امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اطلاعاتی از مولتی پلیر Watch Dogs
[تصویر:  WatchDogs_Police_Block_TrafficLight.jpg]

سازنده ارشد Watch Dogs یعنی Dominic Guay در حین E3 2013 با گذارشگر VG24 7 درباره مولتی پلیر بازی Watch Dogs صحبت کرد و اطلاعاتی را ارائه کرد، به طوریکه پشت درهای بسته درباره اش توضیح داد، در پایین می توانید چیزی که درباره مولتی پلیر Watch Dogs گفت را بخوانید.

Guay به vg24 7 گفت "کاری که ما می خواهیم بکنیم این است که چیزی بسازیم که منحصر به فرد باشد، چیزی که توسط طراح خلق نشده باشد، ما می خواهیم ان را انشعاب دهیم، پس ما مصمم هستیم که کاری کنیم بازیکنان طوری بازی کنند که خودشان می خواهند"

"بزرگرترین لحظات " واو " در Watch Dogs، چه در بخش انفرادی یا در بخش چند نفره، باید توسط شما خلق شوند، نه چیزی که طراح آن را در شرکت ساخته باشد، در مولتی پلیر، ما کار هایی که دیگر بازیکنان انجام می دهند را کنترل نمی کنیم. تو چیزی را با بازیکنان دیگر بازی می کنی که در ان اتفقات منحصر به فرد می افتد و چیزی تازه به حساب می اید."

"بدیهی است که ما ان را متعادل نگه داریم بنابراین کاری که شما تلاش می کنید انجام دهید برملا نمی شود. در اغاز در رابطه با این موضوع بسیار محتاط بودیم. اما در یک بازی open-world ، شما چندین بار از نقطه A به نقطه B میروید که امکان دارد در حین انجام آن خیلی کار ها انجام شود."

بازی Watch Dogs برای  PC, PS3, Wii U و Xbox 36 در امریکا 19 نوامبر و در 22 نوامبر در اروپا می آید. حتما برای XBOX ONE , PS 4 هم قابل دستر رس می شود.

منبع
[تصویر:  l2l73b5lchcw.jpg]
پاسخ
واقعا صبر برا بازی های امسال سخته[img]images/smi/s0 (34).gif[/img]
ممنون بابت خبر داش مهدی[img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
 LIFE IS SHORT,PLAY MORE
gamertag in live :
saboor007 

[تصویر:  47579950367877603141.jpg]

پاسخ
(06-26-2013, 12:58 PM)'john' نوشته است: واقعا صبر برا بازی های امسال سخته[img]images/smi/s0 (34).gif[/img]
ممنون بابت خبر داش مهدی[img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

اره خیلی زیباست [img]images/smi/s0 (24).gif[/img] حد اقل اینو میشه رو pc بازی کرد[img]images/smi/s0 (67).gif[/img]
ممنون
پاسخ
سبک جهان ازاد هم داره خز میشه . تا الان نصف بیشتر بازی هایی که برای نسل بعد معرفی شدند تو این سبک بودند . 
البته من با واچ داگز خیلی حال کردم . طراحیش واقعا زیباست . اندازه ها و نورپردازی و npc ها و ... و این که بازی بیشتر طبیعیه و خودت رو درونش حس میکنی . مثلا تو تریلری که نشون میداد واضح بود که کارهات بیشتر باید بر اساس فکر و برنامه باشه و مثلا نمیتونی راحت بری ماشین بدزدی و پلیس متوجه نشه یا وقتی پلیس دنبالته میتونی با مخفی کاری فرار کنی که این واقعا زیباست . اما بر عکس gta بیشتر میخواد خشونت رو با سرگرمی مخلوط کنه + کمی تخیل و ازادی بیش از حد (یعنی دور از قانون و خلاصه چیز هایی که در دنیای واقعی و جود داره ) . 
من خودم دوتاشون رو دوست دارم و نمیشه گفت کدوم بهتره چون هر کدوم راه متفاوی رو در پیش گرفتند . 
ممنون بابت مطلب [img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
[تصویر:  74227835303393131125.gif]
پاسخ
واقعا عنوان عالی هست و چه حالی بده با pc بازی کنی
تا آذر ماه چه طوری میخوایم صبر کنیم؟

[تصویر:  flag240x320.gif]
اگربه نویسندگی تو سایت گیم و یا مجله و سایت سرگرمی علاقه دارید پیام بدید
پاسخ
(06-26-2013, 01:32 PM)'wanted' نوشته است: سبک جهان ازاد هم داره خز میشه . تا الان نصف بیشتر بازی هایی که برای نسل بعد معرفی شدند تو این سبک بودند . 
البته من با واچ داگز خیلی حال کردم . طراحیش واقعا زیباست . اندازه ها و نورپردازی و npc ها و ... و این که بازی بیشتر طبیعیه و خودت رو درونش حس میکنی . مثلا تو تریلری که نشون میداد واضح بود که کارهات بیشتر باید بر اساس فکر و برنامه باشه و مثلا نمیتونی راحت بری ماشین بدزدی و پلیس متوجه نشه یا وقتی پلیس دنبالته میتونی با مخفی کاری فرار کنی که این واقعا زیباست . اما بر عکس gta بیشتر میخواد خشونت رو با سرگرمی مخلوط کنه + کمی تخیل و ازادی بیش از حد (یعنی دور از قانون و خلاصه چیز هایی که در دنیای واقعی و جود داره ) . 
من خودم دوتاشون رو دوست دارم و نمیشه گفت کدوم بهتره چون هر کدوم راه متفاوی رو در پیش گرفتند . 
ممنون بابت مطلب [img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

نمی شه این دو رو با هم مقایسه کرد درسته هر دوشون جهان بازن ولی خیلی با هم فرق دارن. 
gta یه چیز خاصی هست که یه سبک کلاسیک داره.نمی شه گفت داره خشونت رو با سرگرمی قاطی می کنه!
gta بازی ای هست که سبکشو ابداع کرده و از بین همه بازی های دیگه ای که توی این سبکن بهتر بوده و تونسته چندین سال دوام بیاره ! فکر نکنم WD از بازی های مثل مافیا و سگهای خفته چیز بیشتری داشته باشه. این بازی هم دیر یا زود محو می شه!

پاسخ
این بازی محو بشه[img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img] یوبی اگه تا شماره ی 5 و 6 از این بازی نداد بیرون من اسم خودمو عوض میکنم[img]images/smi/s0 (45).gif[/img] این بازی مثل اساسین داره شماره های بعدشم ساخته میشه[img]images/smi/s0 (24).gif[/img] GTA هم خوبه [img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img] ممنون مهدی جان این عکس خنده هر کاریش میکنم پاک نمیشه جدی میگم[img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  اطلاعاتی از به‌روزرسانی بعدی بازی Fortnite منتشر شد White Beard 0 924 09-24-2019, 11:59 PM
آخرین ارسال: White Beard
  اطلاعات جدیدی از هک کردن در بازی Watch Dogs: Legion منتشر شد White Beard 0 726 09-02-2019, 01:16 PM
  [News] اطلاعاتی از بازی Control منتشر شدند White Beard 0 812 08-13-2019, 07:17 PM
  شهر لندن بازی Watch Dogs Legion تفسیری از دنیای مدرن است White Beard 0 828 08-05-2019, 06:55 PM
  Watch Dogs: Legion | اطلاعاتی در مورد سیستم ارتقای شخصیت‌ها منتشر شد White Beard 0 712 07-30-2019, 12:51 AM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان