امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل در بازی FIFA 13
بسم الله نور
[تصویر:  fifa-13-arteta-1024x575.jpg]

درود بر تمامی کاربران و دوستان گل گیمفا[تصویر:  8.gif]

پس از نصب FIFA 13 تمامی نرم افزارهای موردنیاز رو نصب کردم و بازی بی هیچ مشکلی اجرا شد ، ولی هنگامی که می خواهم یک بازی دوستانه انجام دهم و یا در بخش Creer یک مسابقه رو شروع کنم ، پس از ترکیب چیدن ، وقتی Play می کنم تا مسابقه شروع بشه از بازی می زنه بیرون . از تمام دوستان عزیزم در خواست دارم اگر راه حل مشکل رو می دونند بفرمایند [تصویر:  6.gif] یک دنیا ممنون

واقعا اگه می شد به کسی که پاسخ سوالم رو بده 10000 تا اعتبار بدم دریغ نمی کردم
Confused74:

آینده در انحصار کنسول های دستی است ! [تصویر:  s0%20%2869%29.gif]
پاسخ
دوست عزيز كركت سالمه ؟

احتمالا از كركته
پاسخ
از کرک نیست بازیت مشکل داره البته با این کرک درست میشه بازی رو پاک کن بعد نصب کن بعد کرک نریز و اینو دانلود کن
اموزش کامل اینجا هست
درضمن شما دیگه تایپیک کمکی نزن وبیا توی تایپیکی که من زدمConfused67:Confused24:
با تشکر از خودم و بعضیا که ((قیافه))میگیرن
پاسخ
میتونه دلایل مختلفی داشته باشه
به احتمال زیاد کرک بازی اشکال داشته باشه . این کار ها رو هم انجام بده شاید درس شد:
نصب جدیدترین اپدیت کارت گرافیک
نصب مجدد بازی( هنگام نصب انتی ویروس خاموش یا غیر فعال)
روی ایکن بازی راست کلیک - propertise رو انتخاب کنید - زبانه compatibility رو انخاب بعد تیک گزینه run this progeram as an administrator روبزن بعد بازیرو اجرا کن
در روزگار جهل،شعور خود جــــــرم است
پاسخ
نه از کرک هستش که خرابه کاری رو که گفتم کنه انجام بده درست میشه
پاسخ
(10-12-2012, 10:42 PM)RANDY نوشته است: از کرک نیست بازیت مشکل داره البته با این کرک درست میشه بازی رو پاک کن بعد نصب کن بعد کرک نریز و اینو دانلود کن
اموزش کامل اینجا هست
درضمن شما دیگه تایپیک کمکی نزن وبیا توی تایپیکی که من زدمConfused67:Confused24:
با تشکر از خودم و بعضیا که ((قیافه))میگیرن

لینک رو روش کلیک می کنی نمیره تو Confused67: یه صفحه میاره بعد هرچقدر می مونی باز نمی شه اگه براتون امکان داره لینک دانلود خود کرک رو بزارید Confused74:
پاسخ
اقا من رو لینک می زنم مشکل نداره یکبار دیگه میزارم
اینم یکی دیگه
پاسخ
من میگم کرکش رو این دفعه از اینترنت دانلود کن اگه بازیم اون جوری شد 2باره بازی رو بریز.
پاسخ
مال منم همین جوره بازی اجرا می شه اما وقتی PLAY می کنم می زنه بیرون ....... اولش با کیبرد می رفت تو بازی با دسته نمی رفت ..... ولی الان با کیبرد هم نمیره.......

یکی کمک کنه.................................................Confused41:
پاسخ
دوستانی که این مشکل رو دارند ، متاسفانه راه حلی پیدا نشده ، اما من بهتون یه کلک رشتی یاد می دم که خودم پیداش کردم ، راه حل مشکلات همه ی ما اینه :

بعد از این که روی play match کلیک کردین به سرعت دکمه alt+tab و یا windows رو از روی کیبوردتون فشار بدین تا پنجره بازی بره پایین و بعد دوباره بازی رو Maximize کنید Confused25: خواهید دید که بی هیچ مشکلی مسابقه شروع می شه !‌ پس برید از این ترفند لذت ببرید Confused74:
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  حل مشكل اجرا نشدن بازی Call Of Duty : Black Ops 2 + كرک و فيكس های بازی GamerStation 88 74,269 03-13-2021, 03:04 PM
آخرین ارسال: amir2r
  رفع مشکل بیرون پریدن از بازی ( ارور stopped working) در بازی pes 2013 مشکل تصویر nimah 114 205,264 01-05-2017, 06:42 PM
آخرین ارسال: Booker_Dewitt
  تاپیک رفع مشکلات بازی FIFA 16 مجیدنصر 13 13,608 10-03-2016, 12:28 PM
آخرین ارسال: yaghob68
  مشکلات بازی FIFA 15 مجیدنصر 41 14,723 08-29-2016, 02:20 PM
آخرین ارسال: Marcus Holloway
Thumbs Up حل مشکل سیاه شدن صفحه در بازی Counter-Strike Global Offensive mrmobham 11 18,677 05-27-2016, 10:26 PM
آخرین ارسال: Abolfazl031

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان