امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نرم افزار اینترنت رایگان (100% واقعی)
(اینترنت رایگان کامپیوتر و موبایل)
Free Web Tool v4.1.5
اگه اینترنت رایگان میخوای،اگه از هزینه های سرسام آور اینترنت خسته شدی و یا سرعت ایترنتت پایینه پس در ادامه مطلب با ما همراه بشید...

شما میتونید به راحتی آب خوردن و با یک ابزار بسیار ساده اینترنت رایگان پرسرعت داشته باشید.تنها چیزی که نیاز دارید یک نوع اتصال به انترنت هست،حالا فرقی نمیکنه چه اینترنتی(Dialup-GPRS-ADSL) یا هرنوع اینترنت دیگه. دومین چیزی که نیاز دارید یک ابزار ساده به نام Free web tool هست که خیلی از سایت ها اون رو با دریافت مبالغ بسیار زیاد در اختیار شما قرار میدهند(گول اینگونه افراد را نخورید چون کلاه برداریه).
من در این پست آخرین ورژن این ابزار نایاب و با ارزش را به صورت رایگان برای شما عزیزان قرار میدهم که میتونید براحتی اون رو دانلود کنید و از اینترنت رایگان لذت ببرید.در واقع کار این نرم افزار اینه که با استفاده از روشهای مختلف شرکت های مخابراتی را دور میزنه و درنهایت هیچ هزینه ای درقبال اینترنت برای شما نمیندازه *حتی یک ریال*
از ویژگی های دیگه ی این نرم افزار میشه به افزایش سرعت اینترنت اشاره کرد که قادره سرعت باز شدن صفحات وب را تا 6 برابر و سرعت دانلود را تا 18 برابر افزایش دهد.
در ضمن باید عرض کنم کار با این برنامه بسیار راحته،فقط کافیه پس از دانلود و نصب برنامه وارد آن شوید و دکمه ی Start را کلیک کنید.البته بهتر است تیک گذینه ی Run browser را نیز فعال کنید تا مرورگر شما به صورت اتوماتیک باز شود.
این نرم افزار در دو نسخه برای ویندوز و آندروید ارائه شده است که می توانید آنها را از لینکهای زیر دانلود کنید.

.

یعنی اگه الان من 1 گیگ دانلود کنم هیچ پولی برام نمیوفته؟؟
مگه میشه همچین چیزی؟[img]images/smi/s0 (60).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
یا حضرت اتزیو[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
[تصویر:  philippe_coutinho_wallpaper_by_luisgfxso...8drafw.png]
مثل [bgcolor=#000000]خر[/bgcolor] دروغ میده .
همش فیکه !

virus نیست؟
آغا معلوم شد دروغه [img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
[تصویر:  philippe_coutinho_wallpaper_by_luisgfxso...8drafw.png]
پس چرا حجم من کم نمیشه

[img]images/smi/s0 (37).gif[/img][img]images/smi/s0 (67).gif[/img][img]images/smi/s0 (67).gif[/img][img]images/smi/s0 (67).gif[/img]

کس دیگه ای هم امتحان کرده[img]images/smi/s0 (60).gif[/img][img]images/smi/s0 (60).gif[/img][img]images/smi/s0 (60).gif[/img][img]images/smi/s0 (60).gif[/img][img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
Fake... بسته شد. 

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  بهترین برنامه افزایش بازدید وبلاگ به صورت کاملا رایگان! Mr.ISO 0 1,598 08-20-2016, 02:41 PM
آخرین ارسال: Mr.ISO
  Net Tester || برنامه ای برای نمایش مشخصات اینترنت شما Mr.ISO 0 1,525 06-03-2016, 05:33 PM
  نرم افزار افزایش بازدید وبلاگ || Visit Addition Mr.ISO 0 1,210 04-21-2016, 09:57 PM
  DU Meter برنامه ای حرفه ای برای نمایش مقدار حجم مصرفی اینترنت شما Mr.ISO 1 1,446 03-23-2016, 08:54 PM
آخرین ارسال: Destiny
  با چند کلیک ساده آیکون بسازید | نرم افزار X2Ico سجاد محمدی پور 0 1,139 02-26-2016, 06:27 PM
آخرین ارسال: سجاد محمدی پور

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان