امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مقایسه ایکس باکس وان باپلی4
(06-21-2013, 04:40 PM)'Expellite' نوشته است:
(06-21-2013, 03:18 PM)'god of darkness' نوشته است:
(06-21-2013, 12:08 AM)'Expellite' نوشته است:
(06-20-2013, 11:48 PM)'Amir Fenix' نوشته است: میخوام منطقی باشم ، تو بازی خدایی Ps3 بهتر از Xbox عمل کرد [img]images/smi/s0 (67).gif[/img]

بابا Ryse رو بچسب. جون من PS4 بازی اختصاصی با CryEngine 3 داره؟ [img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img]

تو اصلا کرای انجین رو موتور حساب میکنی هرچی بازی با اون موتور ساخته شده به معنای واقعی کلمه اشغال بوده همین ryse من اول ازش خوشم اومد اما وقتی چند بار دیگه نگاه کردم چیزی جزباگ و یه سری حرکات تکراری ندیدم 4 بار  تو بازی یارو یک فینیشر رو رفت و 2 بار هم یک فینیشر دیگه اساسینس تعدا حرکاتش از اون بیشتر بود با اون بدل کردن مسخرش که فقط با دو ضربه شمشیر راحت میتونستی فینیشر رو بری همین خدای جنگ نسل هفتمی نه حرکاتش تکراری بود نه اینقدر هوش مصنوعیش ضعیف بود دشمنان کچلش وا میستادن که با شمشیر بزن بهشون تا به حال پروتوتایپ بازی کردی میدونی که به اسون بودن معروف درجه سخت این بازی از پروتوتایپ اسون تره زمانی که نیزه پرتاب میکردن توی همکاری تیمی به همه میخورد ولی به کرکتر برخورد نمیکرد[img]images/smi/s0 (34).gif[/img]

در کل اینده مایکرو سافت از همین الان سیاه میدونین چرا xbox طرفدار پیدا کرد؟؟؟ چ.ن که هیچی جز ظاهر نداره جذاب مثل گناه کردن[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
کسایی که Xbox میگیرن فقط تونستن ظاهر اون دستگاه رو ببینن که خدارو شکر عقل همهی مردم به چشماشونه وقتی ps4 دستگاهی قدرتمند با شرکتی مشتری مدار و همراه با یه ربات!! عرضه میشه و با دسته ای خوش دست تر از xbox one و قابلیت بیشتر چرا برم xbox one بگیرم. بزار یادتون بندازم مایکرو سافت تو نسل هفت با انحصاری های خیلی قوی تر از سونی اومد که میشه به mass efeckt اشاره کرد وارد عرصه رقابت شد اما تا دید که فروشش خوبه همه چی رو ول کرد تنها کارش این بود که از فروش مسخره لذت ببره و هر چند ماه یه بار یه چیزی به لایو اضافه کنه مثل پیتزا ....

حال خود دانید. انچه که عیان است چه حاجت به بیان است

عزیز دل بنده خودم با کرای انجین کار میکنم. از اون In-House مزخرف که تو The Last of Us استفاده کردن خیلی سرتره. شما دموی فناوریهاش رو ببین بعد بیاد اینجا برا من از موتور بگو. بعدش حرکات چه ربطی داره به موتور. خوب سازندگان بازی حرکاتش رو تکراری زدن چه ربطی به موتور داره. در ضمن اگر گرافیکش بده به خاطر پردازشگر گرافیکی مزخرف ایک باکس هست که 768 تا هسته داره و قدرتش از GTX 650 Ti پاینن تره والا اینا برای GTX 790 اگر بازی میساختن چشم همه رو کور می کرد.

عزیز من در صحبت به موتور فقط در رابطه به گرافیکش بوده بعدش عزیز همین موتور اختصاصی in house که ناتی داگ استفاده کرده تونست گرافیکی رو به رخ بکشه که همه بهش عنوان بهترین گرافیک کنسولی و گرافیک نسل بعد یاد کردن

اینده روبه روی نگاه شماست

http://upload7.ir/images/10702101962805039946.gif
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مقایسه ی ویدئویی فریم ریت بین PS3 و God of War 3 Remasterd PS4 End Of The Line 0 1,905 07-27-2015, 03:48 PM
آخرین ارسال: End Of The Line
  درخواست مقایسه بازی های انحصاری ps3 و xbox 360 mahdikafshgar 3 2,300 03-14-2015, 09:45 PM
آخرین ارسال: Station
  مقایسه ی کنترلر XBOX ONE و PLAYSTATION4 Mohammad-A₩$N78 9 4,299 02-13-2015, 10:08 PM
آخرین ارسال: Mohammad-A₩$N78
  مقایسه سایز PlayStation 3 و PlayStation 4 در ویدئو جدید SONY Amir Knight 3 1,914 08-01-2013, 07:12 PM
آخرین ارسال: The Godfather.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان