امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نسخه اصلیps4 فقط قرار بود 4گیگ،ram داشته باشد!
آقای یوشیدا طی مصاحبه ای که با گیم اسپات داشت اعلام نمود:نسخه اصلی ps4  فقط قرار بود 4گیگ حافظه داشته باشد که طبق تشویق سازندگان بازی به 8گیگ ارتقا پیدا کرد.
وی هم چنین دلیل این کار را به صرفه بودن از نظر اقتصادی اعلام کرد و گفت:ما در ابتدا علاقه مند به استفاده از رمی 8گیگی بودیم ولی بعد به تبعات این کار و تاثیری که برروی قیمت کنسول خواهد داشت اندیشیدیم ،در واقع این تصمیم ،تصمیمی بود که طبق تشویق بازیسازان مجبور به تغییر آن شدیم.
[تصویر:  PlayStation4-FeaturedImage.jpg]
حافظه نسخه اصلی  xbox oneنیز 8 گیگ می باشد. چندی قبل ادعا هایی مبنی بر اینکه سیستم سخت افزاریps4 پنجاه درصد از سیستم سخت افزاری xbox one می شد ولی مسولان مایکروسافت ضمن رد این شایعه تصریح کردند که معماری کنسولشان به مراتب بهتر کنسول نسل بعدی سونی است.
حال باید دید که که در ادامه کدام کنسول موفق تر ظاهر خواهد شد.

منبع:http://www.ign.com/articles/2013/09/20/t...4gb-of-ram
مترجم:amir m13
تاریخ انتشار خبر:19 سپتامبر
پاسخ
پس الکی گرونتر نیست که
یه مزایایی داره که باعث گرونتر شدن ایکس باکس وان شده
کینکتش که به کنار
[تصویر:  41100370207702823958.jpg]

برو که هــــیچی بین ما نی اصلا
زندگیم با تو پاشید از هم
من به نبود تو راضی هستم
چون تو رفتی و گذاشتی خالی دستم

پاسخ
یعنی چی این چه وضعشه همه جا گفتن RAM 8Gb حتی تو پیش فروش ها هم زده RAM 8Gb
You're waiting for a train, a train that will take you far away. You know where you hope this train will take you, but you don't know for sure. But it doesn't matter. How can it not matter to you where that train will take you
پاسخ
eyyyyyyyyyyyyyy joooon only xbox one [img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
پاسخ
oh oh oh
چه شود اگه این خبر تو سایت بیاد
مرسی

پاسخ
خیالتون راحت
من منبع رو چک کردم.
گفته 4 گیگش قابل استفاده است و 4 گیگ دیگه اش غیر فعال میشه تا زمانی که خود بازی ساز ها نیاز داشته باشن.
البته از کل 8 گیگ نهایتا 7 گیگش قابل استفاده است.
همون طور که دیدین Shadow Fall هم فقط از 1.5 گیگ رم استفاده می کرد
این عمل برای اینه که مصرف برق کمتر بشه و سرعت لود سیستم کمی افزایش پیدا می کنه
همون طور که برای X1 هم اعلام شد که 4.5 گیگش قابل استفاده است.
و در کل بازی ساز ها می تونن از 6.5 گیگ از 8 گیگ رم کنسول استفاده کنن

در ضمن توی منبع گفته قرار بود 4 گیگ باشه
ولی بعدا به 8 گیگ ارتقاء پیدا کرد.
یعنی دقیقا برعکس چیزی که شما ترجمه کردی
[تصویر:  56589547292205064513.jpg]
پاسخ
یعنی الان 8 گیگ هست
پاسخ
سونی وای وای وای
پاسخ
بلد نیستی ترجمه کنی ترجمه نکن داداش من دوستان رم هشت گیگه تا اینجاش مطمئن باشید فقط گفته 4 گیگش قابل استفاده هست 4 گیگ بعدی رو هم اگر سازنده های بازی ها خواستند قابل استفاده اش میکنن.
[تصویر:  7n1ft9nre9w5m9wf9ys1.jpg][تصویر:  heic1502a.tif]
پاسخ
(09-20-2013, 12:27 PM)'I AM ALONE' نوشته است: خیالتون راحت
من منبع رو چک کردم.
گفته 4 گیگش قابل استفاده است و 4 گیگ دیگه اش غیر فعال میشه تا زمانی که خود بازی ساز ها نیاز داشته باشن.
البته از کل 8 گیگ نهایتا 7 گیگش قابل استفاده است.
همون طور که دیدین Shadow Fall هم فقط از 1.5 گیگ رم استفاده می کرد
این عمل برای اینه که مصرف برق کمتر بشه و سرعت لود سیستم کمی افزایش پیدا می کنه
همون طور که برای X1 هم اعلام شد که 4.5 گیگش قابل استفاده است.
و در کل بازی ساز ها می تونن از 6.5 گیگ از 8 گیگ رم کنسول استفاده کنن

در ضمن توی منبع گفته قرار بود 4 گیگ باشه
ولی بعدا به 8 گیگ ارتقاء پیدا کرد.
یعنی دقیقا برعکس چیزی که شما ترجمه کردی

ممنون،به این دلیل که بین منابع مختلف اختلاف وجودداشت مجبور به این شکل ترجمه شدم،ولی الان یه منبع موثق رو چک کردم،پارت دوم حرف های شما رو تایید می کنه،ممنون از تذکرتون،در مورد پارت اول نظری ندارم[img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  نسخه‌ی بعدی سری Gears ممکن است از سریال The Handmaid’s Tale الهام بپذیرد White Beard 0 1,318 10-22-2019, 09:39 PM
آخرین ارسال: White Beard
  بازی Kingdom Hearts 3 بیش از ۵ میلیون نسخه به فروش رسانده است White Beard 0 1,238 10-22-2019, 09:36 PM
  نسخه‌ی فیزیکی بازی Panzer Dragoon: Remake به‌زودی عرضه خواهد شد White Beard 0 1,114 10-22-2019, 09:31 PM
  بازی Grandia HD Remaster برروی فروشگاه استیم در دسترس قرار گرفت White Beard 0 1,132 10-17-2019, 12:40 AM
  تنها نسخه‌ی اکس‌باکس وان ایکس The Outer Worlds شامل بهینه‌سازی‌های بیشتر خواهد بود White Beard 0 1,050 10-17-2019, 12:39 AM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان