امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکلات انجمن
(01-29-2014, 10:08 PM)'Amir Fenix' نوشته است: میخواستم بدونم چرا در لیست پلتفرم ها، کنسول هایی مثل 3Ds یا DS وجود نداره؟

یا مثلا Xbox One و PS4 ؟؟؟؟

رد می شه ورقای تقویم مدام        
                                                                                          واسه همه آرزوهامون کندیم گودال
                          دست از پا ترازتره بس که کردیم دعا      
                                                                                          ولی میاد روزی که به کامه ایام
پاسخ
(01-29-2014, 10:11 PM)'last assassin' نوشته است:
(01-29-2014, 10:08 PM)'Amir Fenix' نوشته است: میخواستم بدونم چرا در لیست پلتفرم ها، کنسول هایی مثل 3Ds یا DS وجود نداره؟

یا مثلا Xbox One و PS4 ؟؟؟؟

Xbox One و Ps4 هستند.

[تصویر:  j08g1cx50a5k23ahqkwt.png]
پاسخ
هنوز هم پلتفرم های 3Ds و DS اضافه نشدند [img]images/smi/s0 (43).gif[/img] ...
 [تصویر:  j08g1cx50a5k23ahqkwt.png]
پاسخ
چرا بازی های جدید در تاپیک خودشون زده نمیشه؟؟؟؟
مثلا:بازی های ps3 در بخش pc هست!!!![img]images/smi/s0 (60).gif[/img]

اگه میشه پیوست رو به انجمن اضافه کنید............(تصاویر خیلی سریع و در اندازه واقعی نمایش داده میشن)[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

آقای نراقی یه چند روزی هست که هر چی نظر رو سایت میزارم اصلا ثبت نمیشه....
مرورگر رو عوض کردم،کش رو پاک کردم....فکر کنم مشکل از سایت شما هستش...ایمیل هم زدم خواهشا رسیدگی کنید...........
من مجبور شدم از انجمن استفاده کنم..........[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
پاسخ
در این تاپیک کسی جز مدیران کل سایت و مدیران کل انجمن پاسخی در جواب کاربران از این به بعد ارسال نمیکنه دیده بشه با کاربر بشدت برخورد خواهد شد .

پلتفرم هایی مثل 3Ds و DS چون تعداد زیادی از کاربران ندارن و استفاده کمتری داره اضافه نشدن ولی حتما پیگیری میشه تا اضافه بشن .

در فکر ایجاد یک انجمن برای بحث پیرامون بازی ها هستیم فعلا در بخش های خودشون قرار نمیگیرن ما در یکجا جمع میکنیم تا کاربران سریع تر بهشون دسترسی پیدا کنن بعدا که انجمن ایجاد شد همه را انتقال میدیم
همشهری کین، فیلم مورد علاقه ی منتقدان و گل سرسبد همه ی نظرسنجی ها، به نظرم به شدت خسته کننده است! علاوه بر این، همه ی بازی های فیلم هم بی ارزش است! حجم احترامی که به این فیلم گذاشته می شود برایم غیرقابل درک است.

اینگمار برگمان
پاسخ
بعضی موقع ها که تاپیکی میزنیم بعدش که میخوایم ویرایش کنیم،صفحه سفید میاد و مطلب انگار حذف شده تمام گزینه های،مورد نظر مثل فونت،رنگ کردن متن وغیره همه از کار افتادن...........(خیلی خطری هستش)چون تمام زحمت های کاربر رو به باد میده............[img]images/smi/s0 (38).gif[/img][img]images/smi/s0 (67).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
پاسخ
یه انجمن جدید بزنید بنام steam تو انجمن pc دادرا
به هر حال استیم مال آنلایینه و شاید یکی کمک بخوات که تو این انجمن که اصلا وجود نداره چنین چیزی بنام استیم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
پاسخ
[تصویر:  rb2sbztrp4h9y8bhhv3c.jpg]

کاملا واقعیه !!! من تو لیست کاربران در حال بازدید نیستم پس یعنی روحی چیزی هستم ؟  Confused
پاسخ
(08-10-2015, 09:14 PM)BadBoy4Ever نوشته است: [تصویر:  rb2sbztrp4h9y8bhhv3c.jpg]

کاملا واقعیه !!! من تو لیست کاربران در حال بازدید نیستم پس یعنی روحی چیزی هستم ؟  Confused

سلام
این یکی از ویژگی های خوب قالب جدید هست. شما در حال دیدن موضوعی هستید که چنین کاری،برای اشخاصی قابل ملاحظه است که درحال مشاهده"افراد آنلاین" هستند.
دقت کنید اگر برای چندمین به یک پست سر بزنید،آخرین بازدید شما از اون پست، بازدید دفعه قبلی نمایش داده میشود نه بازدید آن لحظه شما.
[تصویر:  Wolves_ofThe_North.jpg]
پاسخ
[تصویر:  ag2c4090t8l8o8e0bej2.png]
یه سوال این ستاره شیشم که فقط یه گوشش معلومه طبیعیه یا من دارم اشتباه میکنم ؟
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  راهکارهای شما،برای بهتر شدن انجمن. White Beard 43 12,201 11-25-2018, 06:23 PM
آخرین ارسال: White Beard

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان