امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مروری کوتاه بر 2 کاستوم فریمور مطرح جدید
همانطور که اطلاع دارید در چند ماه اخیر کاستوم فریمور های +3.55 روانه دنیای جیلبریک و هک PlayStion 3 شده اند که مقاومت این غول آسیایی را برای چندم بار شکسته اند!در این تاپیک سعی داریم فریمور های +3.55 آخیر را مورد بر رسی قرار دهیم!که شامل REBUG 4.30,Rogero 4.30 هستند!
[تصویر:  m2987_Red_Scorpion_3_sml.png]
REBUG 4.30:
تیم صاحب نامی که میتوان آن تیم را تاثیر گزار ترین تیم صحنه هک و جیلبریک حداقل در چندوقت آخیر دانست!این تیم اول بار با عرضه REBUG 3.55 CFW توانست جای پای خود را در دنیای هک PS3 محکم کند.کاستوم فریمور 3.55 این تیم به نظر خیلی از کاربر ها و حتی هکرها ماندگار ترین و بهترین کاستوم فریمور 3.55 بود!البته مهمترین چیزی که ریباگ را از رقبای خود متمایز میکند امکانات فوق العاده کاستوم فریمور های این تیم است!تیم ریباگ برنامه ها و فریمور های دیگری نیز در دنیای هک و جیلبریک داشته که به آنها اشاره خواهیم کرد!
امکانات و برتری های REBUG 4.30:

*ران و اجرای بازی هایی که تا به حال بر روی PS3 عرضه شده بدون نیاز به هیچ گونه فیکس و پتچ(بازی های Rip From Disc زیرا بازی های PSN بر روی هر کاستوم فریموری به فیکس نیاز دارند)
*ریباگ پکیج منجر برای مدیریت بر فایل PKG موجود
*ریباگ تولباکس با امکاناتی وصف ناپذیر از جمله تغییر عملیات XMB و DEBUG و چند عمل مفید و البته تخصصی دیگر
*توانایی اتصال به PSN
*آنلاک کردن یا همان باز کردن تروفی ها امکانی که از قدیم در این کاستوم فریمور وجود داشته است
*توانایی استفاده از سیو دیتا و گیم دیتا ی کنسول های دیگر
*درای منوهای REBUG و DEBUG و امکان سویچ کردن در صورت نیاز
*پشتیبانی از سیستم عامل لینوکس
*اجرای بازی هایی که برای 3.55 فیکس شده اند(حتی اکثر بازی های PSN) قابلیتی که رقیب اصلی این فریمور یعنی فریمور روجرو در آن بسیار ضعیف تر عمل کرده است!
و...

عیب های این کاستوم فریمور:
*فاصله زیاد تری نسبت به بقیه CFW با OFW دارد و برای کاربران ضعیف کمی گیج کننده است.
*عدم همگام سازی تروفی های باز شده با تروفی آنلاکر در شبکه PSN

تعدادی دیگر از فریمور ها و برنامه های عرضه شده توسط تیم ریباگ:
*REBUG 999 DOWNGRADER
*TOGGLE QA
*XReg Plus
*REBUG 3.55
*REBUG 4.21
*Cold Boot
*
Disable Cinavia Installer
*REBUG PACKAGE MANGER
*REBUG TOOL BOX
*REBGU 3.55.2 True Blue
*REBUG Other OS
*کاستوم فریمورهای REX Edition این تیم که از لحاظ امکانات کامل ترین کاستوم فریمور ها هستن

[تصویر:  y8633_Logo1.jpg]
Rogero 4.30:
نوبت به شماره 2 صحنه هک و جیلبریک یعنی روجرو میرسد.برای اول بار برای رقابت با Deank سازنده منیجر قوی MultiMan منیجر نسبتا قوی که شاید آن را بتوان نزدیک ترین رقیب به مولتی من دانست یعنی Rogero Manger را منتشر کرد!و کمی بعد آن برای جا به جا کردن جای دکمه های X ,O در کنسول های ژاپنی Rogero Button Changer را منتشر کرد.و چندی بعد بود که اولین فریمور خود یعنی Roger 3.55 CFW را منتشر کرد.روجرو نیز مانند ریباگ برنامه ها و فریمور های دیگری دارد که به آن اشاره خواهیم کرد.

امکانات و قابلیت های روجرو:
*غیر فعال بودن چک Cinavia
*ران و اجرای بازی هایی که تا به حال بر روی PS3 عرضه شده بدون نیاز به هیچ گونه فیکس و پتچ(بازی های Rip From Disc زیرا بازی های PSN بر روی هر کاستوم فریموری به فیکس نیاز دارند)
*اتصال امن تر به PSN نسبت به CFW های دیگر
*نزدیکی به فریمور رسمی سونی

عیب های کاستوم فریمور روجرو:
*آپدیت های مکرر(به طوری که در آخرین بار در فاصله کمتر از 24 ساعت ورژن 4 و 5 کاستوم فریمور 4.30 خود را منتشر کرد)

*کمبود امکانات و سادگی زیاد نسبت به رقیب خود یعنی ریباگ

تعدادی دیگر از فریمور ها و برنامه های عرضه شده توسط روجرو:
*
Rogero 3.55 DEX With P&P
*Rogero Downgarder
*Rogero CFW 4.21
*Rogero CFW 3.55
*Rogero Manger
*Rogero Button Changer

کاستوم فریمور های دیگری مانند Cobra 4.30 و Ermac و SGK منتشر شده بود ولی به علت کار برد بیشتر این 2 کاستوم فریمور آن ها را مورد مقایسه و بررسی قرار دادیم!

من استفاده از ریباگ رو توصیه میکنم خودتون با مزایا و معایب ریباگ آشنا شدید!ولی خوب روجرو هم خیلی کم نداره نسبت به ریباگ انتخاب به عهده خودتون!

اخطار:سعی کنید از SGK به هیچ عنوان استفاده نکنید چون باعث بریک و هنگ کنسول میشود!
[تصویر:  lion_14-wallpaper-1440x900.jpg]
پاسخ
سپاس Confused74:
هیچکدم به درد من نمی خوره چون PS3 من از اول 3.60 بود و دیگه امکان هک شدن نداره Confused43:
پاسخ
(01-28-2013, 12:08 PM)arash12 نوشته است: سپاس Confused74:
هیچکدم به درد من نمی خوره چون PS3 من از اول 3.60 بود و دیگه امکان هک شدن نداره Confused43:
داداش شما میتونی دستگاهت رو دانگرید کنی به ۳.۵۵ بعد از اون کاستوم مورد نظرت رو نصب کنی.Confused24:
zeus your son comes to kill you:(49):
پاسخ
(01-28-2013, 02:34 PM)pirate-88 نوشته است:
(01-28-2013, 12:08 PM)arash12 نوشته است: سپاس Confused74:
داداش شما میتونی دستگاهت رو دانگرید کنی به ۳.۵۵ بعد از اون کاستوم مورد نظرت رو نصب کنی.Confused24:
دانگرید به 3.55 در صورتی ممکنه که ورژن اصلی دستگاهت 3.55 یا پایین تر باشه که همونطور که گفتم ورژن PS3 من (ورژن اصلیش یا به قولی ورژن کارخونه ای) 3.60 بود Confused43:
پاسخ
من روجرو کردم
امسال مادریدی کشون داریممم

[تصویر:  unuhpmfk79r7oiox25dj.jpg]
پاسخ
انتخاب سلیقه ایه من مزایا و معایب رو گفتم ولی خب کلا تو صحنه هک روجرو یه سر و گردن پایین تره

[quote='arash12' pid='37462' dateline='1359358690']
سپاس Confused74:
هیچکدم به درد من نمی خوره چون PS3 من ا
خوب در عوض شما به راحتی تو PSN بازی میکنی و هیچ ترسی از بن و این حرفا نداری که یه موحبت بزرگه!
پاسخ
ببخشید ps3 داداشم بازی DMC رو اجرا نمی کنه ممکنه به خاطر آبدیت باشه
[تصویر:  watch-dogs-25.jpg]
پاسخ
عزیز من سوالت رو اینجا بپرس!
سوالات و مشکلات Play Stion 3
پاسخ
یه سوال
من کنسولم کپی خور نیست و اورجینال بازی میکنم
ولی به خاطر بازی های جدید که دارن میان ( GTA V و ... ) و قیمت وحشتناکشون میخوام کپی خورش کنم
میشه؟
نمیخوام بدم بیرون برام کپی خورش کنن.
میتونم خودم کپی خورش کنم
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان