امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امتیازات: 4.22
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشاوره در امر خرید و ارتقا قطعات PC
بنظرتون در ارتقاع سیستم رو کارت گرافیک بیشتر تمرکز کنم یاcpu

بتظرتونcpuهای اینتل قویتر هستند یا  AMD
پاسخ
(03-29-2018, 07:53 AM)pc fan نوشته است: بنظرتون در ارتقاع سیستم رو کارت گرافیک بیشتر تمرکز کنم یاcpu

در رابطه با سوال اول که باید دید قطعات فعلی که دارید چه مدلی هستند که بشه راهنمایی بهتری کرد .... 
سوال دوم هم که مشخصه و به نظر من همیشه اینتل یه چیز دیگه هست و شاید ای ام دی تو برخی مواقع و در برخی از سی پی یو ها بتونه بهتر عمل کنه و در کل هیچ وقت سی پی یو های اینتل از نظر کاری در برابر ای ام دی کم نیاوردند و دچار ضعف نبودند و بهترین راندمان رو داشته اند. 
این رو هم در نظر بگیر که شما اگر بعد از مدتی بخوای سیستمت رو ارتقا بدی و سی پی یو ای ام دی داشته باشی باید زمان خیلی بیشتری بزاری تا بتونی اون رو بفروشی و همه کس زیر بار اون نمیرن....
عاشق برنامه نویسی گیم 
عاشق ماشین سواری و بهترین بازی از نظر من Forza
برنامه نویس بخش هارد اکسترنال فروشگاه پورومیکس
پاسخ
دوستان با بودجه سه نیم یا حداکثر چهار تومن چه سیستمی میتونم ببندم؟(بدون مانیتور)
بعد میتونم یه سیستمی ببندم که gtx 1050 ti داشته باشه؟و سازنده خوب این مدل چیه
درضمن با همین بودجه یه لپ تاپ معرفی کنین که بازی هم بکشه ممنون میشم
پاسخ

MB ASUS PRIME Z270-P مادربرد ایسوس 650000 تومان
[font=yekan, tahoma]
[font=yekan, tahoma]CPU Intel Core i5-7400 Processor سی پی یو اینتل 870000 تومان
[/font]
[/font]

[font=yekan, tahoma][font=yekan, tahoma]
[font=yekan, tahoma]RAM 8G G.SKILL AEGIS DDR4 2400 رم جی اسکیل 369000 تومان
[/font]
[/font]
[/font]

[font=yekan, tahoma]POWER DEEPCOOL DE580 پاور دیپ کول 180000 تومان[/font]

[font=yekan, tahoma][font=yekan, tahoma][font=yekan, tahoma]ASUS STRIX GTX1050TI OC 2GD5 Graphic Card کارت گرافیک ایسوس حدود 900000تومان[/font][/font][/font]

[font=yekan, tahoma][font=yekan, tahoma][font=yekan, tahoma][font=yekan, tahoma][font=yekan, tahoma]Green Striker Gaming Computer Case کیس گرین [/font][font=yekan, tahoma][font=IranSansFa]230,000 تومان[/font][/font] [/font][/font][/font][/font]

[font=yekan, tahoma][font=yekan, tahoma][font=yekan, tahoma][font=yekan, tahoma][font=yekan, tahoma]SSD Drive Adata Ultimate SU650 120GB حافظه اس اس دی ای دیتا [/font][font=yekan, tahoma][font=IranSansFa]230,000 تومان[/font][/font][/font][/font][/font][/font]

[font=yekan, tahoma][font=yekan, tahoma][font=yekan, tahoma][font=yekan, tahoma][font=yekan, tahoma][font=IranSansFa][font=yekan, tahoma][font=yekan, tahoma]HARD DISK 1TB WESTERN DIGITAL Blue WD10EZEX هارد وسترن [/font][font=yekan, tahoma][font=IranSansFa]210,000 تومان[/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font]
عاشق برنامه نویسی گیم 
عاشق ماشین سواری و بهترین بازی از نظر من Forza
برنامه نویس بخش هارد اکسترنال فروشگاه پورومیکس
پاسخ
سلام دوستان منممیخواستم بدونم قدرت gt 630 شرکت گیگابایت  چقدر هست و  حدودا چه بازیایی رو میتونه اجرا کنه همچنین واسش چه رم و سی پی یو و مادربردی ببندم  لطفا سریع  جواب بدید
پاسخ
(04-04-2018, 03:20 PM)thepixelman نوشته است: دوستان با بودجه سه نیم یا حداکثر چهار تومن چه سیستمی میتونم ببندم؟(بدون مانیتور)
بعد میتونم یه سیستمی ببندم که gtx 1050 ti داشته باشه؟و سازنده خوب این مدل چیه
درضمن با همین بودجه یه لپ تاپ معرفی کنین که بازی هم بکشه ممنون میشم
بهترین راه حل اینکه برید یه سر بازار ایرانیان ببینید و از 10 تا مغازه سوال کنید و در اخر خودتون نتیجه گیری کنید
راه دوم هم اگر سیستم خراب رو از درست شناسایی میکنید برید تو دیوار و یه سیستم دست دو پیدا کنید راحت . با قیمت خوب هم گیرتون میاد سایت های مختلف دیگ ای هم هست مثل امپراتور که ... که برای افزایش سرعت و پینگ خوب تو بازی خیلی سرویس ها داارند . اگر هم در زمینه دیجیتال مارکتینگ سوالی بود ما درخدمتیم .
شرکت طراحی سایت کد ایران تنها شرکت طراحی وب سایت در کشور با بیش از 17 مدرک بین المللی در زمینه سئو و ساخت سایت  132
پاسخ
(04-04-2018, 05:35 PM)arian sa نوشته است: سلام دوستان منممیخواستم بدونم قدرت gt 630 شرکت گیگابایت  چقدر هست و  حدودا چه بازیایی رو میتونه اجرا کنه همچنین واسش چه رم و سی پی یو و مادربردی ببندم  لطفا سریع  جواب بدید

سلام این کارت که اصلا خریدش بصرفه نیست چون تو بازیای شاخ نسل هفتم کم میاره و نسل هشتم بزور اجرا میکنه اونم با لگ و افت فریم
فعلا که قیمت دلار بشدت بالاس و به همین دلیل قیمت سخت افزارم نجومیه و عقلانی نیست که الان بخواید سیستم ببندید
ولی اگه مصمم به خرید هستید میتونم راهنماییتون کنم
زدم تو خیابونایی که اصل نمیدونستم تش کجا بود
منم مثل تو خاطره هام تنها میگذشت تو برف و بارون...
پاسخ
(05-03-2018, 05:11 PM)S.T.A.R.S نوشته است:
(04-04-2018, 05:35 PM)arian sa نوشته است: سلام دوستان منممیخواستم بدونم قدرت gt 630 شرکت گیگابایت  چقدر هست و  حدودا چه بازیایی رو میتونه اجرا کنه همچنین واسش چه رم و سی پی یو و مادربردی ببندم  لطفا سریع  جواب بدید

سلام این کارت که اصلا خریدش بصرفه نیست چون تو بازیای شاخ نسل هفتم کم میاره و نسل هشتم بزور اجرا میکنه اونم با لگ و افت فریم
فعلا که قیمت دلار بشدت بالاس و به همین دلیل قیمت سخت افزارم نجومیه و عقلانی نیست که الان بخواید سیستم ببندید
ولی اگه مصمم به خرید هستید میتونم راهنماییتون کنم

دوست عزیز این کارت رو تو قرعه کشی بهم دادن برای  همین میخواستم بدونم با چه قطعاتی خوبه ممنون میشم اگه بگی براش باید چه سی پی یو و رمی بگیرم
پاسخ
(03-29-2018, 07:53 AM)pc fan نوشته است: بنظرتون در ارتقاع سیستم رو کارت گرافیک بیشتر تمرکز کنم یاcpu

برای گیمینگ بیشتر گرافیک و رم
cpu بستگی به بودجه خریدار دارد
پاسخ
کارت گرافیکمgtx560tiهستش با یک رم4گیگابایتیddr3ویکcpuچهار هسته ای زعون S0 (2) با بودجه2میلیون تومن بنظرتون چه قطعه ای بخرم(بدون مانیتور)
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  //مشاوره در امر خرید لپ تاپ// Station 54 16,242 05-05-2018, 11:54 AM
آخرین ارسال: hoomanrazor
  لیست قیمت قطعات PC ehsan1377 5 2,860 12-10-2016, 06:11 PM
آخرین ارسال: S.T.A.R.S
  کوله پشتی MSI VR-ready برای پیش خرید آماده است Gabit0 0 1,606 11-15-2016, 05:24 PM
آخرین ارسال: Gabit0
  وقت هدیه گرفتنه: با خرید ورک استیشن های MSI یک پک مسافرتی هدیه بگیرید Gabit0 0 1,587 10-11-2016, 12:58 PM
آخرین ارسال: Gabit0
  خرید سیستم مناسب sajad564 1 1,581 09-20-2016, 11:21 AM
آخرین ارسال: ERFAN RP

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان