امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نظر شما در مورد خداحافظی 3DM برای کرک کردن بازی ها درسال جدید چینی
هه چه بهتر اصلا کرک نیاد چه بهتر S0 (2)
پاسخ
به د.ر.ک که گورشو گم کرد  S0 (43)
واقعا تا حالا ندیدم یه بازیو بدونه مشکل کرک کرده باشه، سر مد مکس و جی تی ای وی که واقعا گند زد  Wall
ین گروه به گرده پای ریلودد هیچوقت نرسید.
4K Wallpaper Games

TeamSpeak: 185.86.180.212:8888
پاسخ
انشالله یه گروه خوب بیاد اینم بره دیگه بر نگرده ریلودد بیاد همه بازیارو بدون مشکل کرک کنه نه ناقص
[تصویر:  AAR2.jpg]
پاسخ
(02-06-2016, 10:46 PM)Lord-mha نوشته است: انشالله یه گروه خوب بیاد اینم بره دیگه بر نگرده ریلودد بیاد همه بازیارو بدون مشکل کرک کنه نه ناقص

دم ریلودد گرم که اگه کرکیو منتشر کنه مشکل داشته باشه، انقدر ریزه که به چشم نمیاد. امیدوارم ریلودد هیچوقت از بین نره.
4K Wallpaper Games

TeamSpeak: 185.86.180.212:8888
پاسخ
در حال حاضر با سی دی کی اشتراکی نیازی به کرک نیست
این گروه کرکرم با کرکاش فقط گیمر ها را آزار داد و بس
برخی از مشکلات کرک های این گروه:
کرک دراگون ایج:مشکل کرش،افت فریم شدید،لگ،گیر کردن در منو
کرک فیفا ۱۵:اون که اشغال بود حرفشو نزنم بهتره
کرک gta v : کرش در حین کاور گرفتن،سوار ماشین شدن،تعویض کاراکتر و افت فریم در مرکز شهر
کرک متال:کرش ۱۵ دقیقه ای،افت فریم و لگ،عدم اجرا روی سیپیو های AMD و دو هسته ای Intel
کرک Thief : صد در صد شدن CPU
همین طور که می بینید یک کرک سالم منتشر نکرده و بد تر از اون پشتیبانی ضعیفش هست
ریلودد وقتی کرک می کنه همه اپدیت ها ی بعدش هم کرک می کنه اما 3DM به خودش زحمت اجازه انتشار کرک ورژن دوم یا سوم را میده
ولی از همه بدتر اینه که ده تا کرک ناقص میزنه
اما ریلودد یک کرک می زد ولی کرکش کرک اعلی بود
به نظر من جامعه گیمینگ در ایران خیلی به دردسر یا مشکل بر نمی خورند چرا که سی دی کی اشتراکی هست و جایگزین بسیار خوبی برای کرک هست
[تصویر:  image?url=8Oaj9Ryq1G1_p3lLnXlsaZgGzAie6M...format=jpg]
پاسخ
بهتر S0 (43) با اون کرکاش S0 (43)
NvB4Ever
پاسخ
(02-06-2016, 10:54 PM)Cliff Martinez نوشته است: در حال حاضر با سی دی کی اشتراکی نیازی به کرک نیست
کرک gta v : کرش در حین کاور گرفتن،سوار ماشین شدن،تعویض کاراکتر و افت فریم در مرکز شهر
کرک متال:کرش ۱۵ دقیقه ای،افت فریم و لگ،عدم اجرا روی سیپیو های AMD و دو هسته ای Intel
ریلودد وقتی کرک می کنه همه اپدیت ها ی بعدش هم کرک می کنه اما 3DM به خودش زحمت اجازه انتشار کرک ورژن دوم یا سوم را میده
به نظر من جامعه گیمینگ در ایران خیلی به دردسر یا مشکل بر نمی خورند چرا که سی دی کی اشتراکی هست و جایگزین بسیار خوبی برای کرک هست
داداش من کرک کردن کار راحتی نیست که اینجوری میگی 
این بدبختا هم قفل دنوو رو به زور برداشته بودن   S0 (44) 
یعنی چی جامعه گیمینگ ؟؟
مگه ایرانم جامعه گیمیتگ داره ؟ 
درسته سی دی اشتراکی خوبه اما خطر بن شدنم داره  S0 (43)
پاسخ
کاری ندارم که کرکاش خیلی بی کیفیت بود اما باید قبول کنیم که 3DM قدرتمند ترین گروه کرک کننده بود که تونست قفل دنوو رو هم بشکونه، قفلی که ادعا میشد هکرای FBI نتونستن هکش کنن. 3DM هر چقدر که از لحاظ کیفیت بد بود اما تو کمیت (تعداد کرکهاش و قدرت هک) خوب عمل کرد. حداقلش من خوشحالم که تونستم FIFA 15 رو بازی کنم و اگه این گروه نبود این بازی به دلم میموند. دمشون گرم...
[تصویر:  cr0gox64emoz.gif]
پاسخ
خوب راستش زیاد خوشحال نیستم که رفتن.... هرچند که فاجعه بود کرکاشان! ولی حداقل بودن و کرک میکردن S0 (2)

اما خدایی « هیچ بازی » ارزش پرداخت 200 هزار تومن نداره! دیگه خود من از خیلی از دوستان بیشتر بازی کردم و درگیر دنیای بازی هست... S0 (24)
در نتیجه کرک بهتره! اما کرک « ریلودد » یا « کودکس » نه 3DM.....
خدایی روزگار منه با کرک  مدال افتخار : جنگجو ( وارفایتر ) سیاه کردن... بعد مرحله سومالی..... S0 (43) کرش... کرش!  یا GTA V  و FIFA 15 هم از فاجعه گذشته بودن.... من دراگون ایج بازی نکردم! اما دوستان می گفتم یه باگ هایی میده با  3DM تاریخی!!

گروه فقط ریلودد S0 (29)
الان مشکلی نیست... 10-15 تومن میدیم  CD-Key اشتراکی بدون مشکل آفلاین میزنیم!............ با خود هزینه تهیه بازی و.. نهایتا 30 تومن میشه که صد ها برابر بهتر از بازی اورجینال ( با توجه به درآمد قشر متوسط جامعه یعنی خود خیلی از ما ها ) و کرک 3DM هست.

موفق باشید S0 (2) S0 (29)

( برا 22 بهمن مرگ بر 3DM هم بگیم S0 (44) S0 (2) S0 (36) )
پاسخ
(02-06-2016, 11:28 PM)(God Father (Father of Jerk نوشته است:
(02-06-2016, 10:54 PM)Cliff Martinez نوشته است: در حال حاضر با سی دی کی اشتراکی نیازی به کرک نیست
داداش من کرک کردن کار راحتی نیست که اینجوری میگی 
این بدبختا هم قفل دنوو رو به زور برداشته بودن   S0 (44) 
یعنی چی جامعه گیمینگ ؟؟
مگه ایرانم جامعه گیمیتگ داره ؟ 
درسته سی دی اشتراکی خوبه اما خطر بن شدنم داره  S0 (43)
در این که کرک کردن سخته شکی نیست و منکرش نمیشم ولی بهتره کاری را شروع نکنی یا اگه کردی کامل انجامش بدی
اینا کرک می کردن بازی را طوری که فقط تا منوی بازی بدون اشکال می اومد بعد توی محیط بازی یه فاجعه ای بود که خودت باید می دیدی
سی دی اشتراکی هم اصلا خطری نداره فقط نباید انلاین بری تو بازی و چند تا مورد دیگه باید رعایت کنی که ساده هستند
[تصویر:  image?url=8Oaj9Ryq1G1_p3lLnXlsaZgGzAie6M...format=jpg]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  در مورد شخصیت های کتاب آلبرکامو Sr_Mehdi 0 132 02-02-2024, 02:10 PM
آخرین ارسال: Sr_Mehdi
  توصیه هایی به گیمرها برای ارسال هدیه hsparmizan 0 114 11-26-2023, 02:28 PM
آخرین ارسال: hsparmizan
  نکته ها و توصیه هایی برای ایام امتحانات یه گیمر یا یه کاربر Station 212 39,731 09-11-2022, 07:14 PM
آخرین ارسال: arameshtala
  کینگستون ماژول های حافظه FURY Renegade DDR5 را برای گیمرها معرفی کرد ramin5280 1 678 07-20-2022, 04:29 PM
آخرین ارسال: sohrabmgj
  طریقه نصب انی دسک برای کامپیوتر mohadeseesmaeeli 0 766 04-26-2022, 11:59 AM
آخرین ارسال: mohadeseesmaeeli

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان