امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نحوه ی نصب آپدیت های 1.2 و 1.3 بازی Assassin's Creed Unity
خب شما هم مشکل بنده را دارید....افت فریم در این عنوان برای شما ومن کاملا طبیعی هست....من خودم همه ی پچ ها و آپدیت ها را امتحان کردم ولی با سیستم من عملی نبود.بعید می دونم مال شما هم کار کنه.شاید تنها کمک این آپدیت ها و پچ ها در رفع یه تعداد اندکی از باگ هاست.....یوبی سافت امسال واقعا افتضاح این بازی را بهینه کرد.
[تصویر:  peter_popken_03.jpg]
!Praise Prince of Persia
(12-05-2014, 10:39 PM)'MA 77' نوشته است: خب شما هم مشکل بنده را دارید....افت فریم در این عنوان برای شما ومن کاملا طبیعی هست....من خودم همه ی پچ ها و آپدیت ها را امتحان کردم ولی با سیستم من عملی نبود.بعید می دونم مال شما هم کار کنه.شاید تنها کمک این آپدیت ها و پچ ها در رفع یه تعداد اندکی از باگ هاست.....یوبی سافت امسال واقعا افتضاح این بازی را بهینه کرد.

اصلا یوبی سافت کارش خوب نبود امسال به جز FC 4.بازیش واقعا بهینه شده است و دارم راحت بازی میکنم.حتی آپدیت هم نکردم.

[تصویر:  BSCc2Fr.jpg?1]
(12-05-2014, 10:43 PM)'FARZAN.CRASH007' نوشته است:
(12-05-2014, 10:39 PM)'MA 77' نوشته است: خب شما هم مشکل بنده را دارید....افت فریم در این عنوان برای شما ومن کاملا طبیعی هست....من خودم همه ی پچ ها و آپدیت ها را امتحان کردم ولی با سیستم من عملی نبود.بعید می دونم مال شما هم کار کنه.شاید تنها کمک این آپدیت ها و پچ ها در رفع یه تعداد اندکی از باگ هاست.....یوبی سافت امسال واقعا افتضاح این بازی را بهینه کرد.

اصلا یوبی سافت کارش خوب نبود امسال به جز FC 4.بازیش واقعا بهینه شده است و دارم راحت بازی میکنم.حتی آپدیت هم نکردم.

البته یه روش برای اجرای این بازی هست که رزولوشن را به 600*300 تبدیل میکند و گرافیک داغون می شود ولی فریم ریت نسبتا خوب می شود.اسم نرم افزار فکر کنم Low Spec بود....

!Praise Prince of Persia
یه مشکل دیگه پیدا کردم.موس تو بازی به سختی تکون میخوره و بعضی وقت ها کلیدهای کیبورد کار نمیکنن.تو هیچ بازی این مشکل رو ندارم فقط تو این بازی این مشکل رو دارم.
[تصویر:  BSCc2Fr.jpg?1]
سلام من همه ی کار هایی رو که گفته بودی انجام دادم ولی وقتی اجرا رو میزنم استوب وور کینگ میده چیکار کنم؟[img=18x18]images/smi/s0 (38).gif[/img][img=18x18]images/smi/s0 (38).gif[/img]
(12-07-2014, 08:34 PM)'FARZAN.CRASH007' نوشته است: یه مشکل دیگه پیدا کردم.موس تو بازی به سختی تکون میخوره و بعضی وقت ها کلیدهای کیبورد کار نمیکنن.تو هیچ بازی این مشکل رو ندارم فقط تو این بازی این مشکل رو دارم.

برای من تنها موقعی که این اتفاق میفته موقعی هست که سیستمم بازی رو نمیکشه و باید چند بار دکمه های کیبورد رو بزنم تا یه بار اونم چی بشه دکمه عمل کنه در مورد موس هم همینجور.

(12-08-2014, 10:22 PM)'hamidreza121' نوشته است: سلام من همه ی کار هایی رو که گفته بودی انجام دادم ولی وقتی اجرا رو میزنم استوب وور کینگ میده چیکار کنم؟[img]images/smi/s0 (38).gif[/img][img]images/smi/s0 (38).gif[/img]

سلام دوست عزیز
شما به احتمال زیاد از چند تا کرک استفاده کردید و این باعث شده دیتا بیس بازی بریزه به هم شما بازی رو پاک کن و دوباره نصب کن و فقط از کرک ریلودد و اپدیت های ریلودد امتحان کن ببین چه اتفاقی میوفته.

[تصویر:  bazb_thevideogamegallery_29143_1200x1697.jpg]
سلام خسته نباشید ببخشید اساسنز کرید نصب کردم و بعد از نصب درخواست آپدیت uplay کرد که آپدیت شد و اما بعد از اون درخواست رمز میکنه میگه رمز روی سیدی رو وارد کنین چیکار کنم از سایت دانلودها این بازی رو دانلود کردم هیچ رمزی نبود توی اون سایت

این آدرسی هست که من از اون سایت دانلود کردم و هیچی نیست درضمن توی توضیحات گفته بود توی پوشه Redist آپدیت بازی هست اما من اسم این پوشه رو سرچ کردم اما چنین پوشه ای نه توی فایل های نصب شده بازی هست و نه نصب نشده اینم از آدرس صفحه سایت دانلودها
http://www.downloadha.com/1393/12/%D8%AF...%DB%8C-pc/

تصویر اولی هست که وقتی روی آیکن بازی کلیک میکنم و بازی شروع میکه به اجرا شدن این میاد
http://upir.ir/bahman93/1111_41b94.jpg

و بعد از اون این قسمت میاد که درخواست رمز میکنه نمیدونم چیکار کنم سریال هم ندارم که وارد کنم
http://upir.ir/bahman93/22222_bcee1.jpg

البته قبل از این که صفحه دوم بیاد توی همون صفحه اول یه درخواست آپدیت میداد که آپدیت کردم اما با این وجود مشکل حل نشد توی یه سایت دیگه دیدم که نوشته بود سریال نداره نمیدونم حال چیکار کنم اما این سریال میخواد
(03-10-2015, 07:30 PM)alimorteza نوشته است: سلام خسته نباشید ببخشید اساسنز کرید نصب کردم و بعد از نصب درخواست آپدیت uplay کرد که آپدیت شد و اما بعد از اون درخواست رمز میکنه میگه رمز روی سیدی رو وارد کنین چیکار کنم از سایت دانلودها این بازی رو دانلود کردم هیچ رمزی نبود توی اون سایت

این آدرسی هست که من از اون سایت دانلود کردم و هیچی نیست درضمن توی توضیحات گفته بود توی پوشه Redist آپدیت بازی هست اما من اسم این پوشه رو سرچ کردم اما چنین پوشه ای نه توی فایل های نصب شده بازی هست و نه نصب نشده اینم از آدرس صفحه سایت دانلودها
http://www.downloadha.com/1393/12/%D8%AF...%DB%8C-pc/

تصویر اولی هست که وقتی روی آیکن بازی کلیک میکنم و بازی شروع میکه به اجرا شدن این میاد
http://upir.ir/bahman93/1111_41b94.jpg

و بعد از اون این قسمت میاد که درخواست رمز میکنه نمیدونم چیکار کنم سریال هم ندارم که وارد کنم
http://upir.ir/bahman93/22222_bcee1.jpg

البته قبل از این که صفحه دوم بیاد توی همون صفحه اول یه درخواست آپدیت میداد که آپدیت کردم اما با این وجود مشکل حل نشد توی یه سایت دیگه دیدم که نوشته بود سریال نداره نمیدونم حال چیکار کنم اما این سریال میخواد
دوست من دلیلش اینه که شما بازی رو کرک نکردی یعنی کرک بازی رو در محل نصب بازی نریختی.
اگه کرک نداری به صورت جداگانه کرک بازی رو دانلود کن و بهتره Reloaded دانلود کنی.
درضمن اینجا پست حل مشکل Assassin's Creed Unity هست نه Assassin's Creed Rogue.
در صورت حل نشدن مشکلت با من در ارتباط باش. موفق باشی S0 (74)
!Praise Prince of Persia
سلام
dlc را ریختم ولی هیچی نشد .از کجا باید بیارم؟تو خود بازی که چیزی نبود.
زود جواب بدید لطفا. انصافا
[تصویر:  54280707216425640811.jpg]
(03-15-2015, 08:14 PM)medial110 نوشته است: سلام
dlc را ریختم ولی هیچی نشد .از کجا باید بیارم؟تو خود بازی که چیزی نبود.
زود جواب بدید لطفا. انصافا

لطفا بیشتر توضیح بده. منظورت چیه ریختم ولی چیزی نبود؟
DLC هارو از کجا دانلود کردی؟ سایت معتبری بود؟

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  نحوه نصب، مشکلات و ارور های رایج در بازی ها ARK1375 18 39,081 10-21-2021, 11:17 AM
آخرین ارسال: hamed59ra@gmail.com
  دانلود آپدیت بازی Sleeping Dogs Tidus 3 4,794 07-30-2020, 03:51 PM
آخرین ارسال: aminfh500
Exclamation راهنمای اول بازی Skyrim| تعریف و روش پیوستن به فرقه های بازی Zoom Hunter 10 21,370 05-13-2020, 11:57 AM
آخرین ارسال: Mohammad.84
Sad دانلود کرک Assassin's Creed Origins css6 4 2,002 12-27-2018, 09:23 PM
آخرین ارسال: css6
  راهنمای Assassin's Creed Syndicate: چگونگی آزاد کردن رنگ ها و لباس های اضافی مجیدنصر 8 23,157 10-16-2017, 12:22 AM
آخرین ارسال: YASOOO

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان