امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
معنای موسیقی - کرایسیس 3
در این سری از مقالات به بررسی موسیقی بازیها میپردازم ... امیدوارم از این کار من خوشتان بیاید و اگر راضی بودید ادامه بدم .

[تصویر:  th?id=H.4607981303955849&pid=1.9]
در اولین بخش از سری مقالات معنای موسیقی به بررسی موسیقی بازی کرایسیس 3 میپردازم ... بدون شک و بدون هیچ حرف و حدیثی موسیقی های بازی کرایسیس ۳ را باید شاهکار دانست ، در بازی هر منطقه موسیقی های خود را دارا است و نسبت به جو حاکم بر بازی نواخته می شود . قطعات ساخته شده برای کرایسیس ۳ همخوانی عجیبی با گیم پلی آن دارند و بسیار گوشنواز هستند . موسیقی در این بازی به دو بخش تقسیم می شود . اول ، قطعاتی هستند که وقتی بازی را به صورت مخفیانه و با کمترین سر و صدای پیش می روید ، پخش می شوند که با تم و حالتی آرامش بخش ، اما حماسی , گیمر را به ادامه مخفی - کاری ترغیب می کنند و دوم ، آهنگ های زمان درگیری و آتشبازی هستند . جالب اینجا است که موزیک ها در بخش های اکشن به قدری شنیدنی می شوند که ممکن است حتی عده ای مخفی کاری را رها کرده و فقط برای شنیدن این موسیقی ها اقدام به اکشن کردن بازی کنند . آهنگ ساز این بازی جناب Borislav Slavov واقعا به بهترین روش این کار را انجام داده اند و من بدون هیچ شکی میتوانم بگویم یکی از بهترین موسیقیهای سال 2013 باید به کرایسیس تعلق بگیرد ... موسیقیهایی که در کات سینها هم موقع حرف زدن ها صورت میگیرد به اوج خود می رسد ... کرایسیس 3 شاید از نظر همه فقط یک بازی دارای گرافیک باشد ولی این بازی چیزهایی دارد که هر کسی نمیتونه با اون ها ارتیاط برقرار کنه ... اگه از نظر هر کی گرافیک مهمترین بخش هر بازی نیست پس چرا ما هر دفعه وارد نسل جدیدی میشیم ؟ به راستی چرا ؟ اونم برا اینه که سخت افزار ها تقویت بشن و سخت افزار ها هم مال گرافیک بازی هستند نه ؟ پس کرایتک حتما درست گفته که 60 درصد یک بازی رو گرافیک تشکیل میده .. دیگه بحث ر خارج از مطلب نمیکنم ...

نمره من به موسیقیهای شاهکار بازی کرایسیس 3 : 9 / 10

اگه از این مقاله خوشتان امد حتما نظراتتان را بگویید و این سری مقالات را حتما ادامه میدهم ... به امید دیدار [img]images/smi/s0 (48).gif[/img]
پاسخ
واقعا هم همینطوره من خودم عاشق آهنگ newyork memories هستم که توی منوی بازی هم پخش میشه واقعا قشنگن آهنگاش
مقاله ی خوبی بود ممنون[img]images/smi/s0 (62).gif[/img]
[تصویر:  hesam_moshakhasat.gif]
پاسخ
این مقاله رو واسه بازی cod:mw2 بنویس.اگه بازی کرده باشی حتمی عاشق موسیقی هاش میشی[img]images/smi/s0 (29).gif[/img]
شاهکار هانس زیمر(موسیقی کرایسیس2 هم هانس زیمر ساخته)
[تصویر:  breaking-bad-animated-series-640x503.jpeg]

پاسخ
(06-27-2013, 11:05 AM)'ALAN PAYNE' نوشته است: این مقاله رو واسه بازی cod:mw2 بنویس.اگه بازی کرده باشی حتمی عاشق موسیقی هاش میشی[img]images/smi/s0 (29).gif[/img]
شاهکار هانس زیمر(موسیقی کرایسیس2 هم هانس زیمر ساخته)
آره داداش هانس زیمر استاده ... کرایسیس 2 هم موسیقیهاش شاهکار بود مخصوصا مدرن وارفایر 2 آهنگ opening titles
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  موسیقی گیمفا | موسیقی‌های متن سه گانه‌ی God of War yazdandoost 2 3,046 11-17-2021, 11:39 AM
آخرین ارسال: evelinchamplin034
  دانلود موسیقی متن بازی Total War : Napoleon ebrahimnankali 0 2,521 07-01-2017, 12:16 AM
آخرین ارسال: ebrahimnankali
  معنای موسیقی - Call Of Duty Black Ops 2 ali10 2 2,019 06-27-2013, 02:06 PM
آخرین ارسال: ali10
  موسیقی متن بازی max payne Mr.Payne 3 2,199 01-29-2013, 01:13 PM
آخرین ارسال: M.hossin payne

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان