امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امتیازات: 4.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشاوره برای خرید PS4
صبر كنيد با باندل بگيريد
چون در اين صورت لذت بيشتري از خريدتون مي بريد و عقدش هم تو دلتون.نمي مونه كه چرا بدون باندل گرفتيد
با باندل بگيريد از خريدتون هم راضي تريد هم. لذت بيشتري مي بريد
در غير اينصورت وقتي باندل بياد حسرتشو مي خوريد كه چرا صبر نكرديد
پس صبر كنيد با باندل بگيريد
موفق باشيد
پاسخ
سلام ی سوالی داشتم ممنون میشم جواب بدید میخواستم بدونم یک لپ تاپ 4یا5 میلیونی برای گیم بهتره یاps4?
 همیشه ★بهترین ها★ ماله ☆بهترین ها☆ست  S0 (37)
پاسخ
(06-14-2015, 02:00 PM)ice gamer نوشته است: سلام ی سوالی داشتم ممنون میشم جواب بدید میخواستم بدونم یک لپ تاپ 4یا5 میلیونی برای گیم بهتره یاps4?
سلام
ببين اگر بحث سليقه رو بذاريم كنار
در هر حالت كنسول براي بازي كردن بهتره چون مخصوص اين كار سأخته شده و به هيچ مشكلي در اين زمينه بر نمي خوري
در نتيجه كنسول مي تونه ي گزينه ي بهتري باشه چون مخصوص براي بازي سأخته مي شن
ولي اگر بحث ارتقا سخت افزار و جزييات بالا در بازي ها و گرافيك يكمي بالاتر برات مهمه pc مي تونه گزينه ي بهتري باشه
ولي به طور كلي كنسول پيشنهاد ميشه چون نه نياز به ارتقا پيدا مي كني و نه به مشكلي از لحاظ اجراي بازي ها چون در بعضي بازي ها واقعا سيستم بهينه اي براي pc درست نميشه و عموما براي اجراي بازي ها در pc ممكنه به مشكل بر بخوريد
اگر فقط بحث بازي كردن و لذت بردن از بازي باشه مسلما كنسول
ولي اگر موارد ديگه اي به جز بازي براتون مهمه pc گزينه ي بهتريه
ولي به شخصه كنسول رو توصيه مي كنم چون هم براي بازي راحت تر و مناسب تره، هم لذت مي بري از بازيت و حالا حالا هم نياز به تغيير پيدا نمي كني
اگر از پس هزينه ي بازي ها بر ميايد بدون شك و صد در صد كنسول رو انتخاب كنيد
ولي در غير اينصورت دور كنسول رو بايد خط بكشيد(البته مي تونيد از تعويض بازي براي كنسول استفاده كنيد ولي باز هم به يك سرمايه ي پايه نياز داريد)
من كنسول رو براي بازي پيشنهاد مي دم
موفق باشيد
پاسخ
(06-14-2015, 02:00 PM)ice gamer نوشته است: سلام ی سوالی داشتم ممنون میشم جواب بدید میخواستم بدونم یک لپ تاپ 4یا5 میلیونی برای گیم بهتره یاps4?

آقا محمد درست میگن.ولی اگه خواستی لب تاب بخری به نظر من نخر.من خودم لبتاب دارم.یه ذره باهاش بازی کنی داغ میکنه و نمیتونه بازی ها رو بکشه.(حتی لب تاب های گیم)
به نظر من به جای لب تاب یک کامپیوتر بخر ;)

پاسخ
سلام.عزیزان یکی میشه به طور کامل و مفصل درباره ی این بازی های ظرفیت 1و 2 و3 توضیح بده؟؟هیچ مشکلی براشون پیش نمیاد؟؟بن شدنی در کار نیست؟؟؟اخه شنیدم ظرفیت سه فقط بن میشه.مثلا اگه من ظرفیت دو بگیرم یکی دیگه میاد ظرفیت سه ی اون اکانت را میخره مشکلی پیش نمیاد؟؟ممنون میشم یکی کامل توضیح بده.راستی قیمتاش چه جوریه؟؟مثلا بخوام لست اف اس را بگیرم این جوری چه قدر میشه؟؟
پاسخ

PS4. لپ تاپ به درد بازی نمیخوره
پاسخ
جواب سوال های من را نمیدهید؟؟؟
پاسخ
(06-15-2015, 06:49 PM)Alireza pc gamer نوشته است: سلام.عزیزان یکی میشه به طور کامل و مفصل درباره ی این بازی های ظرفیت 1و 2 و3 توضیح بده؟؟هیچ مشکلی براشون پیش نمیاد؟؟بن شدنی در کار نیست؟؟؟اخه شنیدم ظرفیت سه فقط بن میشه.مثلا اگه من ظرفیت دو بگیرم یکی دیگه میاد ظرفیت سه ی اون اکانت را میخره مشکلی پیش نمیاد؟؟ممنون میشم یکی کامل توضیح بده.راستی قیمتاش چه جوریه؟؟مثلا بخوام لست اف اس را بگیرم این جوری چه قدر میشه؟؟

من هزار بار گفتم!
از این شیرینگ استفاده نکنید چون اصا به درد نمیخوره!احتمال کلاه برداری توش زیاده!
بهتره شما اگه پولتون نمیرسه همه رو آکبند بخرید یا بازی تعویض کنید و یا بازیای دسته دوم بخرید و بفروشید!
پاسخ
سلام زمان کپی خور شدن ps4 مشخص نشده?
من واقعا با قیمت بازیا مشکل دارم چکار کنم?
2.برای انلاین بازی کردن بازیها باید چکار کرد?(چطوری باید اپدیتشون کنی)
 همیشه ★بهترین ها★ ماله ☆بهترین ها☆ست  S0 (37)
پاسخ
کنسول هک شده اما سونی اجازه انتشار ان به وسیله هکر ها را با رشوه دادن گرفته است
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Question خرید بدنه Ps4 ضربه خورده hossein V 3 2,227 09-05-2022, 10:48 AM
آخرین ارسال: sims2022
  دانلود نرم افزار PS4 Remote Play برای PC و Mac IMJUSTAMIR 11 16,015 05-16-2020, 02:22 AM
آخرین ارسال: kiaplaysgamr
  دریافت انواع بازی های اورجینال رایگان برای playstation و Xbox و pc bathayi 0 1,735 12-15-2019, 06:58 PM
آخرین ارسال: bathayi
  مبدل موس و کیبورد برای ps4 amink69 2 2,301 12-02-2017, 06:02 PM
آخرین ارسال: AmirAlpha
  رای دادن برای اضافه شدن زبان فارسی به ps4 A.Rajabi 1 2,070 08-19-2017, 09:08 PM
آخرین ارسال: A.Rajabi

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان