نظرسنجی: ظرفیت چند نفره؟
شما مجاز به شرکت در این نظرسنجی نیستید.
8 تیمه
56.25%
9 56.25%
6 تیمه
43.75%
7 43.75%
در کل 16 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 4.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مسابقات آفلاین Pes 2013+جایزه
ممنون که شما دو تیم ترکیب رو دادید اگه شد همین امشب بازی انجام میشه تا فردا زیاد فشرده نشه!![img]images/smi/s0 (37).gif[/img][img]images/smi/s0 (37).gif[/img]
فرآیند تکمیلی نقد بهترین بازی استراتژیک

Stronghold Crusader

[تصویر:  Stronghold-Crusader-Extreme-3-icon.png]
پاسخ
هر تیم دو بازی داره دیگه شما قبلی بودید و الان یکی دیگه براتون مونده!!!![img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (66).gif[/img][img]images/smi/s0 (66).gif[/img][img]images/smi/s0 (66).gif[/img]

Stronghold Crusader

پاسخ
سلام اینم نتیجه بازی های امروز:

نتیجه بین منچستر یونایتد و چلسی:

چلسی 1 بر 0 از منچستر یونایتد برد.

نتایج:

نیمه اول:
[تصویر:  kkk_1.jpg]
نیمه دوم:
[تصویر:  kkk2.jpg]

بازی بین دو تیم رئال مادرید و بایرن مونیخ:

به دلیل ترکیب ندادن و غیبت بایرن مونیخ بازی 3 بر 0 به سود زئال مادرید به پایان رسید.

جدول ها به طور کامل پس از دو بازی ساعت 7 و 15 دقیقه گذاشته می شوند.

با تشکر.

Stronghold Crusader

پاسخ
آهههههههههههههههههههههههههههه[img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img]

تف به این شانس خیلی شرایط بازی برام سنگین شد.[img]images/smi/s0 (38).gif[/img][img]images/smi/s0 (38).gif[/img]

فکر نکنم صعود کنم نیمه نهایی[img]images/smi/s0 (34).gif[/img][img]images/smi/s0 (34).gif[/img][img]images/smi/s0 (34).gif[/img]
پاسخ
تو دیگه کی هستی ؟؟
لعنت به آدمی که بهت ترکیب نداد
(بگو میدونم بایر قهرمانه نخاستم ببری.برو داداش
ما خودمون جوجه رو رنگ میکنیم جای مرغ میفروشیم
پاسخ
کی دادین به من خوب ترکیبو؟؟؟؟؟؟؟[img]images/smi/s0 (86).gif[/img][img]images/smi/s0 (86).gif[/img]

من گفتم از همگی هم خواستم که ترکیب رو بهم بدن ولی شما ندادی من چه کنم دوست عزیز؟؟؟؟؟
[img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
من دنباله جوجه ام برا خواهرم نارنجی کن برام با پست بفرست![img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img]

Stronghold Crusader

پاسخ
مدارکش هم موجوده رو کنم؟؟
حالا خوبه 2 هفتم رو امضام بود.
داره آپلود میشه
پاسخ
راستی این کلمه رو یادت باشه PersiMunich  مخفف پرسپولیس و بایرن هست من این دو تیم عاشقشم[img]images/smi/s0 (60).gif[/img][img]images/smi/s0 (60).gif[/img]

بفرمایید دادا رو کنید[img]images/smi/s0 (83).gif[/img][img]images/smi/s0 (83).gif[/img]

Stronghold Crusader

پاسخ
هه بایرن هم که رفت ته جدول پهلوان بیا بالای جدول نبینم پوکیدی البته وضع شما هم مثل منه[img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img]
پاسخ
اسپم ممنون - با کاربرانی که بحث های بی ربط میکنن بشدت برخورد خواهد شد[img]images/smi/s0 (66).gif[/img]
همشهری کین، فیلم مورد علاقه ی منتقدان و گل سرسبد همه ی نظرسنجی ها، به نظرم به شدت خسته کننده است! علاوه بر این، همه ی بازی های فیلم هم بی ارزش است! حجم احترامی که به این فیلم گذاشته می شود برایم غیرقابل درک است.

اینگمار برگمان
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  اولین مسابقات ماینکرفت mahdisgame 0 1,145 09-15-2016, 04:20 PM
آخرین ارسال: mahdisgame

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان