امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مت واکر به نگرانی‌های به وجود آمده در رابطه با Project Resistance واکنش نشان داد
مت واکر به نگرانی‌های به وجود آمده در رابطه با Project Resistance واکنش نشان داد

[تصویر:  Project-Resistance-Teaser-1-15-screenshot-250x141.png]

به تازگی از بازی Project Resistance رونمایی شد و در پی آن، بازخوردهای منفی فراوانی از جانب طرفداران مجموعه‌ی Resident Evil به شرکت کپکام (Capcom) سرازیر شده است. بازی‌بازان به شدت از رویکرد جدیدی که این شرکت برای مجموعه‌ی یاد شده در پیش گرفته است، ناراضی بوده و خواستار عنوانی به‌ مانند Resident Evil 2 Remake و یا Resident Evil 7 هستند. اکنون مت واکر (Matt Walker)، تهیه‌کننده‌ی شرکت کپکام، نسبت به این اعتراضات واکنش نشان داده است که در ادامه به مرور آن خواهیم پرداخت.

همان‌طور که اطلاع دارید، بازی Project Resistance قرار است یک عنوان چندنفره به همراه همکاری و رقابت‌های پویا باشد. در هر رقابت چهارنفره در مقابل یک نفر، شبکه‌ای از دوربین‌های مدار بسته و تله‌ها در محیط آن به کار رفته است تا مانع خروج بازی‌بازان از شرکت آمبرلا (Umbrella) شود. بسیاری از طرفداران خواستار Resident Evil 3 Remake و یا Resident Evil 8 در قالب رویکرد نسخه‌های جدید این مجموعه بوده و چندان از رونمایی این نسخه خوشحال نیستند. اکنون مت واکر به این اعتراضات واکنش نشان داده است و اظهار داشت:

نقل‌قول:
شاهد بسیاری از بازی‌بازان هستیم که از ایده‌ی ساخت Project Resistance ناراضی هستند. آن‌ها کاملا حق دارند که خواستار تجربه‌ی عنوانی باکیفیت از هسته‌ی اصلی به کار رفته در Resident Evil 2 و Resident Evil 7 هستند.
از نظر من، ما به عنوان یک شرکت توسعه‌دهنده‌ی بازی‌های ویدئویی، احتیاج به گسترش و ارائه‌ی تجربه‌های جدیدی علاوه بر بهبود دادن عنوانی که بازی‌بازان از ما انتظار دارند، داریم. اگر ما به ارائه‌ی محصولاتی تکراری ادامه دهیم، مردم به آرامی علاقه‌ی خود را نسبت به ساخته‌های ما از دست می‌دهند.
بازی Project Resistance دارای روشی جذاب برای ارائه‌ی رویکردهای جدید است. مهمترین بخش این ماجرا چه می‌تواند باشد؟ این است که اگرچه که بازی Project Resistance به روشی سنتی عمل نمی‌کند ولی یک تجربه‌ی وحشت‌ بقای خارق‌العاده است. به عقیده‌ی من، ما با توسعه‌ی عنوانی مرتبط با مجموعه و در عین حال نامرتبط با هسته‌ی اصلی آن، بازی‌بازان را سردرگم می‌کنیم. اما خوشبختانه این بازی در تله‌ی یاد شده گرفتار نمی‌شود.

لازم به ذکر است که وی در خصوص نسخه‌ی بتای این بازی اظهار داشت:

نقل‌قول:
من نمی‌توانم برای تجربه‌ی نسخه‌ی بتای Project Resistance توسط بازی‌بازان و مشاهده‌ی آن‌ها نسبت به رویکردهای تازه‌ی این نسخه صبر کنم. من احساس می‌کنم این موضوع برای شرکتی به اندازه‌ی ما بسیار نایاب است. بر اساس این بازخوردها، این بازی می‌تواند از یک پروژه به یک عنوان شگفت‌انگیز رشد کند.

بازی Project Resistance قرار است در تاریخی نامشخص برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه گردد. علاقه‌مندان می‌توانند اخبار و اطلاعات مرتبط با این بازی را از این نشانی مطالعه و با دنبال نمایند.
[تصویر:  797620_mushishi_wallpaper_1920x1080_for_...tablet.jpg]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  قابلیت شخصی‌سازی آپارتمانتان در Cyberpunk 2077 وجود نخواهد داشت White Beard 1 4,383 11-09-2021, 02:57 PM
آخرین ارسال: ibath
  عذرخواهی خالق Assassin’s Creed برای وجود برج‌‌ها در آثاری مانند مجموعه‌ی Farcry و Leg White Beard 0 1,331 10-22-2019, 09:45 PM
آخرین ارسال: White Beard
  توضیحات توسعه‎‌دهندگان !Shing در رابطه با بهبودهایی که حافظه‌ی SSD پلی‌استیشن ۵ در سر White Beard 0 1,024 10-14-2019, 08:03 PM
  مشخصات سیستم مورد نیاز بازی Terminator: Resistance اعلام شد White Beard 0 899 10-02-2019, 08:43 PM
  نشان تجاری جدید شرکت تیک-تو به نسخه‌ی بعدی سری Mafia اشاره دارد White Beard 0 968 09-25-2019, 10:45 PM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان