نظرسنجی: برترین بازی اکشن سوم شخص نسل هفتم کدام است؟
شما مجاز به شرکت در این نظرسنجی نیستید.
Gears Of War
11.11%
2 11.11%
Gears Of War2
0%
0 0%
Gears Of War3
27.78%
5 27.78%
Dead Space
0%
0 0%
Dead Space2
5.56%
1 5.56%
Max Payne
44.44%
8 44.44%
Alan Payne
11.11%
2 11.11%
در کل 18 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نظرسنجی برترین بازی نسل هفتم|قسمت دوم(برترین بازی اکشن سوم شخص)
پس از به اتمام رسیدن قسمت اول این نظرسنجی (و استقبال افتضاح از اون[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]) نوبت به قسمت برترین بازی سبک اکشن سوم شخص رسیده است که در این نظرسنجی این را از شما خواهیم پرسید!
توجه:دوستان سبک اکشن سوم شخص با اکشن ماجرایی سوم شخص تفاوت دارد و ما دراین نظرسنجی تنها بازیهای TPA را نامزد قرار دادیم مانند Gears of war.پس زمانیکه بازیهایمورد علاقتان مانند Uncharted یا Gow را ندید بدایند که سبکشان متفاوت است.
ضمنا ممکن است در این لیست بازیهایی با سبک Survival horror ببینید که به سبک اکشن سوم شخص نزدیک هستند.
--------------------------------------------------------
Gears Of War
سازنده:Epic
ناشر:Microsoft
متا:94
پلتفرم: PC / X360
تاریخ انتشار:نوامبر 2006
[تصویر:  256px-Gears_of_War.png]
بازی خوش ساخت چرخ های جنگ منتشر شد و سبک شوتر سوم شخص را دوباره با نوآوری هایی ناب زنده کرد.این بازی با گرافیک خارق العاده اش که خود تبلیغی برای مایکروسافت و کنسولش بود و همینطور داستان درگیر کننده اش و گیم پلی ساده اما نفسگیرش (که در راه رفتن - کاور گرفتن - تیر زدن خلاصه میشود) توانست در اولین نسخه بسیار عالی عمل کند و بسیاری را برای خرید کنسول x360 تشویق کند.نسخه ی اول این بازی آنقدر عالی بود که منتقدان آنرا بهترین بازی در این سری میدانند.جالب اینجاست که پس از رد شدن خر مایکروسافت از پل این بازی برای پلتفرم محبوب pc نیز عرضه شد.
----------------------------------------------------------
Gears Of War 2
متا:93
پلتفرم:انحصاری X360
تاریخ انتشار:نوامبر 2008
[تصویر:  256px-Gears_of_War_2_Game_Cover.jpg]
قسمت دوم این سری نیز دارای همان عناصر فوق العاده موفقیت آمیز بود که دراین قسمت صحنه های فوق العاده ی دیگری نیز به بازی اضافه شده بود.از جمله ی این قسمت های هیجان انگیز میتوان به ماجراجویی در شکم هیولا و سوار شدن بریک غول یه پرنده ی غول آسا و... اشاره کرد.این قسمت نیز موفقیت فوق العاده ای کسب کرد و توانست با گرافیک زیبا و داستان و شخصیت هایش در این لیست راه پیدا کند.
---------------------------------------------------
Gears Of War3
متا:91
پلتفرم:انحصاری x360
تاریخ انتشار:سپتامبر2011
[تصویر:  250px-Gears_of_War_3_box_artwork.png]
مطمئنا قسمت سوم نیز با وجود کمی تکراری شدن این فرنچایز لیاقت بودن دراین لیست را دارد.این بازی پایانی بر داستان مارکوس فینیکس و یارانش بود که به بهترین شکل جمع شد.گرافیک در آنزمان در سطح بالایی قرار داشت و میتوان گفت که قدرت که x360 را بخوبی در نورپردازی و کیفیت بافت ها نشان داد(البته جلو آنچارتد کم آورد!)داستان نیز از همیشه بهتر و مفصل تر بود که در روایت آن از هرچیز(خود گیم پلی - کات سین ها - دیالوگ ها) استفاده شده بود.در گیم پلی هم تنوع هایی از جمله مرحله ی زیر دریا و ... دیده شد اما عنصر اصلی گیم پلی تکراری شده بود که همین هم در نمره ها و متای آن تاثیر گذاشت.
------------------------------------------------------
Dead Space
سازنده:Ea redwood shores
ناشر:EA game
متا:89
پلتفرم: PC / X360 / PS3
تاریخ انتشار:اکتبر 2008
[تصویر:  Dead_Space_Box_Art.jpg]
قسمت اول سری بازیهای فضای مرده را میتوان ترسناک ترین بازی نسل دانست.البته این ویژگی در قسمت های بعد این بازی هم دیده میشود آنهم بدلیل اتمسفر و فضای سنگین و البته مرده ی آن است!قسمت اول این آیتم هایرا بیشتر رعایت کرده و در نتیجه تجربه بهتری را دراین زمینه به ما خواهد داد.داستان هم دراین بازی کمی درگیر کننده است البته روایت آن جزو نقص هایش حساب میشود.جز این مشکل این بازی هیچ نقصی در زمینه ی گرافیک و گیم پلی و البته صداگذاری ندارد چرا که این سه بخش دیگر در این بازی فوق العاده اند.
---------------------------------------------------
Dead Space2
سازنده:Visceral
ناشر:Ea
متا:90
تاریخ انتشار:ژانویه 2011
[تصویر:  Dead_Space_2_Box_Art.jpg]
قسمت دوم این بازی نیز قویتر از قبل ظاهر شد و توانست تا حدی ما را بترساند.از ویژگی های جدید هم میتوان تجربه پرواز در خلا را نام برد که یکی از بهترین تجربه ها دردنیای گیم است! گرافیک بسیار پیشرفت کرده بود و گیم پلی همچنان نفسگیر بود.صداگذاری نیز دربالاترین حد خود قرار داشت که در ترساندن بسیار کمک میکرد!اما همچنان این بازی دربخش داستان و روایت آن مشکل داشت که این مشکل هم درکنار این همه ویژگی فوق العاده دیده نمیشود.
-------------------------------------------------------
Max Payne 3
سازنده:Rockstar
سازنده:Rockstar
متا:86
تاریخ انتشار:می 2012
[تصویر:  256px-Max_Payne_3_Cover.jpg]
پس از یازده سال انتظار بالاخره قسمت سوم بازی محبوب مکس پین منتشر شد اما بدلیل عوض شدن سازنده مکس کچل شده و محل زندگیش از نیویورک به برزیل انتقال یافته است.داستان تقریبا هیچ ربطی به قسمت های قبل ندارد اما درنوع خود جالب است و روایت آن نیز درگیر کننده است.گرافیک بسیار زیبا و پرجزییات کارشده و صداگذاری و موسیقی ها(که تقریبا قدیمی هستند) بسیار گوشنواز است.اگر ایرادی بخواهیم از بازی بگیریم همان گیم پلی و نداشتن تنوع است که پس از مدتی از مکس و ماجراهایش خسته خواهید شد وگرنه بازی سرگرم کننده است.(ولی عمرا به پای دوقسمت قبلی ش برسه!!!)
------------------------------------------------------
Alan Wake
سازنده:Remedy
متا:83
پلتفرم: PC / X360
تاریخ انتشار:می 2010
[تصویر:  Alan_Wake_Game_Cover.jpg]
(عشق من:)))
بازی متفاوت آلن ویک یکی دیگر از اثر های استدیو خلاق رمدی و مغز متفکر سم لیک است که باوجود 6 سال زمان ساخت به گفته ی بعضی ها آنطور که باید ظاهر نشد و از منتقدان نمرات جالبی نگرفت اما برای خود طرفدارانی پیدا کرد.بازی در آنزمان گرافیک و نورپردازی خیره کننده ای داشت.داستان مهم ترین ویژگی اش بود که میتوان این بخش از این بازی را جزو بهترین های این عرصه دانست.صداگذاری قابل قبول بود اما موسیقی های بکار رفته در آخر هر چپتر با روح و روان مخاطب بازی میکرد.درکل تنها مشکل بازی یکنواختی گیم پلی بود که آنهم با جذابیت داستان خود را نمایان نمیکند.
-------------------------------------------
نظرسنجی به پایان رسید و برنده معلوم شد.
1-Max Payne 3
2- Gears Of War 3
3-Alan wake - Gears Of War

[تصویر:  breaking-bad-animated-series-640x503.jpeg]

پاسخ
معلومه عشق gears of war هستی
فقط سه تا گذاشتی ممکنه رای ها شکسته بشه بنظرم بهتره همه xbox فنها به یک نسخه مثلا 3 رای بدن تا اول بشه
I'm nuclear
I'm wild
I'm breaking up inside
A heart of broken glass
Defiled
Deep inside
The abandoning child

پاسخ
(11-09-2013, 07:52 PM)'alirezam' نوشته است: معلومه عشق gears of war هستی
فقط سه تا گذاشتی ممکنه رای ها شکسته بشه بنظرم بهتره همه xbox فنها به یک نسخه مثلا 3 رای بدن تا اول بشه

داداش یه جوری میگی انگار من اینارو خودم انتخاب کردم.نه خیر من رفتم نمره هاشونو و متاشونو و فروششونو دیدم یه مقدارم از اطلاعات خودم استفاده کردم تا این لیست دراومده.
تازه من geow رو دوست دارم ولی خودم به alan wake رای دادم.
ضمنا geow هم کم بازیی نیست[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

پاسخ
??????????????????????? ALAN PAYNE 

[img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img]
پاسخ
(11-09-2013, 08:41 PM)'Erfan_HD' نوشته است: ??????????????????????? ALAN PAYNE 

[img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img]

ببخشید دیگه نمیتونم ویرایشش کنم.
alan wake هست[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
راستی رای بده بابا کف کردیم.هیچ فکر نمیکردم مکس پین انقدر رای بیاره[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

پاسخ
اتفاقاً منم به ALAN WAKE رای دادم
پاسخ
فقط گیرز 3 هنوز اون صحنه های پایانیش یادمه چه زجری کشید مارکوس.....[img]images/smi/s0 (67).gif[/img]
علی لیست بازهم ایراد داره اخه از یه سری بازی سه نسخشو باید قرار میدادی[img]images/smi/s0 (25).gif[/img](فقط نزن)
 LIFE IS SHORT,PLAY MORE
gamertag in live :
saboor007 

[تصویر:  47579950367877603141.jpg]

پاسخ
علی جان در نظر سنجی به جای نوشتن ALAN WAKE نوشتی ALAN PAYNE لطفا درست کن!!![img]images/smi/s0 (86).gif[/img]
باتشکر رای من MAX PAYNE[img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
[تصویر:  0lrjsvrdpibq98jmwvn8.jpg]
پاسخ
دو تا از بازی های خوب یعنی the last of us و gta v یا gtaiv رو ننوشتی
پاسخ
(11-09-2013, 11:33 PM)'amaz' نوشته است: دو تا از بازی های خوب یعنی the last of us و gta v یا gtaiv رو ننوشتی

اون چیزی که شما میگی اکشن ماجراییه.
دوستان رای بدید.این نظرسنجی امشب تموم میشه[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مجوز مرکز بازی واقعیت مجازی TINIVINI 0 1,235 04-29-2019, 06:16 PM
آخرین ارسال: TINIVINI
  ظاهر شخصیت ها در بازی نامه نویسی؟؟؟ AITD 0 1,319 04-29-2018, 05:20 PM
آخرین ارسال: AITD
  خلاصه بازی Friday the 13th The Game برای کامپیوتر MoeinTN 0 1,544 12-20-2017, 07:55 PM
آخرین ارسال: MoeinTN
  آهنگسازی برای بازی های رایانه ای و موبایل mahdi97 0 1,644 08-12-2017, 08:37 PM
آخرین ارسال: mahdi97
  مجموعه آیتم های کانترگلوبال آفنسیو را از دست ندهید + بازی های جدید و قدیم خاطره انگیز SM.Gamer 2 1,622 09-17-2016, 09:11 AM
آخرین ارسال: SM.Gamer

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان