امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل آفلاین بودن Origin
Rainbow 
سلام
من برای اجرای بازی شرکت EA جدیدترین نسخه اوریجین رو نصب کردم ولی پیام  میده Online Login is currently unavalable
فهمیدم که ایران تحریم هست و نیاز به فیلتر شکن برا ی اولین لاگین بازی دارم. متاسفانه همه فیلترشکنها از کار افتادن.
کسی راهی بلد هست تا بشه برا اولین مرتبه با سی کی اشتراکی لاگین کرد؟
(07-07-2016, 01:11 AM)RKHSH نوشته است: سلام
من برای اجرای بازی شرکت EA جدیدترین نسخه اوریجین رو نصب کردم ولی پیام  میده Online Login is currently unavalable
فهمیدم که ایران تحریم هست و نیاز به ***** شکن برا ی اولین لاگین بازی دارم. متاسفانه همه *****شکنها از کار افتادن.
کسی راهی بلد هست تا بشه برا اولین مرتبه با  سی کی اشتراکی  لاگین کرد؟

داداش اوریجین اصلا فیلتر نیست  . مشکل از سی دی کی اشتراکیه که خیلی اوقات این مشکل پیش میاد .
باید از نو با طرف هماهنگ کنی که بهت نوبته نصب بده .
اگه بودجه واسه خریدش نداری فیفا 15 نصب کن مثل 16 هست ..
بعد از نصبش و دانلود و این حرفا دیگه نباید موقع باز کردن اوریجین اینترنتت روشن باشه

اول اوریجین دان کن فرقی نمیکنه کدوم نسخه ، موقع نصبش خودشو اپدیت میکنه . . بقیه شم که بلدی دیگه ، دانلود بازی و اجرای اون ..
بعد از نصب بازی موقع اجرای بازی خودش وارد اوریجین میشه (اگر هم اوریجین نصب نباشه میگه اول باید اون رو نصب بکنی) که آفلاینه و کلا هیچ کاری انجام نمیده. اگر هم هر کلیدی رو بزنی میگه برا بار اول باید آنلاین باشی you must be online when logging in for the first time .
در این پست مطرح کنید
تاپیک جامع سوالات و مشکلات شما در بازی‌های آنلاین
[تصویر:  u2u6lkk2gtcs.gif]

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Big Grin مشکل درصفحه بازی Kena.Bridge.of.Spirits در هنگام بازی کردن yousefmoradalivand 0 700 07-10-2022, 03:55 PM
آخرین ارسال: yousefmoradalivand
  مشکل رفع اهستکی resident evil 0 hd Hossein4545 0 955 06-09-2021, 09:22 PM
آخرین ارسال: Hossein4545
  مشکل در اجرای بازی Alice Madness Returns NinaWilliams 1 2,068 08-13-2020, 10:51 PM
آخرین ارسال: ghorbani
  مشکل صدا در gtav gta v. جی تی ای وی Sadeghashrafi 4 16,470 07-11-2020, 07:12 PM
آخرین ارسال: AA2004
  حل مشکل black list شدن تیم اسپیک MohsenPunisher 1 5,927 06-21-2019, 01:31 PM
آخرین ارسال: eghbal333

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان