نظرسنجی: برترین بازی اکشن اول شخص نسل هفتم کدام است؟
شما مجاز به شرکت در این نظرسنجی نیستید.
Call Of Duty:Modern Warfare
0%
0 0%
Call Of Duty:Modern Warfare 2
64.29%
9 64.29%
Halo 3
21.43%
3 21.43%
Killzone2
14.29%
2 14.29%
Bioshock
0%
0 0%
در کل 14 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نظرسنجی برترین بازی نسل هفتم|برترین بازی اکشن اول شخص
بدلیل به اتمام رسیدن نسل هفتم کنسول ها و تولد هشتمین نسل تا چندروز دیگر تقریبا همه ی سایت های معتبر شروع به انتخاب برترین بازیهای نسل خاطره انگیز گذشته کرده اند که البته بعضی از این لیست ها مورد رضایت گیمرها نبود.این نظرسنجی بزرگ دارای 11 مرحله است که این اولین مرحله است و به انتخاب برترین بازی اکشن اول شخص نسل هفتم میپردازد.پس به بازی مورد علاقتون رای بدید!
---------------------------------------------------------
Call Of Duty:Modern Warfare
سازنده:Infinity Ward
ناشر:Activision
متا:94
پلتفرم:PC / X360 / PS3 / WII
تاریخ انتشار:نوامبر 2007
[تصویر:  250px-Call_of_Duty_4_Modern_Warfare.jpg]
سری بازیهای ندای وظیفه پس از یک شکست، در قسمت چهارم با گیم پلی نوآورانه و گرافیک فوق العاده ی نسل هفتمی و HD خود بهمراه داستان جدید و مدرن و روایت و شخصیت پردازی عالی درکنار موسیقی های حماسی توانست در آن زمان غوغایی به پا کند و یک نسخه ی انقلابی در این سری باشد و بتواند جوایزی چون بهترین شوتر اول شخص سال، بهترین گرافیک سال و... را از آن خود کند.این قسمت شروع کننده ی یک سری موفق بود که بسیاری آن را بهترین نسخه در این سری نیز میدانند.
حال انتخاب باشماست آیا این بازی لیاقت برترین اکشن اول شخص سال را دارد؟
----------------------------------------
Call Of Duty:Modern Warfare2
سازنده:Infinity Ward
ناشر:Activision
پلتفرم: PC / X360 / PS3
تاریخ انتشار:نوامبر 2009
[تصویر:  256px-Modern_Warfare_2_cover.PNG]
قسمت دوم از سری جنگاوری مدرن نیز مانند پدرش فوق العاده عمل کرد و به آن عناصر اولیه نیز نوآوری هایی اضافه کرد که از میان آنها میتوان به بخش Special ops و استفاده از موتور ارتقا یافته که موجب بهبود گرافیک میشود و موسیقی های فراموش نشدنی ساخته ی هانس زیمر اشاره کرد.این قسمت واقعا نمونه ی بی نقص یک ادامه است که هیچ نقصی نمیتوان از آن گرفت
آیا این بازی را میتوان برترین اکشن اول شخص نسل هفتم نامید؟
----------------------------------------------
Halo3
سازنده:Bungie
ناشر:Microsoft
پلتفرم:انحصاری XBOX360
تاریخ انتشار:سپتامبر2007
[تصویر:  250px-Halo_3_final_boxshot.JPG]
سری بازی هیلو قطعا یکی پرطرفدارترین بازیهاست که نسخه ی اول آنرا میتوان برترین دراین سری دانست.اما اولین نسخه ی این بازی در نسل هفتم، قسمت سوم است که مانند پایانی براین سری و داستان مسترچیف بود و با داستان غنی و گیم پلی خلاقانه و فوق العاده اش در بخش داستانی و همینطور چندنفره بسیاری را شیفته ی خود و شخصیت بازی کرد.این بازی با پایان تاثیر گذارش بهمراه موسیقی های خارق العاده میتواند جزو برترین بازی های نسل هفتم باشد.
حال نظر شما چیست؟
----------------------------------------------
KillZone 2
سازنده:Guerilla
ناشر:Sony
متا:91
پلتفرم:انحصاری PS3
تاریخ انتشار:فوریه 2009
[تصویر:  250px-Killzone2_Box_Art.jpg]
خدای گرافیک وارد میشود!این بازی با نمایش فوق العاده اش در E 2006 همه را میخکوب کرد ولی با تاخیر های پی در پی دیگر طرفدارنش هم از آن زده شدند ولی همین تاخیر باعث کمال بازی شد.گرافیک و جزییات بازی دیوانه کننده بود و گیم پلی هم بسیار نفسگیر و مفصل.این دو خصوصیت توانست بازی را موفق کند اما بازی در بخش داستانی مشکلاتی داشت که این عنصر نیز برای این سبک جندان مهم نیست بهمین دلایل این بازی یکی از برترین انحصاری های سونی و سبک شوتر اول شخص شناخته میشود.
نظر شما درباره ی برتری این بازی از دیگر بازیهای این لیست چیست؟
------------------------------------------------
Bioshock
سازنده:Irrational game
ناشر:2k game
متا:96
پلتفرم: PC / X360 / PS3
تاریخ انتشار:آگست 2007
[تصویر:  256px-BioShock_cover.jpg]
قطعا عنوان بایوشاک یکی از برترین و متفاوت ترین سری بازیهای تارخ است.این بازی برای اولین بار داستان پرمحتوا و پرپیچ و خم را وارد سبک شوتر اول شخص کرد و کمی آنرا به سبک ماجرایی نزدیک کرد اما این مخلوط آنقدر خوب و رضایت بخش درآمد که درطول چندسال طرفداران بساری نیز برای خود پیدا کرد.این بازی نیز با داشتن داستان بسیار غنی و روایت جالب آن و گیم پلی نوآورانه و متنوع یکی از برترین هاست اما آیا در جایگاه برترین بازی اکشن اول نسل هفتم جای دارد؟
---------------------------------------------
رای گیری به اتمام رسیده است
1-Cod:mw2
2-halo3
3-killzone2
پس بهترین بازی شوتر اول شخص نسل هفتم cod:mw2 هست.
منتظر قسمت بعدی نظرسنجی(بهترین بازی اکشن سوم شخص) تا چند ساعت دیگر باشد
[img]images/smi/s0 (24).gif[/img]

[تصویر:  breaking-bad-animated-series-640x503.jpeg]

پاسخ
به عنوان يه فن بى منطق سونى مى گم فقط كيلزون[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
پاسخ
(11-08-2013, 08:13 PM)'Solid' نوشته است: به عنوان يه فن بى منطق سونى مى گم فقط كيلزون[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

پس رای بده.
جالبه هیلو هیچ رایی نیورده.
اگه به mw2 رای نمیدادم انتخابم هیلو بود.
فکر نمیکردم انقدر استقبال کم باشه.بابا بیاید رای بدید دیگه![img]images/smi/s0 (41).gif[/img]

پاسخ
انتخاب سخته. ولی HALO [img]images/smi/s0 (24).gif[/img]
[تصویر:  63972110648605793199.jpg]
پاسخ
علی جون میتونستی به جای دوتا mw یه bf هم جا بدی تو لیستت..[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
شما انگار تجربه نکردی مولتی bf3 رو......[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
 LIFE IS SHORT,PLAY MORE
gamertag in live :
saboor007 

[تصویر:  47579950367877603141.jpg]

پاسخ
واقعا نظر سنجی خوب و چالش بر انکیزیه  من به mw2 رای دادم با اینکه بایوشاک رو خیلی دوست دارم
پاسخ
(11-08-2013, 10:58 PM)'Mr.Marston' نوشته است: علی جون میتونستی به جای دوتا mw یه bf هم جا بدی تو لیستت..[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

دوست عزیز من دوتا کال آو قرار دادم چون دوتاشون هم فوق العادن.بتلفیلد هم اصلا در حد ایندوتا نیست.mw و mw2 بازی بودن که mw3 و گوست بهشون نرسیدن.

پاسخ
(11-08-2013, 11:42 PM)'ALAN PAYNE' نوشته است:
(11-08-2013, 10:58 PM)'Mr.Marston' نوشته است: علی جون میتونستی به جای دوتا mw یه bf هم جا بدی تو لیستت..[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

دوست عزیز من دوتا کال آو قرار دادم چون دوتاشون هم فوق العادن.بتلفیلد هم اصلا در حد ایندوتا نیست.mw و mw2 بازی بودن که mw3 و گوست بهشون نرسیدن.

داداش من همون john هستم[img]images/smi/s0 (24).gif[/img]
ولی این لیستی که شما گذاشتی اخرت فن بازی هس.....
این که شما میگی در حد این دوتا نیست نظر شخصی شماست وفن بازی بیش از حد...
شما باید حداقل یه نسخه از این سری رو قرار میدادی همه عقل و شعور دارن[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
بعدم من خودم بتل 3 رو حتی از همین cod g بهتر میدونم...[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

LIFE IS SHORT,PLAY MORE
gamertag in live :
saboor007 

پاسخ
(11-08-2013, 11:46 PM)'Mr.Marston' نوشته است:
(11-08-2013, 11:42 PM)'ALAN PAYNE' نوشته است:

داداش من همون john هستم[img]images/smi/s0 (24).gif[/img]
ولی این لیستی که شما گذاشتی اخرت فن بازی هس.....
این که شما میگی در حد این دوتا نیست نظر شخصی شماست وفن بازی بیش از حد...
شما باید حداقل یه نسخه از این سری رو قرار میدادی همه عقل و شعور دارن[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
بعدم من خودم بتل 3 رو حتی از همین cod g بهتر میدونم...[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

داداش نگرفتی.
من برترین هارو گذاشتم(نظرخودمم نیست)اگه قرار بود هربازی رو بزارم تو این لیست که نظرسنجی نمیشه تازه اگه بخوام بتل و بزارم تو لیست قبلش این بازیا رو باید بزارم
halo reach
halo4
killzone3
cod:mw3
cod:bo
crysis1
bioshock infinite
bioshock2
همینطور که میبینی این بازیایی که گذاشتم همه شاهکارن ولی بتلفیلد بااون گیم پلی ناقصش و باگ هاش و داستان نه چندان جالبش و... میشه شاهکار باشه؟اینا هم اصلا فن بازی نیست چون من از بتل و مدال هم خیلی خوشم میاد.پس لطفا نگو فن بازی کردی[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

پاسخ
گیم پلی ناقصش
[img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
این فن بازی نیست[img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
 LIFE IS SHORT,PLAY MORE
gamertag in live :
saboor007 

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  قرارداد برای اجاره دادن کنسول بازی iman-tavana 0 20 04-20-2024, 02:57 PM
آخرین ارسال: iman-tavana
  مجوز مرکز بازی واقعیت مجازی TINIVINI 0 1,244 04-29-2019, 06:16 PM
آخرین ارسال: TINIVINI
  ظاهر شخصیت ها در بازی نامه نویسی؟؟؟ AITD 0 1,328 04-29-2018, 05:20 PM
آخرین ارسال: AITD
  خلاصه بازی Friday the 13th The Game برای کامپیوتر MoeinTN 0 1,555 12-20-2017, 07:55 PM
آخرین ارسال: MoeinTN
  آهنگسازی برای بازی های رایانه ای و موبایل mahdi97 0 1,651 08-12-2017, 08:37 PM
آخرین ارسال: mahdi97

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان