
[تصویر:  32.jpg]
ما گروه ضربت هستیم | اولین نگاه به Rainbow Six Siege

ما گروه ضربت هستیم! گروهی که در مقابل شر می ایستد و آن ها را از پای در می آورد. بگذارید کمی واضح تر با شما صحبت کنم. من علاقه ی خاصی به تعریف خاطرات دارم و حالا خاطره ی یکی از ماموریت هایمان را می گویم. البته زیاد قدیمی نیست ولی بسیار خاطره انگیز است. من و 3 نفر دیگر از دوستانم، گروگانی را باید نجات می دادیم. تحربه ی وحشتناکی بود و فکر کنم مقدار ترشح آدرنالینم بسیار زیاد شده بود! یک گروه تروریستی تشکیل شده از 4 نفر در خانه ای زنی را گروگان گرفته بودند. ما یک روبات بسیار کوچک را برای پیدا کردن محل دقیق گروگان گیری فرستادیم. روبات ما محیط را آنالیز کرد و محل دقیق گروگان را به ما گفت. شاید اگر آن زن به ما پیام نمی داد، روباتمان داغون نمی شد! نقشه را برداشتیم و در آن جا یک محل ورود را علامت گذاری کردیم. از نظر من بهترین محل ورود به خانه از طریق پشت بام بود. دیگر اعضای گروه حرف من را تایید کردند. ما از طریق یک طناب از هلیکوپتر پایین آمدیم و به سمت پشت بام خانه رفتیم. سپس به پنجره ای که گروگان در آن سمت بود رفتیم. 2 نفر از یک پنجره ی دیگر وارد خانه شدند. به محض ورود به خانه یک تروریست را کشتم و ما توانستیم گروگان را آزاد کنیم. یکی از دوستانم از گروگان مواظبت می کرد و ما نیز در حال پیداکردن تروریست ها و هلاک کردن آن ها بودیم. واقعا اتفاق دردناکی بود، دوستم مرد و تروریست ها دوباره آن گروگان را بردند. من با دوستانم که فقط 3 نفر بودیم دوباره یک روبات را به محل گروگان گیری جدید فرستادیم. روبات که وارد آن محل شد اطلاعات دقیقی از گروگان به ما داد. به همین دلیل تصمیم گرفتیم این بار از سقف محل گروگان گیری وارد آن محل شویم. وارد سقف آن محل که شدم یک بمب را کار گذاشتم و با ترکیدن آن توانستم عده ای از گروگان گیرها را بکشم و این بار خودم از گروگان مواظبت کنم. در مسیر رفتن به درب ورودی ما توانستیم همه ی تروریست ها را به غیر از یک نفر بکشیم. نمی دانم آن یک نفر چطور توانست همه ی گروه ما را بکشد. من و گروگان در حال فرار بودیم که دوباره با آن گروگان گیر مواجه شدم...

[تصویر:  rainbow_six__nombre_provisional_-1864427.jpg]

کش و قوس های فراوان یک بازی:
 در سال 2011 و در نمایشگاه VGA ما شاهد یک تریلر سینماتیک از عنوان Rainbow Six P بودیم. این تریلر توانست اوج شکوه بازی را نشان دهد. در این تریلر مشاهده می شود که یک گروه تروریستی چگونه با یک گروگان رفتار می کند! شما در آن تریلر در نقش شخصی بودید که باید آن گروگان را نجات می دادید. بعد از آن در نمایشگاه Gamescom تریلر دیگری منتشر شد که حاکی از اطلاعات گیم پلی بازی بود. گیم پلی بازی آنقدر طبیعی بود که طرفداران فکر می کردند این بازی نیست، بلکه فیلم است! Ubisoft اعلام کرده بود این بازی برای نسل هفت (Xbox 360،PS3،PC) در سال 2013 منتشر خواهد گردید. چند سال از آخرین نمایش آن در نمایشگاه Gamescom می گذشت. طرفداران اطلاعاتی حاکی از لغو شدن انتشار این بازی را منتشر کردند که خود یوبی سافت مهر دروغ بر روی آن ها زد و اعلام کرد:
نقل‌قول:
        انتشار این بازی به هیچ وجه لغو نشده است. این بازی بزودی منتشر می شود ولی تغییرات بسیار زیادی در آن به وجود امده است.
 در نمایشگاه E3 2014 در حالی که همه نا امید از معرفی دوباره ی یک Rainbow Six جدید بودند در آخر مراسم که Ubisoft بازی های جدیدش را معرفی می کند تریلری بسیار زیبا و فوق العاده از Gameplay این بازی بر روی PC در معرض نمایش قرار داد. طرفداران Ubisoft با این که از تماشای بازی های قبلی مانند AC UNITY لذت برده بودند ولی با دیدن این تریلر بسیار شگفت زده شدند. به گفته ی شرکت Ubisoft تریلر منتشر شده از بازی بر روی PC بوده و در حالت آزمایشی بوده است. در ابتدای بازی شما می توانید جوخه ی مورد نظر خود را انتخاب کنید. در بازی شاهد سیستم وظیفه ای هستیم که هر شخصی وظیفه ای را بر عهده می گیرد. شما در بازی، قبل از هر حمله می توانید منطقه ی پیش فرض را مورد آنالیز و تحلیل با استفاده از یک گجت قرار بدهید. اساس و بنیان این بازی بر پایه ی کار گروهی است و اگر کسی خودسر کاری را انجام بدهد تنها باعث شکست گروهش خواهد شد. گجت هایی که در بازی به وجود آمده اند هر کدام توانایی خاصی در پیش برد روند گیم پلی بازی دارند. شما می توانی از طریق نصب سیم خاردار مانع پیشروی دشمنان بشوید. در گروه تروریست ها شما این امکان را دارید که با وصل کردن یک پوشش مخصوص به در و پنجره مانع ورود گروه ضربت به خانه شوید. در بازی ما یک سیستم کلاس بندی خواهیم داشت که در این سیستم هر کلاس، تکنیک های خاص خود را دارد. مثلا شما می توانید کلاس Medic را انتخاب کنید و به علاوه ی جنگیدن با دشمن به کسانی که زخمی هستند یاری بدهید. اپراتورهایی در Rainbow six Siege قرار گرفته شده اند که هر کدام قدرت خود را دارند. در ادامه 3 نوع از این اپراتورها را معرفی می نماییم:

Thatcher: اپراتور Thatcher نمی تواند از سلاح های آتشی استفاده کند و تنها سلاح او نارنجکی تحت عنوان Electromagnetic Pulse می باشد که با استفاده از آن وسایل و ابزار الکتریکی را از کار می اندازد
Recruit: برای کسانی که تازه وارد این بازی می شوند این اپراتور لازم است زیرا شما فقط دارای سلاح آتشین هستید و از سلاح های دیگر نمی توانید استفاده بکنید.
Sledge: این اپراتور در هم کوبنده ی دیوارهای دفاعی گروه مخالف است به دلیل پتکی که در دست دارد می تواند خیلی از چیزهای رو به رویش را نابود سازد.

[تصویر:  rainbow_six__nombre_provisional_-2548940.jpg]

مبارزه در یک فضای محدود:
 اغلب مبارزه ها در Rainbow حالت کلیشه ای بازی های دیگر را به خود نگرفته اند. شما در یک محیط بسته به مبارزه می پردازید. قبل از ورود می توانید گجت آنالیزر به محل مورد نظر بفرستید و از محل اصلی گروگان باخبر شوید. در 2 فروردین سال 1394 کاربری که در حالت امتحان کردن نسخه ی Alpha بازی بود، سیلی از اطلاعات به همراه چند اسکرین شات از بازی منتشر کرد. این کاربر که DL-Z_ftw نام داشت توانست بتا بازی را دانلود کند. شما در Rainbow یک نقشه به نام، "هواپیما" خواهید داشت که یکی از بزرگترین نقشه های بازی شمرده می شود. این نقشه دارای چند طبقه است و نورپردازی و افکت فوق العاده ای را در آن شاهد هستیم. افکت ها و آیتم های جدید به بازی آمده اند. شما می توانید با استفاده از یک دستگاه شوک به دشمنتان شوک وارد کنید. به علاوه با نارنجک بیهوش کننده، اطرافیان خود را بیهوش کنید. در هنگامی که تیری به شما اصابت می کند دور و اطراف شما تار می گردد و هنگامی که زخمی می شوید می توانید به صورت سینه خیز به محل مورد نظر خود بروید. با استفاده از سفارش سازی سلاح ها، می توانید اسلحه های قوی تری داشته باشید. صدای انفجار یک بمب بسیار بلند است و زمان ترکیدن آن 5 ثانیه بلافاصله بعد از رها شدن می باشد. باید قبول کرد که این بازی یک جلوه ی طبیعی به خود بخشیده است و می تواند در عرصه ی Game حضوری پر رنگ تر از همیشه داشته باشد. بابت هر عمل امتیازهایی در نظر گرفته شده اند. در صورت Headshot کردن حریف 50 امتیاز دریافت خواهید کرد و سنگربندی در بازی 10 امتیاز به دنبال خواهد داشت. گفته شده صدای شخصیت های بازی انگلیسی ولی با لهجه ای فرانسوی خواهد بود. همچنین قابلیت استفاده از چاقو در بازی تایید شده است. محور اصلی Rainbow Six Siege بر پایه ی آزاد کردن گروگان ها یا کشتن گروه مقابل می باشد. گروگان ها را پیدا کنید، از پشت بام وارد محل مورد نظر بشید و همه ی آن ها را قتل عام و گروگان را آزاد کنید. در Alpha بازی باگ دیده شد. اگر تریلر 12 دقیقه ای یکی از کاربران Rainbow Six Siege بر روی نسخه  Alphaرا دیده باشید، شاهد رد شدن یکی از دشمنان از دیوار خواهید بود. در هنگام شروع Rainbow، سلاح شما از نظر یک سلاح کمری، یک کلت پیش فرض و یک سلاح انتخاب شده خواهد بود. هر سلاح Power مناسبی دارد ولی در بعضی موارد باید از اسلحه هایی استفاده کرد که Power آن ها بیش از حد معمول باشد. بمب گذاری در طول بازی، از همان نمایش E3 تایید شده بود. شما با وصل Bomb به منطقه ی مورد نظر می توانید آن ها را منفجر کنید. بازی از نظر تخریب پذیری در سطح بالایی قرار دارد و با بمب گذاری بر روی دیوارها می توانید به پشت دیوار بروید. شلیک هایی که به دیوار می شوند اگر قدرت بالایی داشته باشند، دیوار را از بین می برند.    

نقل‌قول:
به احتمال زیاد اگر بخواهیم در مورد بازی پیش بینی کنیم، حتما عملکرد فوق العاده ی را در آینده خواهیم دید. Rainbow Six را می توان Counter Strike مدرن نامید زیرا از هر لحاظ شباهت های خاصی به عنوان Counter strike دارد.

[تصویر:  rainbow_six__nombre_provisional_-2548932.jpg]

سه نسخه از پکیج های اضافه بازی:

The Art Of Siege Edition: این پکیج، اولین پکی است که برای بازی منتشر خواهد شد. قیمت آن چیزی برابر 59.99 پوند می باشد.
جزئیات The Art Of Siege Edition:

اسکین های طلایی برای همه ی سلاح های بازی
    جعبه ی Collector بازی
    جزئیات Base گروه ضربت
    عملیت ها
    نقشه ها
    آمارهای مختلف از دو گروه
  کتابچه 120 صفحه ای آموزش بازی

The Gold Edition: دومین پکیجی است که برای بازی ساخته خواهد شد. با قیمتی معادل 64.99 پوند.
جزئیات The Gold Edition:

نسخه ی Standard Edition بازی
    Season Pass

The Tactical Elite Edition: گران قیمت ترین پکیج بازی می باشد. با قیمتی معادل 74.99 پوند.

نسخه ی The Art Of Siege Edition
    پک Season Pass بازی
[تصویر:  rainbow_six__nombre_provisional_-2548934.jpg]

شکوه یک بازی:
   چندی پیش تریلری از بازی منتشر شد که گروه FBI-SWAT را در بازی معرفی می کرد. همچنین در این تریلر از سلاح جدیدی رونمایی شد. این سلاح راکت یا Grand Launcher نام دارد که باعث انفجار محیط می گردد. شما با استفاده از این سلاح امکان این را دارید که محیط مورد نظر خود را تخریب کنید. یکی از سلاح های گرم و رگباری بازی "MP5 MLI" می باشد که در نسخه ی بتا یک اسلحه ی طلایی رنگ است. چیزی که در طول نسخه ی بتا توجهم بهش جلب شد استفاده از یک Scanner بود. این Scanner می تواند فاصله ی دشمن را تا شما اندازه گیری کند و در طول بازی می توان به عنوان یک Wall Hack از آن استفاده نمود. همچنین شما می توانید از دو نوع کلت در Rainbow استفاده کنید. شما از سلاح های کمری در بازی می توانید به عنوان مکمل استفاده کنید. مکمل از این لحاظ که اگر تیر تفنگ اول شما تمام شد از سلاح کمری بهره ببرید. کلت ها(سلاح های کمری) در بازی مزیتی نسبت به دیگر سلاح ها دارند. آن این است که خشاب پر کردن آن ها سریع است و حداکثر زمان ممکن بین 4 تا 5 ثانیه است. همچنین برای مواقعی که در حال بلند کردن گروگان هستید بدرد می خورند!

نقل‌قول:
     شوتر تاکنیکی به معنی استفاده از تاکنیک ها و حرکات لازم برای جلو رفتن در خط داستانی است. معمولا بیش تر بازی های شوتر تاکنیکی بر محوریت درگیری ها بین دو گروه مخالف هستند که از بین آن ها می توان به عنوان لذت بخش و تا حدی نوستالژیک SWAT اشاره داشت که با عملکرد فوق العاده خود در آن زمان توانست طرفداران زیادی را مجذوب خود کند. ولی SWAT نتوانست بیش تر از عنوان Rainbow Six طرفداران را درگیر گیم پلی بازی کند.

در طول گیم پلی بازی شما در صحنه های زد و خورد زیادی قرار خواهید گرفت. شکست شما در طول Rainbow Six Siege باعث شکست کل تیم شما می شود. چون از میزان کارگروهی در بازی کاسته می شود. گیم پلی بازی و تیراندازی در آن کاملا بر اساس تکنیک های تیراندازی و شوتینگ مدرن می باشد. همه چیز به میزان همکاری شما با گروه بستگی دارد. اگر کم باشد تیم تن به شکست می دهد و اگر زیاد باشد قطعا شاهد یک پیروزی شیرین خواهیم بود. ولی تمام ماموریت های بازی به آزاد کردن گروگان ها ختم نمی شود زیرا یوبی سافت با انتشار یک تریلر همان طور که ذکر شد یک گروه جدید به نام FBI را معرفی نمود که در حال حمله به سارقان بودند. امکان تخریب پذیری باعث شده که گروه ضربت بتواند در مپ بازی آزادانه عمل کند. شما از هر راهی می توانید وارد شوید. تیم گروگان گیر دارای یک امکان جالب است! شخصی که در حال حمل گروگان است می تواند از گروگان به عنوان سپر استفاده کند. شما در این حالت باید حرفه ای عمل کنید و بدانید که تیر شما خطا نخواهد رفت. زیرا در صورت خطا رفتن تیر و اصابت به گروگان شما گروه را بازنده می کنید و مطمئن باشید که سرزنش می شوید.

[تصویر:  rainbow_six__nombre_provisional_-2548936.jpg]

کمی در مورد بمب C4 توضیح بدهیم. یکی از معروف ترین بمب های صنعت بازی ها و مخصوصا سبک شوتر تاکنیکی به شمار می رود. شما در بازی  Counter-Strike شاهد آن بودید. این بمب می تواند هرچیزی را تخریب کند و قدرت بسیار زیادی دارد. شما در Rainbow Six Siege نیز شاهد آن هستید. شما با قرار دادن آن بر درها یا محیط قفل یا بسته می توانید باعث تخریب آن جا شوید. یکی از کلیدی ترین سلاح های بازی نیز به شمار می رود به این دلیل که اگر در گروه ضربت باشید برای وارد شدن به خانه یا محیط مورد نظر می توانید از آن استفاده کنید.

[تصویر:  33.jpg]
گروهی عمل کنید!

کلام آخر:
  می توان این عنوان را یک بمب ساعتی فرض کرد که هر وقت به انتشارش نزدیک تر می شویم مدت زمان کوتاه تری برای ترکیدن این بمب لازم است. تمامی تکنیک ها در بازی از گروه ضربت واقعی الهام گرفته شده است. گرافیک بازی بسیار زیبا کار شده ولی نمی توان در مورد آن اظهار نظر کرد. شما با انتخاب یک جوخه وارد بازی می شوید و طبق حرف های فرمانده ی گروه باید عمل کنید. گرچه در بازی اشخاصی هستند که زیاد توجهی ندارند ولی اگر شما به حرف فرمانده گوش بدهید قطعا می توانید گروه را برنده سازید. Rainbow Six Siege به نظر عنوان جذاب و میخکوب کننده ای می آید. گیم پلی زیبا و گرافیک تاثیر گذار همراه افکت های فوق العاده، چیزهایی هستند که  بازی را برتر می سازند. امیدوارم از مقاله لذت برده باشید.
پاسخ
(06-10-2015, 08:05 PM)DeadSec نوشته است: آقا اینا عکساش برای من لود نمیشن .
مشکل از منه یا همه اینجورین ؟

منم خیلی این مشکل واسم پیش میاد
پاسخ
جناب badboy. عکسا برا شما لود نمی شن؟ دوستان ترجیحا از مرورگر فایرفاکس استفاده کنید.
پاسخ
ای بابا عکسا برای منم نیستن.مشکل از خود عکسا نیست؟
[تصویر:  e4f7_3ea4f3ff8d45616e224e2b324bba4603.png]
پاسخ
(06-10-2015, 08:23 PM)Mr.Payne نوشته است: جناب badboy. عکسا برا شما لود نمی شن؟ دوستان ترجیحا از مرورگر فایرفاکس استفاده کنید.

نه نمیشه.این کروم مارو کشت
رفع اسپم ها : اولین نگاهی خوبی بود ولی اصلا حال بازی های یوبی سافت رو ندارم فقط تا بهال فقط با ولیونت هارتش حال کردم
پاسخ
مشکل از عکس ها هستش
من از مرورگر فایر فکس استفاده میکنم ولی بازم مشکل داره
برای چه کنسول های منتشر شده؟
پاسخ
عکس ها الان تعویض می شه.
X-1 -PS4 PC
پاسخ
عکس ها لود نمیشن!!!
پاسخ
عزیزان عکس ها لود می شن؟
پاسخ
ببخشید مال مرورگرم بودم
ممنون
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  ویدئو گیمفا: هر کسی از ظن خود شد یار من… | Inside “در یک نگاه” White Beard 1 1,536 04-11-2020, 01:59 PM
آخرین ارسال: peyman_eun
  اولین شکاف‌ها در زرهی پولادین (بررسی اجمالی Dark Souls III) Gabit0 1 2,243 06-05-2017, 01:20 AM
آخرین ارسال: TWO SOULS
  مهمانان ناخوانده‌ی تالوس | اولین نگاه به Prey Iker Casillas 0 1,251 09-24-2016, 04:16 PM
آخرین ارسال: Iker Casillas
  مگاتن تازه سر از خاک درآورده‌ی کوجیمای از گور برخاسته | اولین نگاه به Death Stranding Punished Snake 7 4,344 06-29-2016, 02:04 PM
آخرین ارسال: websalehi
  انعکاس درد در آینه‌های شرارت | اولین نگاه به Dishonored 2 Tyrion 3 2,684 04-26-2016, 08:50 PM
آخرین ارسال: Destiny

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان