امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نقاشی های من (بازی های رایانه ایی)
نقل‌قول:
شما فقط میخواید کاری عالی ایشون رو خراب کنی
[تصویر:  s0%20(24).gif][تصویر:  s0%20(24).gif][تصویر:  s0%20(24).gif]
 چرا کسی به جز شما از این کار بدش نیومد
[تصویر:  s0%20(60).gif][تصویر:  s0%20(60).gif][تصویر:  s0%20(43).gif][تصویر:  s0%20(43).gif]
 حتی سردبیر سایت نیز خوشش اومد 
[تصویر:  s0%20(24).gif]
ایشون کاری رو انجام دادن و شما داری با نظراتت خوردشون میکنی
[تصویر:  s0%20(43).gif]
آیا این کار درستیه؟
متاسفم به خاطر طرز فکرتون

[img]images/smi/s0 (45).gif[/img] عزیز اولا کسی با تو نبود میای خودتو میندازی وسط، من واقعا نمیدونم اشخاصی مثل تو یا جناب The Outsider مشکلشون چیه فکر می کنن در حدی هستند که باید بیان وسط بحث تا نفر دخالت کنن.... [img]images/smi/s0 (60).gif[/img]

سردبیر سایت خوشش اومد به من چه؟! چون تگ داره حرفش خیلی مهم ـه؟! [img]images/smi/s0 (43).gif[/img] منم بیکار نیستم بیام گیمفا با شما سر و کله بزنم، یکی از دوستام دیروز بهم گفت بیام این تاپیک ببینم منم دیدم کامنت دادم... 

طرز فکرم هم به خودم مربوطه، سرت تو لاک خودت باشه [img]images/smi/s0 (24).gif[/img]

[تصویر:  14524140361477914331_Mortal%20Kombat%20Sign.jpg]
پاسخ
جناب آقای 
Real Madrid C.F
 شما چرا جوش میزنی برادر من؟ تاپیک صاحب داره خودش میاد دفاع میکنه. کسایی که میگن نقاشی اقای Hexer بده منظورشون این هست که بهتر بود نقاشی های ایشون در سطح بهتری از کیفیت قرار میگرفت و بعد ایشون نقاشی هاش رو میزاشت اینجا. وگرنه این نقاشی ها کار هر کسی هست. موفق باشی
[تصویر:  hf42net6tf8fjv4y0hq9.gif]

Something You Never Want To See ... Something You May Not Believe ... Are Something You Can't Walk Away From
پاسخ
آقا جان خودتون این دعوا ها رو تموم کنید من اصلا باید به فول آقای [b]Matin Mafia[/b]  اینا رو میزاشتم تو برنامه های پویا نمایی و رنگین کمان و ... اصلا غلت کردم، خوب شد؟ حالا لطفا تمومش کنید.
[img]/images/smi/new/124.gif[/img][img]/images/smi/new/124.gif[/img][img]/images/smi/new/124.gif[/img][img]/images/smi/new/124.gif[/img][img]/images/smi/new/124.gif[/img][img]/images/smi/new/124.gif[/img][img]/images/smi/new/124.gif[/img][img]/images/smi/new/124.gif[/img][img]/images/smi/new/124.gif[/img][img]/images/smi/new/124.gif[/img][img]/images/smi/new/124.gif[/img]

الانم دارم نقد های جدید مینویسم  حوصله این دعوا ها رو ندارم[img]/images/smi/new/136.gif[/img]

خواهش میکنم تمومش کنین[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
.Oh, then that's the rule you'll have to break to know the truth
پاسخ
(06-24-2014, 05:12 PM)Matin Mafia نوشته است:
نقل‌قول:
شما فقط میخواید کاری عالی ایشون رو خراب کنی
[تصویر:  s0%20(24).gif][تصویر:  s0%20(24).gif][تصویر:  s0%20(24).gif]
 چرا کسی به جز شما از این کار بدش نیومد
[تصویر:  s0%20(60).gif][تصویر:  s0%20(60).gif][تصویر:  s0%20(43).gif][تصویر:  s0%20(43).gif]
 حتی سردبیر سایت نیز خوشش اومد 
[تصویر:  s0%20(24).gif]
ایشون کاری رو انجام دادن و شما داری با نظراتت خوردشون میکنی
[تصویر:  s0%20(43).gif]
آیا این کار درستیه؟
متاسفم به خاطر طرز فکرتون

[img]images/smi/s0 (45).gif[/img] عزیز اولا کسی با تو نبود میای خودتو میندازی وسط، من واقعا نمیدونم اشخاصی مثل تو یا جناب The Outsider مشکلشون چیه فکر می کنن در حدی هستند که باید بیان وسط بحث تا نفر دخالت کنن.... [img]images/smi/s0 (60).gif[/img]

سردبیر سایت خوشش اومد به من چه؟! چون تگ داره حرفش خیلی مهم ـه؟! [img]images/smi/s0 (43).gif[/img] منم بیکار نیستم بیام گیمفا با شما سر و کله بزنم، یکی از دوستام دیروز بهم گفت بیام این تاپیک ببینم منم دیدم کامنت دادم... 

طرز فکرم هم به خودم مربوطه، سرت تو لاک خودت باشه [img]images/smi/s0 (24).gif[/img]

کاربر محترم، با درود.
انتقاد خوبه در صورتی که هدف دار باشه.این که کلا نکات منفی رو در نظر بگیرید و یا بهتر بگویم نیمه خالی یک لیوان رو ببینید اصلا مطلوب نیست.
در یک انتقاد سازنده شما می بایست بعد از مطرح کردن نکات منفی به نکات مثبت پرداخته و راه پیشرفت رو به ارسال کننده مطلب نشون دهید.

موفق و پیروز باشید
اینستاگرام: Hamedzahedi_ir
واتساپ: 09360649125

یاد باد آن روزگاران
یاد باد

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  10 دقیقه تریلر از گیم پلی بازی Devil’s Third + تاریخ انتشار بازی پدر خوانده 0 1,407 06-10-2015, 10:27 AM
آخرین ارسال: پدر خوانده

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان