امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نرم افزاری برای بهتر اجرا شدن بازی ها
                   Iobit Game Booster 3.4 Build 0504 Final                                           [تصویر:  Iobit%20Game%20Booster%203.jpg]
این نرم افزار یک برنامه برای بهینه سازی سیستم هست که میتواند رم و گرافیک شما را برای نصب بازی بهینه سازی کند . با بهینه سازی رم و گرافیک سیستم خود و همینطور بعضی از نرم افزار میتونید با حداقل سیستم بهترین بازی ها را نصب کرده و استفاده کنید .کافیست روی یک دکمه کلیک کنید تا کارآیی کامپیوتر شما در اجرای بازی ها افزایش پیدا کند. Game Booster می تواند کارآیی سیستم شما را به صورت چشمگیری در حین اجرای بازی بالا ببرد. با متوقف کردن موقت پردازش های پس زمینه و سرویس های غیر ضروری ویندوز ، پاک سازی رم و افزایش کارآیی پردازشگر ، Game Booster می تونه کمترین منبع سیستم را نیز به اجرای بازی اختصاص بده.
در واقع این نرم افزار کار های جانبی و پنهانی که windows انجام میده رو هنگام بازی کردن متوقف میکنه و تقریبا تمام کامپیوتر رو در اختیار بازی قرار میده .
http://dl.ariyadownload.com/Author/Farza...ad.com.rar
حجم: 4.9 مگابایت
پسورد : www.ariyadownload.com

نرم افزار بسیار عالی و کاربردی ومفیدی هستش...[img]images/smi/s0 (37).gif[/img]خیلی خوشم اومد.[img]images/smi/s0 (24).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (24).gif[/img]

پس چرا من هرچه قدر پسورد فایل رو میزنم اشتباه هستش؟؟[img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
(06-21-2013, 07:57 PM)'Amir Knight' نوشته است: نرم افزار بسیار عالی و کاربردی ومفیدی هستش...[img]images/smi/s0 (37).gif[/img]خیلی خوشم اومد.[img]images/smi/s0 (24).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (24).gif[/img]

پس چرا من هرچه قدر پسورد فایل رو میزنم اشتباه هستش؟؟[img]images/smi/s0 (60).gif[/img]

ببخشید اصلاح شد.

(06-21-2013, 08:12 PM)'m.reza' نوشته است:
(06-21-2013, 07:57 PM)'Amir Knight' نوشته است: نرم افزار بسیار عالی و کاربردی ومفیدی هستش...[img]images/smi/s0 (37).gif[/img]خیلی خوشم اومد.[img]images/smi/s0 (24).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (24).gif[/img]

ببخشید اصلاح شد.

الان درست شد خیلی ممنون.[img]images/smi/s0 (24).gif[/img][img]images/smi/s0 (24).gif[/img]
من این نرم افزار رو دارم خیلی عالیه [img]images/smi/s0 (24).gif[/img]
همیشه به جلو نگاه کن چون اینده ی تو در جلوی روی توست 
کپی برداری از سایت های فارسی زبان ممنوع است

بسته شد
همشهری کین، فیلم مورد علاقه ی منتقدان و گل سرسبد همه ی نظرسنجی ها، به نظرم به شدت خسته کننده است! علاوه بر این، همه ی بازی های فیلم هم بی ارزش است! حجم احترامی که به این فیلم گذاشته می شود برایم غیرقابل درک است.

اینگمار برگمان

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  4KWG برنامه ای برای دریافت عکس های 4K با موضوع بازی (آپدیت روزانه) Mr.ISO 84 2,056,650 07-07-2017, 05:49 PM
آخرین ارسال: Mr.ISO
  اسم بازیو حدس بزن! بازی ای سرگرم کننده برای گیمران ایرانی Mr.ISO 7 2,724 06-18-2016, 04:02 PM
آخرین ارسال: Marcus Holloway
  Net Tester || برنامه ای برای نمایش مشخصات اینترنت شما Mr.ISO 0 1,541 06-03-2016, 05:33 PM
  Email Sender || برنامه ای برای ارسال ایمیل Mr.ISO 1 1,793 05-23-2016, 02:02 PM
آخرین ارسال: Maziyar Hemmati
  Webpage Source || برنامه ای برای دریافت سورس وبسایت های مختلف Mr.ISO 0 1,449 05-20-2016, 06:43 PM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان