امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بازی های رها شده (قسمت دوم)
به نام خدا

سلام دوستان عید همگی مبارک ببخشید که دیر قسمت دوم نقد بازی های رها شده رو قرار دادم به علت سفری که بودم نتونستم بنویسم و در ظرف چند روز تمام داستان ها و نقد های خودم رو تکمیل میکنم و ارائه میدم.

در این نقد دوباره به یکی از بازی های شرکت edios یعنی project snowblind اشاره میکنیم.

[تصویر:  250px-Projectsnowblind.jpg]
نام بازی : project snowblind

پلتفرم ها:ps2 - xbox -pc

تاریخ انتشار: 4 و 11 march سال 2005 برای ps2-xbox و در 1 april 2005 برای pc

بخش انلاین:دارد

نمره

8.8/10       ign
8.3/10    gamespot

متا:76

همانطور که میدانید در قسمت اول هم بازی igi 1 بود که ساخته شرکت edios بود که این شرکت سابقه خوبی در رها کردن شاهکار ها دارد و دیگر میلی به ادامه این بازی هم ندارد.

داستان

داستان بازی از جایی شروع میشود که در سال 2065 در هنگ کنگ جنگی اتفاق میفتد که شخصیت اصلی بازی ناتان فراست به جنگ با دشمنان به میدان جنگ میرود. دشمنان در بازی اصلا ادم نیستند و ربات هستند و البته ربات هایی مانند ربات های بازی star wars در بازی وجود دارد که سخت ترین نوع دشمن است. ناتان در حین جنگ به وسیله یکی از ربات ها مجروح میشود و به بیمارستان منتقل میشود و بعد از عمل موفق دوباره بر روی پای خود می ایستد ولی این بار با قدرت هایی که قبلا نداشته و که البته به کمک انها میتواند نفس بکشد زیرا دکتران در بدن او از قطعاتی کارگذاری کردند که به صورت ناخدا قدرتی به او داده که به زندگی خود ادامه دهد ولی بدون قطعات نمیتواند به زندگی خود ادامه دهد که..........

داستان بازی بسیار زیبا و پیچیده است که در بازی سوالات زیادی به ذهن شما میرسد که من این نوید رو به شما میدهم که با به پایان رساندن بازی برای تمام سوالات خود پاسخی دریافت کرده اید.

بخش انلاین

بخش انلاین این بازی بسیار جذاب است و به صورت dethmach و راندی است که هر گروهی راند های بیشتری را ببرد برنده dethmach میشود که میتوانید عکسی از بخش انلاین بازی ببینید[تصویر:  games_wallpaper3_776.jpg]
همانطور که در عکس بالا میبینید در بازی سلاح های متفاوتی وجود دارد که سلاح های بروز رسانی شده ی زمان حال است مانند shootgun عکس بالا و در زیر میتونید چند عکس از محیط بازی ببینید .
[تصویر:  ME0000581149_2.jpg]

[تصویر:  screen_1.jpg]

گیم پلی

گیم پلی بازی شباهت زیادی به بازی project igi دارد و بسیار روان اجرا میشود که جای نگرانی ندارد البته شاید با خود بگویید که بدون گرفتم aim تیراندازی سخت است ولی نگران نباشید چون اگر سری halo مخصوصا چند نسخه اول رو بازی کرده باشید گیم پلی دو بازی به یکدیگر شباهت بسیاری دارد پس جای نگرانی نیست.

داستان:9/10
گرافیک:10/10
گیم پلی:10/10
صداگذاری:10/10

[تصویر:  Screen_Shot_2016-06-12_at_5.02.41_PM.0.png]
پاسخ
خیلی خوب بود ولی یکمی کوتاه بود.
[تصویر:  3zkb_photostudio_1466754140244.jpg]
سپاس از Lightninghero
پاسخ
(08-27-2015, 07:34 PM)The J0ker نوشته است: خیلی خوب بود ولی یکمی کوتاه بود.

خواهش میکنم چشم سعی میکنم بلند ترش کنم ولی خوب چیز خاصی مدنظرم نبود بزارم توش البته سعی میکنم در قسمت بعد که احتمالا اخر است رعایت کنم :D

پاسخ
علیرضا خوب بود ولی ای کاش یک بازی بهتر میذاشتی 
متاش شد ۷۶  :-/
پاسخ
واقعا یکی از رها شدگان زیبا بود.
پاسخ
خسته نباشید

عنوان متوسطی بود قبلا در مجله بازی رایانه خونده بودم که این عنوان در ابتدا قرار بود قسمتی از سری پرطرفدار Deus Ex باشه اما بعدا سازندگان تصمیم دیگری گرفتند.
پاسخ
(08-27-2015, 10:16 PM)ali-222 نوشته است: علیرضا خوب بود ولی ای کاش یک بازی بهتر میذاشتی 
متاش شد ۷۶  :-/

عزیز بازی که به متا نیست شاهکار هایی در دنیا هستند که متا رو با خود بازی نباید مقایسه کرد این عنوان شاهکار رها شده توسط edios عزیز

(08-27-2015, 10:24 PM)Be the story نوشته است: واقعا یکی از رها شدگان زیبا بود.

edios بعد از اینکه igi رو به codemaster واگذار کرد خراب کرد و بعدش این شاهکار رو ساخت و ول کرد با اینکه تو بچگی بودمو تا وسطاش رفتم ولی خیلی دلم میخواد دوباره بازی کنم

(08-27-2015, 10:26 PM)The Last Guardian نوشته است: خسته نباشید

عنوان متوسطی بود قبلا در مجله بازی رایانه خونده بودم که این عنوان در ابتدا قرار بود قسمتی از سری پرطرفدار Deus Ex باشه اما بعدا سازندگان تصمیم دیگری گرفتند.

درسته در ابتدا قرار بود ادامه ای بر سری پرطرفدار deus ex باشه ولی بهتر که نشد به خاطر اینکه احتمال از بین رفتن سری deus ex و رها کردن اون میشد مثل igi :(

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  بررسی بازی The Quarry : فیلم خوب، بازی معمولی علی امینی 0 935 06-14-2022, 03:46 PM
آخرین ارسال: علی امینی
  زمین بازی خدایان،نقد بازی INJUSTICE GODS AMONG US Funny Man 29 13,621 11-28-2020, 06:39 AM
آخرین ارسال: saeid15
  دنیای خمیری (نقدی کوتاه از بازی بیاد ماندنی neverhood)+دانلود بازی ALAN PAYNE 14 9,112 04-11-2020, 02:31 PM
آخرین ارسال: peyman_eun
  [مقاله] قاب‌های مینیمال | برترین بازی‌های اندروید و iOS (قسمت اول) White Beard 0 1,421 08-24-2019, 11:03 PM
آخرین ارسال: White Beard
  مسترچیف، قهرمانی برای تمام بشریت… | نگاهی کامل به زندگینامه Master Chief قسمت 2 yazdandoost 0 1,216 08-21-2019, 10:47 AM
آخرین ارسال: yazdandoost

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان