امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ممکن است Titan Mode به Battlefield 4 باز گردد
[تصویر:  29006147639988145641.jpg]

تعدادی از بازیکنان حرفه ای بخش چند نفره ی بازی Battlefield 4 : آیا ما شاهد بازگشت Titan Mode به این بخش از بازی خواهیم بود ؟ همان حالت
معرفی شده در Battlefield 2142 .

گفته ی آقای Lars Gustavsson _ مصاحبه ای در نمایشگاه GamesCom _ : بله ممکن است . ما میخواهیم تمام ایده های خوب را در این نسخه جمع
کنیم و تا جایی که ممکن است سعی میکنیم تا آخرین DLC تمام نکات مثبت را به بازی اضافه کنیم , هنوز برنامه ی ما برای DLC ها به پایان نرسیده
است . من خودم یکی از طرفداران این مد هستم و شاید در آینده Titan Mode هم به بازی اضافه شود.

برای کسانی که بی اطلاع هستند , Titan Mode یک نوع حالت جنگی بود که برای اولین بار در Battlefield 2142 معرفی شد که در آن هر دو طرف دارای
رباط های جنگی _ زمینی و هوایی _ و امکانات پیشرفته بودند که این رباط ها را تایتان می نامیدند و برای نابود کردن تایتان ها باید از موشک ها و بمب
های بسیار قوی استفاده می کردید و با از بین بردن پوشش و سپر تایتان آن را بی دفاع و در نهایت نابود کنید. این مد در همان ابتدا برای خود طرفداران
زیادی پیدا کرد و مورد توجه گیمر ها قرار گرفت.

به هر حال , امکان اینکه این حالت نیز به بازی اضافه شود بسیار زیاد است و برای DICE این عمل کار زیاد سختی نخواهد بود.
Battlefield 4 در تاریخ 29 اکتبر برای پلتفرم های PC , PS3 و Xbox 360 و در ماه نوامبر برای کنسول های نسل بعد منتشر خواهد شد.

http://gamingbolt.com/battlefield-4-tita...may-return
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  نسخه‌ی بعدی سری Gears ممکن است از سریال The Handmaid’s Tale الهام بپذیرد White Beard 0 1,318 10-22-2019, 09:39 PM
آخرین ارسال: White Beard
  از به‌روزرسان جدید بازی Battlefield V فردا رونمایی خواهد شد White Beard 0 1,274 10-22-2019, 09:38 PM
  بازی Battlefield V در سه نوبت طی ماه جاری رایگان خواهد شد White Beard 0 996 10-10-2019, 10:53 PM
  در به‌روزرسانی‌های آینده‌ی Control مشکلات فنی رفع و Photo Mode به آن اضافه خواهد شد White Beard 0 726 09-01-2019, 04:04 PM
  [News] تغییراتی در بخش Carrer Mode بازی FIFA 20 اعمال خواهند شد White Beard 0 759 08-08-2019, 08:37 PM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان