امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نسخه رایانه‌های شخصی Persona 5 منتشر نخواهد شد
اگر دقت کرده باشید، بازی‌بازان ژاپنی در چند سال اخیر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی حساب باز کرده‌اند و سعی می‌کنند نسخه پلی‌استیشن۴ بازی‌هایشان را برای رایانه‌های شخصی و در مناطق غربی پورت کنند. همین شرایط باعث شده است تا بازی‌بازان به پورت شدن عنوان محبوب Persona 5 برای رایانه‌های شخصی امید داشته باشند. باید بگویم که امیدشان به خاطر هیچ بوده است. برای دریافت اطلاعات بیشتر با وب‌سایت خبری، تحلیلی گیمفا همراه باشید.

اخیرا در وب‌سایت رسمی Persona اشاره‌ای به نسخه رایانه‌های شخصی Persona 5 شده است و بازی‌بازان در چند وقت اخیر در این مورد بحث و گفت و گو می‌کردند اما جان هاردین مدیر روابط عمومی Atlus آمریکا به تازگی اعلام کرده است که :
نقل‌قول:
هر چه تا به حال شنیده‌ام تایید می‌کنند که نسخه رایانه‌های شخصی در کار نخواهد بود.
— John Hardin (@JohnLHardin) April 24, 2016
قطعا این خبر بسیار بدی برای کاربران رایانه‌های شخصی است، هر چند همیشه ممکن است برنامه‌ها تغییر کنند. هم‌اکنون تنها می‌دانید که تاریخ انتشار بازی در ژاپن ۵ مه است.
[تصویر:  Persona-5-e1442426491996.jpg]
منبع
[تصویر:  y0m7deepvqx6.jpg]

Darkness travels along my sight...Opening the windows to reveal the light
BAT#
پاسخ
اینا چرا به pc باز ها اهمیت نمی دن Wall
[تصویر:  er462hi3v3z7.jpg]
پاسخ
اینا تا می بینن یکی بازیشونو دوست داره شروع می کنن به دیونه بازی!!
واقعاً پورت کردن برای PC اصلاً سخت نیست وقتی تو زحمت ساخت بازی رو می کشی! آخه بگو تو که بازیه رو با PC می سازی اصلاً از اول!
امیدوارم آخرای کار یا بعد از انتشار تصمیم به عرضه نسخه PC بگیرن! هم فروشش بیشتر می شه و هم طرفداراش.
خسته نباشی اشکان جان بابت خبر.
[تصویر:  e4f7_3ea4f3ff8d45616e224e2b324bba4603.png]
پاسخ
خیلی دوس داشتم اینو گروینتی راش رو روی pc بازی کنم مثله اینکه رفت جزو آرزوهای دست نیافتنی  Wall
پاسخ
(04-27-2016, 10:20 PM)You Never Win نوشته است: اینا تا می بینن یکی بازیشونو دوست داره شروع می کنن به دیونه بازی!!
واقعاً پورت کردن برای PC اصلاً سخت نیست وقتی تو زحمت ساخت بازی رو می کشی! آخه بگو تو که بازیه رو با PC می سازی اصلاً از اول!
امیدوارم آخرای کار یا بعد از انتشار تصمیم به عرضه نسخه PC بگیرن! هم فروشش بیشتر می شه و هم طرفداراش.
سامرند جان باور کن تعداد طرفدارای پرسونا که یک PC دارن خیلی کمه و ناشر هم عقلش کم نیست که بیاد الکی ضرر بکنه... متاسفانه شاید بخوام بگم 80-90 درصد بازی‌بازان رایانه‌های شخصی، از بازی‌های ژاپنی بدشون میاد... کسانی مثل شما، علی عزیز و کسری در اقلیت هستید... من مجبور شدم برای تجربه کامل بازی‌های ژاپنی علاوه بر پلی‌استیشن4، پلی‌استیشن‌ویتا هم بخرم... البته این هم بگم که تو چند سال احیر خیلی بهتر شده این وضع وگرنه قبلا هیچ امکانی برای انتشار بازی‌های ژاپنی روی PC وجود نداشت... الان مثلا نگاه کن تاباتا میاد میگه نسخه PC فاینال 15 رو به احتمال زیاد می‌سازیم... امیدواریم بهتر بشه این اوضاع وگرنه باید چیزی رو بگیریم که بشه باهاش بازی مورد علاقمون رو بازی کنیم.
[تصویر:  y0m7deepvqx6.jpg]

Darkness travels along my sight...Opening the windows to reveal the light
BAT#
پاسخ
(04-28-2016, 05:28 AM)バットマン_アスカン نوشته است:
(04-27-2016, 10:20 PM)You Never Win نوشته است: اینا تا می بینن یکی بازیشونو دوست داره شروع می کنن به دیونه بازی!!
سامرند جان باور کن تعداد طرفدارای پرسونا که یک PC دارن خیلی کمه و ناشر هم عقلش کم نیست که بیاد الکی ضرر بکنه... متاسفانه شاید بخوام بگم 80-90 درصد بازی‌بازان رایانه‌های شخصی، از بازی‌های ژاپنی بدشون میاد... کسانی مثل شما، علی عزیز و کسری در اقلیت هستید... من مجبور شدم برای تجربه کامل بازی‌های ژاپنی علاوه بر پلی‌استیشن4، پلی‌استیشن‌ویتا هم بخرم... البته این هم بگم که تو چند سال احیر خیلی بهتر شده این وضع وگرنه قبلا هیچ امکانی برای انتشار بازی‌های ژاپنی روی PC وجود نداشت... الان مثلا نگاه کن تاباتا میاد میگه نسخه PC فاینال 15 رو به احتمال زیاد می‌سازیم... امیدواریم بهتر بشه این اوضاع وگرنه باید چیزی رو بگیریم که بشه باهاش بازی مورد علاقمون رو بازی کنیم.
درسته که طرفدار کمه! ولی وقتی بازیا نیان از اینی که هست هم کمتر می شه! اگه یه بازی بیاد حداقل! مثل همین فاینال فانتزی مطمئناً یه 2 نفر که حتی اگه حوصله شون سر رفته باشه سعی می کنن اینو بازی کنن! و انعطاف داستان و روایت های فوق العاده قطعاً باعث می شه به طرفدارا اضافه بشه! ولی کسی مثل من که تمام زندگیش با PC بازی کرده و روی اون تعصب داره و شاید حتی حاضر نشه کنسول بگیره باعث می شه بیخیال تجربه بازی بشه!! الان بازی God Eater که یکی از بهترین بازی های ژاپنی هست و انیمه ش هم خودت می دونی که چقدر عالیه برای PSP و PS Vita هست که واقعاً این کنسول ها هم طرفداراشون کمه! ولی وقتی این بازی بر روی PC عرضه بشه هم به طرفداراش اضافه می شه و هم به فروشش! و پورت کردن از روی نسخه کنسولی هم واقعاً به اندازه ساخت کل بازی سخت نیست! من حتی قبول دارم که یه پورت ضعیف هم باشه! در حد Mortal Kombat X و ضعیف تر! ولی واقعاً باید یه بار امتحان بشه توسط سازنده ها!
[تصویر:  e4f7_3ea4f3ff8d45616e224e2b324bba4603.png]
پاسخ
اره یادمه کارگردان نسخه سیزده فاینال می گفت که بازی های ژاپنی بازار خوبی ندارند ولی وقتی واسه پی سی دادند بیرون تعجب کردند که چه استقبال خوبی شده و خلاصه نسخه های بعد هم برای پی سی اومد 
می گم حالا اینا چند تا نسخه پی سی به صورت محدود بدن بیرون ببینن چقدر استقبال میشه S0 (2)
[تصویر:  er462hi3v3z7.jpg]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  به‌روزرسانی ۱٫۰ بازی Dauntless منتشر شد White Beard 0 4,319 09-26-2019, 09:55 PM
آخرین ارسال: White Beard
  تریلر جدید NBA 2K18 منتشر شد zxfigzxfig 0 4,838 08-09-2017, 07:59 PM
آخرین ارسال: zxfigzxfig
  عنوان Warhammer Quest به زودی برای کنسول‌ها منتشر خواهد شد B.A.T 0 4,672 02-20-2017, 02:29 PM
آخرین ارسال: B.A.T
  تاریخ انتشار Psycho-Pass: Mandatory Happiness برای رایانه‌های شخصی اعلام شد B.A.T 0 4,761 02-20-2017, 02:28 PM
  عنوان WRC 6 در ماه مارس سال ۲۰۱۷ منتشر خواهد شد B.A.T 0 4,514 01-27-2017, 09:18 PM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان