امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مسابقات pes2016 انلاین به صورت (11v11)
با سلام و عرض ادب .
من مدتی میشه که کرک انلاین pes16 رو ریختم و دارم بازی میکنم . اولا برام خیلی جذاب بود ولی کم کم برام خسته کننده شد. چون تو بیشترsv ها افراد کمی حضور دارند (معمولا بین 5 تا 9 نفر) و این حس رقابت بازی جذاب 11 به 11 رو از آدم میگیره. به همین دلیل من تصمیم گرفتم که یک جام دوستانه در فروم قرار بدم که در صورت رضایت شما دو یا سه روز دیگه شروع بشه . لطفا برای شرکت در مسابقات در این پیج اعلام آمادگی کنید تا هرچه سریعتر تیم ها مشخص بشن و گروه بندی انجام بشه. بازی ها به تعداد شرکت کنندگان بستگی داره و برای انتخاب تیم ها سرگروه 11 نفر اول باید اعلام کنه که کدوم تیم رو میخواد و بعد  گروه به صورت تیم انتخاب شده در جام قرار میگیره . همچنین برای بیشتر شدن تعداد بازی های انجام شده بازی ها به صورت رفت و برگشت انجام میشه. 
برای دریافت کرک انلاین و آموزش انلاین بازی کردن pes16 به لینک زیر مراجعه کنید.

http://www.games4online.ir/post/38/آموزش...pes16.html
اگه با کرک مشکلی هم داشتین میتونید تو همین پیج مطرح کنید.
پاسخ
من خودم اولین شرکت کنندم . تو پست مهاجم راست بازی میکنم . لطفا شما هم اعلام کنید تو چه پستی بازی میکنید تا حداقل بتونیم یه بازی دوستانه بریم.
پاسخ
سلام.این لینکی که دادین باز نمی شه

منم مهاجم وسط هستم البته اگه بازی درست بشه
[تصویر:  imtduxwtzx4q69ijzrl1.jpg]
I LOVE THIS GUYS

پاسخ
مرسی . اگه با کرک مشکلی داشتی همین جا بگو
پاسخ
من این پچ ها رو دارم همین ها بسته یا باید دانلود کنم اون 900 مگ رو

4.0 و4.1
I LOVE THIS GUYS

پاسخ
نه دیتا پک اول رو اگه داری ایرادی نداره فقط اون دو تای دیگه را دانلود کن .مرسی.
پاسخ
داداش تقریبا امادس شما انلاین میشی یه دور باهم بازی کنیم ببینم سالمه یا نه
I LOVE THIS GUYS

پاسخ
مهاجم چپ
پاسخ
داداش یه مشکلی هست.می زنم روی بازی تو استیمتا پلی شه صفحه بازی تو استیم رو میاره و بازی باز نمی شه چی کار کنم؟
I LOVE THIS GUYS

پاسخ
(09-13-2016, 02:28 PM)ghost30k نوشته است: با سلام و عرض ادب .
من مدتی میشه که کرک انلاین pes16 رو ریختم و دارم بازی میکنم . اولا برام خیلی جذاب بود ولی کم کم برام خسته کننده شد. چون تو بیشترsv ها افراد کمی حضور دارند (معمولا بین 5 تا 9 نفر) و این حس رقابت بازی جذاب 11 به 11 رو از آدم میگیره. به همین دلیل من تصمیم گرفتم که یک جام دوستانه در فروم قرار بدم که در صورت رضایت شما دو یا سه روز دیگه شروع بشه . لطفا برای شرکت در مسابقات در این پیج اعلام آمادگی کنید تا هرچه سریعتر تیم ها مشخص بشن و گروه بندی انجام بشه. بازی ها به تعداد شرکت کنندگان بستگی داره و برای انتخاب تیم ها سرگروه 11 نفر اول باید اعلام کنه که کدوم تیم رو میخواد و بعد  گروه به صورت تیم انتخاب شده در جام قرار میگیره . همچنین برای بیشتر شدن تعداد بازی های انجام شده بازی ها به صورت رفت و برگشت انجام میشه. 
برای دریافت کرک انلاین و آموزش انلاین بازی کردن pes16 به لینک زیر مراجعه کنید.

http://www.games4online.ir/post/38/آموزش...pes16.html
اگه با کرک مشکلی هم داشتین میتونید تو همین پیج مطرح کنید.
ولی به نظرم 11 به 11 درسن نیست چون اولا فروم خلوته دومن برای هر نفر اجازه بدید هر نفر یک تیم انتخاب کنه این جوری هم کنترل دستشه هم بازی جذاب تره در هر صورت من هستم ولی فکر نمی کنم 11 نفر جمع بشن برای همین میگم هر نفر یک تیم.
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Lightbulb آموزش آنلاین بازی کردن Resident Evil 6 به صورت Co-Op MohsenPunisher 5 8,236 05-12-2018, 09:02 AM
آخرین ارسال: PC FAN
  سوال درباره انلاین بازی کردن gta v saffar 3 2,270 05-12-2017, 07:29 PM
آخرین ارسال: zilyzal
  اموزش بازیهای انلاین Please 4 3,091 03-09-2017, 12:04 PM
آخرین ارسال: Please
  آموزش انلاین بازی کردن Grand Theft Auto San Andreas VenGeFul 0 1,522 12-10-2016, 12:25 PM
آخرین ارسال: VenGeFul
  آموزش انلاین بازی کردن payday2+دانلود تمامی آپدیت ها تا 26.1 taha2200 12 16,105 10-09-2016, 04:21 PM
آخرین ارسال: Marcus Holloway

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان