امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نرم افزار تبدیل دسته معمولی به دسته XBOX 360
به نام خدا

توجه خیلی از دوستان اشتباه متوجه شدن این نرم افزار برای بازی کردن در pc میباشد نه روی x360 
سلام دوستان [img]images/smi/s0 (37).gif[/img]
شاید شما هم مثل من در خیلی از بازی هایی که میخواید در pc  با دسته های معمولی 10 هزار تومانی بازی کنید
بازی از شما دسته ایکس باکس 360 را بخواهد شما هم مثل من نگاه به جیب نازنین میکنید میبینید 140 هزار تومان ندارید بدید دسته ایکس باکس بخرید [img]images/smi/s0 (25).gif[/img] یا دلتون نمیاد این همه بول رو به یه دسته بدید
خب من براتون یه نرم افزار باحال برای دانلود میزارم که با همون دسته 10 هزار تومنی یبتونید همه بازی هارو بازی کنید 
باور کنید اون هایی که این نرم افزار رو نمیشناسند الان دارن موج مکزیکی میرن[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
[img]images/smi/s0 (37).gif[/img] اسم این نرم افزار قدیمی xpadder میباشد که خیلی هم کم حجم هستش
[تصویر:  Xpadder_1.png?1360926301]
در حقیقت کاری که این برنامه انجام میده کیبرد رو بر روی دسته های معمولی شبیه سازی میکنه
یعنی مثلا کلید W رو میزاره رو انلوگ سمت چب برای حرکت رو به جلو
یا موس ررو شبیه سازی میکنه رو انلوگ سمت راست البته این کارهایی رو که گفتم رو باید خودتون انجام بدید [img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
خود شما میتونید هر طور که خواستید کلید ها رو بر روی دسته قرار بدید و حالشو ببرید 
بزودی فایل تنظیم کنندشو بر روی فروم گیمفا میزارم تا بیشتر حالشو ببرید و نیاز به تنظیم نداشته باشید

نکته باید دستگیره شما دارای انالوگ باشد البته نه برای همه بازی ها فقط برای بازی هایی کی در بازی موس مورد نیاز هست
نکته بعدی اینه که دسته با این نرم افزار در بیرون از بازی هم کار میکند یعنی کلید هایی رو که بر روی دسته شبیه سازی کردید در محیط ویندوز هم کار میکنند و شما میتونید با دسته PC به گیمفا بیایید [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
اگر مشکلی داشتید مطرح کنید با بای 
میگ میگ دیییووووووووووووو[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

دانلود کلیک کنید 

دانلود برای ویندوز 7

وقتی همه چیو میخوای از بام دنیا بهت نگاه میکنن گرگا
زوزه میکشن آروم آروم بیدار میشی با هشدار 
شنا کن این یه دریاس من درویش شرقم برا فردا
خوب بود.ولی شما که خودت پی سی داری به چه دردیت میخوره!؟[img]images/smi/s0 (60).gif[/img]

[تصویر:  76561198078353517.png]

عجب چیز خوبی هستش...به صرفه هم هست.[img]images/smi/s0 (24).gif[/img]سپاس.[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
نمیشه باهاش تنظیمات دسته کامپیوتر مثل اکس باکس کرد ؟ (برای pc )
(05-25-2013, 04:31 PM)'krazy_kow@' نوشته است: نمیشه باهاش تنظیمات دسته کامپیوتر مثل اکس باکس کرد ؟ (برای pc )

خب برای همینه دیگه منظور منم برای pc هستش

(05-25-2013, 07:16 AM)'Farhan' نوشته است: خوب بود.ولی شما که خودت پی سی داری به چه دردیت میخوره!؟[img]images/smi/s0 (60).gif[/img]

الان میگم 
فکر کنم شما اشتباه متوجه شدی فکر میکنی دسیسته معمولی رو میشه با ایکس باکس با هاش بازی کنی
نه منظور من اینه
بعضی از بازی ها رو با دسته بیشتر حال میده بازی کردنش در pc  مثل بازی های ریسینگ ولی با دسته های معمولی نمیشه بازی کرد چون pc از شما دسته ایکس باکس رو میخواد مثل خیلی از بازی ها که یکیش مثلا کریسیس یا کال اف دیوتی با این نرم افزار کیبرد رو روی دسته های معمولی شبیه سازی میکنی و با همون دسته معمولی در pc میتونی همه ی بازی ها رو بازی کنی
امید وارم متوجه شده باشی[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
ببخشید اما این برنامه کیبورد و موس رو شبیه سازی میکنه این برنامه رو توی پوشه ی بازی بریزید کار دسته xbox را میکنه اگر هم خواستید خودتون دکمه هارو عوض کنید واقعا عالیه [img]images/smi/s0 (29).gif[/img]

http://nanofile.ir/do.php?filename=1369491422831.rar
(05-25-2013, 06:48 PM)'arian esmaili' نوشته است: ببخشید اما این برنامه کیبورد و موس رو شبیه سازی میکنه این برنامه رو توی پوشه ی بازی بریزید کار دسته xbox را میکنه اگر هم خواستید خودتون دکمه هارو عوض کنید واقعا عالیه [img]images/smi/s0 (29).gif[/img]

http://nanofile.ir/do.php?filename=1369491422831.rar

دوست عزیز این نرم افزاری رو که شما گزاشتید خودم هم ازش خبر داشتم کارش هم بهتره ولی کلی دردسر داره باید برای هر بازی تنظیمش کرد و و روی همه بازی ها جواب نمیده  و کلی زحمت دیگه
ولی این نرم افزاری رو که من گزاشتم رو همه بازی ها کار میکنه و فقط به یک بار تنظیم نیاز داره
رو ویندور 7 جواب میده؟[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
[تصویر:  fm02cwg3jiqhntv56q1j.jpg]

(05-25-2013, 07:40 PM)'soheilds' نوشته است: رو ویندور 7 جواب میده؟[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

اره 400 کیلوبایته دانلودش کن
جواب نداد[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
[تصویر:  fm02cwg3jiqhntv56q1j.jpg]

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  XBOX backup creator hesam.crysis 4 3,571 09-15-2017, 02:03 AM
آخرین ارسال: Future
  برنامه‌ای برای تبدیل فرمت عکس به آیکون | x2ico Destiny 0 1,925 05-06-2016, 12:44 AM
آخرین ارسال: Destiny
  نرم افزار افزایش بازدید وبلاگ || Visit Addition Mr.ISO 0 1,221 04-21-2016, 09:57 PM
آخرین ارسال: Mr.ISO
  برنامه تبدیل ویدئو به تصویر متحرک | Any Video To Gif Convertor Destiny 0 1,261 03-30-2016, 03:17 AM
آخرین ارسال: Destiny
  برنامه های مناسب برای تبدیل سورس کدها به زبان دیگر Mr.ISO 0 905 03-23-2016, 01:44 PM
آخرین ارسال: Mr.ISO

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان