امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
معرفی 101 بازی رایگان PC
عالیه برادر!! کار سختیه 101 تا!! ولی خوب پیش میری! امیدوارم تمومشم کنی!!
[تصویر:  e4f7_3ea4f3ff8d45616e224e2b324bba4603.png]
پاسخ
آفرین.
مقاله درست و حسابی هست و خیلی هم به درد بخور، فقط یه سوال اینکه اینا توی Steam رایگانن، یا توی دیگه سایت ها (اوریجینال)؟
[تصویر:  3zkb_photostudio_1466754140244.jpg]
سپاس از Lightninghero
پاسخ
(03-10-2016, 08:48 AM)Cpt. John "Soap" MacTavish نوشته است: آفرین.
مقاله درست و حسابی هست و خیلی هم به درد بخور، فقط یه سوال اینکه اینا توی Steam رایگانن، یا توی دیگه سایت ها (اوریجینال)؟
خوشحالم که خوشتون اومده 
همشون مال استیم نیستن فقط کافیه اسم بازی رو سرچ کنید تا صفحه اصلیش بیاد
 [تصویر:  o4ty_hollywood_undead_as_an_anime_rock_b...9uovrt.jpg]

پاسخ
مقاله جالبی بود فک کنم wold of warships از همش بهتر باشه نظر شخصی
[تصویر:  ceb35c2332302.jpg]
پاسخ
(03-10-2016, 10:21 AM)white.wolf نوشته است: مقاله جالبی بود فک کنم wold of warships از همش بهتر باشه نظر شخصی

خیلی ممنون 
بله فکر کنم اون از همه جالبتر باشه چون ترکیبی از اکشن و استراتژی هستش

پاسخ
با سلام خدمت نویسنده‌ی محترم، دوست خوبم آقا علیرضا...
در ابتدا باید بگم که این مقاله پتانسیل بسیار بالایی داره و از جذابیت خاصی برخورداره که امیدواریم در آینده چنین مقالاتی رو از شما ببینیم. از طرفی مقاله حاوی یک لیست بزرگ از عناوین رایگان PC هست که همین موضوع، کار رو سخت و مقاله رو طولانی می‌کنه. کیفیت کلی مقاله هم سطح قابل قبولی  داره، هرچند که یک سری نکات رو جا انداختید و یا شاید فراموش کردید. به گفتن چند مورد اکتفا مبکنم و امیدوارم با رعایت این موارد در آینده بیش از پیش بدرخشید. ضمنا نکاتی که بهش اشاره می‌کنم به جنبه‌ی ظاهری مقاله اشاره داره و به محتوای اون مربوط نمیشه...

در ابتدا سعی کنید قبل از اینکه مقاله رو داخل انجمن قرار بدید، توجه داشته باشید که متن مقاله تراز از دو طرف باشه. حفظ این نکته باعث میشه مقاله جلوه‌ی خوب‌تری داشته باشه.
سعی کنید مقدمه‌ی مقاله رو طولانی تر و جذابتر ارائه بدید. نکات مربوط به مقدمه رو در گذشته بهش اشاره کردم...
نکته‌ی دیگری که باعث جذابیت مقاله میشه، پاراگراف بندی اون هست. سعی کنید در تمام مقالات از پاراگراف های طولانی تر استفاده کنید. با نوشتن چند جمله نیازی نیست به پاراگراف بعدی برید.
در پایان مقاله هم همیشه سعی کنید یک بحثی در مورد ادامه‌ی مقاله راه بندازید. این کار علاوه بر اینکه باعث میشه خوانندگان نظراتی راجب به مقاله بدن، یک بحث جذاب هم در مورد مقاله به راه میندازه که میتونه باعث جذابیت پست بشه... مثلا، پایان مقاله رو با یک سوال جذاب تموم کنید و یا یک صحبت بحث برانگیز راه بندازید...

این چند موردی که بهشون اشاره کردم تنها جلوه‌ی کلی مقاله رو زیبا نشون میده و به محتوای اون ربطی نداره. مطمعنم که در آینده مارو با مقالاتتون شگفت زده می‌کنید.  S0 (29)

موفق و سربلند باشید آقا علیرضا
پاسخ
(03-10-2016, 02:15 PM)سجاد محمدی پور نوشته است:
با سلام خدمت نویسنده‌ی محترم، دوست خوبم آقا علیرضا...
در ابتدا باید بگم که این مقاله پتانسیل بسیار بالایی داره و از جذابیت خاصی برخورداره که امیدواریم در آینده چنین مقالاتی رو از شما ببینیم. از طرفی مقاله حاوی یک لیست بزرگ از عناوین رایگان PC هست که همین موضوع، کار رو سخت و مقاله رو طولانی می‌کنه. کیفیت کلی مقاله هم سطح قابل قبولی  داره، هرچند که یک سری نکات رو جا انداختید و یا شاید فراموش کردید. به گفتن چند مورد اکتفا مبکنم و امیدوارم با رعایت این موارد در آینده بیش از پیش بدرخشید. ضمنا نکاتی که بهش اشاره می‌کنم به جنبه‌ی ظاهری مقاله اشاره داره و به محتوای اون مربوط نمیشه...

در ابتدا سعی کنید قبل از اینکه مقاله رو داخل انجمن قرار بدید، توجه داشته باشید که متن مقاله تراز از دو طرف باشه. حفظ این نکته باعث میشه مقاله جلوه‌ی خوب‌تری داشته باشه.
سعی کنید مقدمه‌ی مقاله رو طولانی تر و جذابتر ارائه بدید. نکات مربوط به مقدمه رو در گذشته بهش اشاره کردم...
نکته‌ی دیگری که باعث جذابیت مقاله میشه، پاراگراف بندی اون هست. سعی کنید در تمام مقالات از پاراگراف های طولانی تر استفاده کنید. با نوشتن چند جمله نیازی نیست به پاراگراف بعدی برید.
در پایان مقاله هم همیشه سعی کنید یک بحثی در مورد ادامه‌ی مقاله راه بندازید. این کار علاوه بر اینکه باعث میشه خوانندگان نظراتی راجب به مقاله بدن، یک بحث جذاب هم در مورد مقاله به راه میندازه که میتونه باعث جذابیت پست بشه... مثلا، پایان مقاله رو با یک سوال جذاب تموم کنید و یا یک صحبت بحث برانگیز راه بندازید...

این چند موردی که بهشون اشاره کردم تنها جلوه‌ی کلی مقاله رو زیبا نشون میده و به محتوای اون ربطی نداره. مطمعنم که در آینده مارو با مقالاتتون شگفت زده می‌کنید.  S0 (29)

موفق و سربلند باشید آقا علیرضا

خیلی ممنون اقا سجاد حتما در دفعات بعد رعایت میکنم

پاسخ
خسته نباشید. کار جالبی رو شروع کردید و قطعا وقتی تا اخرش برید تبدیل به یک منبع خوب برای معرفی بازی های رایگان پی سی خواهد شد که خیلی ها می تونن ازش استفاده کنن.
[تصویر:  iya6_thumb-1920-546659.jpg]
پاسخ
(03-11-2016, 01:38 AM)saeed aghababaee نوشته است: خسته نباشید. کار جالبی رو شروع کردید و قطعا وقتی تا اخرش برید تبدیل به یک منبع خوب برای معرفی بازی های رایگان پی سی خواهد شد که خیلی ها می تونن ازش استفاده کنن.

خیلی ممنون 
حتما سعی میکنم این سلسله مقالات رو به اتمام برسونم.

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  تجربیات شما در مورد جم رایگان کلش۸ m38rd4d 0 733 09-04-2022, 02:49 PM
آخرین ارسال: m38rd4d
  بازی های آنلاین در قطعی اینترنت(معرفی باز های قابل اجرا با سرور های داخلی) arg9244 1 1,964 11-20-2019, 09:48 PM
آخرین ارسال: AmirAlpha
  معرفی بزرگترین سرور سمپ زندگی مجازی ایران! AmirTTX 0 7,895 11-02-2019, 02:26 PM
آخرین ارسال: AmirTTX
  آموزش آنلاین بازی کردن بازی Crysis Wars + لینک دانلود (برای اولین بار در ایران !!!) pooyafb.910 3 4,728 06-24-2019, 09:46 PM
آخرین ارسال: White Beard
  معرفی سرور ورد آف وارکرافت "تهران-گیمینگ" TGGame 1 2,077 12-12-2018, 09:43 AM
آخرین ارسال: top10fa

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان