امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مسابقات فوتبال PES به همراه جوایز در انجمن گیمفا
[تصویر:  index.php?module=thumbnail&file=si4p2p6t...17xghj.jpg]
سخنان جدید آندره برایتنرایت درباره برد تیم شالکه برابر میلان :
تیم ما در بازی نخست بسیار خوب کار کرد و باید از این پیروزی خوشحال بود . صد درصد یکی از  شانس های قهرمانی تیم ماست . در این شکی وجود نداره .
وی درباره بازی فردا افزود :
ما بازی آسونی خواهیم داشت و به راحتی بایرن لورکوزن را در هم خواهیم کوبید !
[تصویر:  order-1886.jpg]
اعتماد به نفستون تو حلقم :exclamation:
سخنان رضا قدیمی مربی تیم آث میلان:
بازی اول: به شخصه بازی اول رو یک شکست تمام عیار اعلام میکنم ما 64 درصد مالکیت توپ و 90 درصد پاس موفق داشتیم که نشان دهنده هارمونی فوق العاده بین بازیکنان است اما متاسفانه بنده اشتباهی در خط حمله کرده و باعث این شکست شدم و مسئولیت آن را بر عهدی میگیرم
بازی دوم: با ترکیب جدید و دو بازیکن دیگر به زمین رفتیم و همانطور که واضح است فوق العالده بودیم، 63 درصد مالکیت در این بازی ما را به برترین تیم از لحاظ مالکیت توب بدل کرده و پاس های به مراتب بهتر از بازی قبل(91 درصد پاس ها موفق بوده است) باعث برد شد من بسیار از تیم راضیم، ما حتی اجازه ی زدن یک شوت به سوی دروازه ی خود را به حریف نداده و خود هفت شلیک سمت دروازه حریف داشته ایم و بردی شیرین را در مقابل تیمی سرسخت و مربی سرسخت تر به دست آوردیم
ال شراوی: استفانو مرا بسیار شگفت زده کرد این فوق العادست که در پست جدید خود در اولین حضورش دو گل به ثمر رساند و من او را مهره کلیدی خود می دانم، احتمالا باز هم به او بازی خواهد رسید.

اینم یه اینفو کامل از آث میلان که رقبا جهت یک کری هم میتونن ازش استفاده کنن
حریف می طلبم
[تصویر:  1984478.jpg]
I'm A Black Wolf
The Rise of The ml10

GameFa Execlusive
سخنان مربی تیم ریال:

سوراخین
Barare
[تصویر:  e73j_img_20160529_154741.jpg]
(09-02-2015, 05:28 PM)ml10 نوشته است:
بازی اول: به شخصه بازی اول رو یک شکست تمام عیار اعلام میکنم ما 64 درصد مالکیت توپ و 90 درصد پاس موفق داشتیم که نشان دهنده هارمونی فوق العاده بین بازیکنان است اما متاسفانه بنده اشتباهی در خط حمله کرده و باعث این شکست شدم و مسئولیت آن را بر عهدی میگیرم
بازی دوم: با ترکیب جدید و دو بازیکن دیگر به زمین رفتیم و همانطور که واضح است فوق العالده بودیم، 63 درصد مالکیت در این بازی ما را به برترین تیم از لحاظ مالکیت توب بدل کرده و پاس های به مراتب بهتر از بازی قبل(91 درصد پاس ها موفق بوده است) باعث برد شد من بسیار از تیم راضیم، ما حتی اجازه ی زدن یک شوت به سوی دروازه ی خود را به حریف نداده و خود هفت شلیک سمت دروازه حریف داشته ایم و بردی شیرین را در مقابل تیمی سرسخت و مربی سرسخت تر به دست آوردیم
ال شراوی: استفانو مرا بسیار شگفت زده کرد این فوق العادست که در پست جدید خود در اولین حضورش دو گل به ثمر رساند و من او را مهره کلیدی خود می دانم، احتمالا باز هم به او بازی خواهد رسید.

حریف می طلبم

عمو شما کلاس چندی؟
این بچه بازی ها چیه
Nothing Is More Despicable Than Respect Based On Fear
[تصویر:  logo.png]
اقل ما یک حرکتی زذیم همه یاد گرفتن هی میگن سخنان مربی.
اقایون مدیر لطفل بهم اعتبار بدین چون باعث شدم شما هم یاد بگیرین
(09-02-2015, 05:40 PM)kourosh gamer s نوشته است: سخنان مربی تیم ریال:

سوراخین
Barare
مربی به این داغونی تو زندگیم ندیده بودم. من موندم اینا با این وضع مربی چجوری دارن هی همرو میبرن

(09-02-2015, 05:41 PM)MaxisPersia نوشته است:
(09-02-2015, 05:28 PM)ml10 نوشته است:

حریف می طلبم

عمو شما کلاس چندی؟
این بچه بازی ها چیه

خواشا جو نده من اولین کسی نیستم که ازین حرکتا میزنه.
اصلا ما میخوایم بچه باشیم شما مشکلی داری؟
[تصویر:  1984478.jpg]
I'm A Black Wolf
The Rise of The ml10

GameFa Execlusive
لطفا از بحث خارج نشوید...
با تشکر.
[تصویر:  suyo52cp027q7vufdtlu.jpg]

پیش بینی می کنید مسابقات چند روزه تموم شه؟
(09-02-2015, 06:06 PM)0099 نوشته است: پیش بینی می کنید مسابقات چند روزه تموم شه؟

مثل جام جهانی یک ماه  S0 (15) 

اگر مشکلی پیش نیاد و ...
تا یه هفته و نیم دیگه تمومه

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  کلیپ های بازی کردن بروبچ گیمفا battle gamer 80 23,424 07-27-2019, 02:09 AM
آخرین ارسال: White Beard
  پاتوق طرفداران فوتبال PC FAN 0 1,276 07-02-2019, 06:22 AM
آخرین ارسال: PC FAN
  تاپیک نمره دهی اعضای انجمن به یکدیگر(این هفته White Beard) AMIR_PC 143 25,509 11-08-2018, 01:20 PM
آخرین ارسال: White Beard
  مسابقات پی اس16 mohamad40401 104 23,904 07-17-2017, 11:14 AM
آخرین ارسال: mohamad40401
  چت روم وب سایت گیمفا | موقت CTTR 4 3,195 06-19-2017, 03:40 PM
آخرین ارسال: chidazicom

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان