امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نقد و بررسی بازی MAFIA II
دیگر دست کم شما همه اسم این بازی را شنیده اید.امروز میخوام درباره ی بازی بسیار زیبای mafia 2 حرف بزنم.شاید بشه گفت این بازی صنعت گیم رو به کل عوض کرد با گرافیک فوق العاده خود همه را شگفت زده کرد.
[تصویر:  16890484795156578236.jpg]
نام:MAFIA II
ناشر:2K GAMES
سازنده:2K
سبک:Action Third Person Shoter
پلتفرم ها:xbox 360.ps3.pc
تاریخ عرضه به میلادی:2010
داستان:
[تصویر:  52453865702004153626.jpg]
داستان این بازی بر میگردد به سال های 1960 نمیدونم دقیق که کارتکر بازی هم شخصی به نام vito scarleta بود پسری جوان و پر جمب و جوش که پدرش را از دست داده بود.خوب همان طور که خدمتتان عرض کردم ویتو نوجوان پر شوری بود و همش میخواست کار های پر هیجان با دوست دوران کودکی خود جو بکند که اخر هم کار دستش میداد.
خب جو رفیق خوبی برای ویتو نبود چون یک دفعه که به دزدی رفته بودند پلیس ها ریختند در طلا فروشی و جو موفق به فرار شد ولی ویتو نتوانست پا به فرار بگذارد و پلیش ها او را به ارتش فرستادند و او دورانی دور از خانواده را سپری کرد و در ارتش ماند تا این که در یک روز که مرحله اول بازی هم بود.....

و بالاخره او بعد از پایان جنگ ها به شهر خود بازگشت و جو را دوباره در ایستگاه ملاقات کرد و جو او را رساند تا جایی یعنی بار و انها مشروبی زدندو ویتو شال و کلا کرد رفت یه تاکسی گرفت به خانه رفت. و مادر خود را ملاقات کرد.
و بعد از این غضایا ویتو و جو دو باره دست به کار شدند....
انها به گروه مافیایی رفتند و کار های خلاف بیشماری کردند و در اخر هم پول خوبی گیرشان امد و خانه زندگی به پا کردند جو ماشین زیبایی خرید واسه ویتو هم خانه بزرگی خریدند خلاصه بسیار نو نوار شدند دیگه و خوشبخت شده بودند.تا این که رئیس مافیای ان شهر تصمیم گرفت انها را از سر راه بر دارد و
گیم پلی:

گیمپلی بازی بسیار خیره کننده است این اولین بازی بود که من از اکشن و داستان زیبایش لذت بردم.
[تصویر:  48301672128189687594.jpg]
نوع کاور گرفتن تخریب پذیری و دشمنان با هوش مصنوعی بالا و محیط زیبای شهر در فصل زمستان رانندگی و....... همه و همه عالی کار شده بودند وکم و کاستی نداشتند.
این بازی دارای شهری بسیار بزرگ بود که در شب های زمستان خیلی زیبا میشد و برف همه جا را سفید میکرد و قدم زدن در پیاده رو خود فازی داشت که نگو([img]images/smi/s0 (25).gif[/img]).

گرافیک:
همان طور که خدمتتان عرض کردم گرافیک بازی در زمان خود عالی بود.زیرا دارای تخریب پذیری بالا و طراحی محیط خوبی داشت در این عکس مشاهده کنید تخریب پذیری یعنی ایییییییییییییییییییییییییین[تصویر:  40632024964259768731.jpg]
موسیقی و صدا گذاری:

خوب موسیقی که ما میتوانستیم در ماشین گوش بدهیم موسیقی های دهه ی 50 یا 60 بودند که بسیار زیبا بودن.
صداگذاری شخصیت های بازی هم خوب بود.
http://www.gamethemesongs.com/download.p...Belleville

سخن اخر:
اگر این بازی را تجربه نکرده اید پیشنهاد میکنم از هرجا شده گیرش بیاورید و امتحان کنید و از این بازی زیبا لذت ببرید.

نمره:98/100

نکات مثبت:گرافیک عالی در زمان خودش.داستان فوق العاده زیبا.صدا گذاری عالی.موسیقی دل چسب.
نکات منفی:وجود باگ های جزئی.

با تشکر.
[img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

AMIR-PK.

[تصویر:  1g9m3x2615avtcitkeoy.png]
پاسخ
چی بگم والا ولی میگم خوب بود ولی کم بودش و میشه گفت اماتوری بود (ّبه دل نگیر) در ضمن کجا رو گرفتی عمو 1978![img]images/smi/s0 (5).gif[/img]
خیلی رفتی بالا .
بعد اون عکسه زیاد جزو تخریب پذیری حساب نمیشه زیاد حساب نمیشه
ولی بازیش بسیار فوق العاده محشر بود که هر کی اینو تجربه نکنه نصف عمر گیمریش برفناست به شدت منتظر نسخه 3 مافیا هستم 

تشکر[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
  卐حقیقت همان دروغی است که بارها و بارها تکرار شده است 卐
-هیتلر-

[تصویر:  Snapshot_2013_12_18_210407.png] 
پاسخ
(01-30-2014, 08:38 PM)'reza--assassin' نوشته است: چی بگم والا ولی میگم خوب بود ولی کم بودش و میشه گفت اماتوری بود (ّبه دل نگیر) در ضمن کجا رو گرفتی عمو 1978![img]images/smi/s0 (5).gif[/img]
خیلی رفتی بالا .
بعد اون عکسه زیاد جزو تخریب پذیری حساب نمیشه زیاد حساب نمیشه
ولی بازیش بسیار فوق العاده محشر بود که هر کی اینو تجربه نکنه نصف عمر گیمریش برفناست به شدت منتظر نسخه 3 مافیا هستم 

تشکر[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

این اولین کارامه انشاالله بهتر هم میشه کم کم.[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

پاسخ
ممنون ولی اگه قسمت اول مافیارو بازی کرده باشی دیسکشو میشکنی!
نمره ی بالاتر از 7 هم برای این بازی الکیه.[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

[تصویر:  breaking-bad-animated-series-640x503.jpeg]

پاسخ
(01-30-2014, 08:46 PM)'ALAN PAYNE' نوشته است: ممنون ولی اگه قسمت اول مافیارو بازی کرده باشی دیسکشو میشکنی!

بله نسخه ی اول این بازی به نظر من زیاد خوب نبود ولی این نسخه واقعا فوق العادست و خیلی با نسخه ی اول این بازی متفاوته. اگه این نسخه رو بازی نکردین حتما بازی کنید چون نظرتون عوض میشه.
=======================================
به عنوان نقد و بررسی خیلی کم بود ولی در کل خوب بود ممنون.
در مورد بازی هم باید بگم واقعا یک بازی شاهکار به حساب میاد.

پاسخ
(01-30-2014, 08:46 PM)'ALAN PAYNE' نوشته است: ممنون ولی اگه قسمت اول مافیارو بازی کرده باشی دیسکشو میشکنی!

باهات موافق نیستم من با یکشم خاطره دارم چه برسه 2ش.

پاسخ
--------------------------------------

این بازی محشره من که 85 به پایین به این بازی نمیدم لیاقت 100 هم داره حالا میگی 7!​

卐حقیقت همان دروغی است که بارها و بارها تکرار شده است 卐
-هیتلر-

[تصویر:  Snapshot_2013_12_18_210407.png] 
پاسخ
(01-30-2014, 08:53 PM)'Gladiator' نوشته است:

بله نسخه ی اول این بازی به نظر من زیاد خوب نبود ولی این نسخه واقعا فوق العادست و خیلی با نسخه ی اول این بازی متفاوته. اگه این نسخه رو بازی نکردین حتما بازی کنید چون نظرتون عوض میشه.

ولی در زمان خودش خوب بود انقدرا هم بد نبود.

پاسخ

دوست عزیز چی میگی؟
نسخه ی اول بازی شاااااهکاااااار تکرااااار نشدنیه! داستان و شخصیت پردازی درحد فیلم های پدرخواندس.گیم پلی بازی هم هیچ نقصی نداره.گرافیک و صداگذاری اون موقع رو بیشترین حدش بود[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
من منظورم اینه که نسخه ی دوم افتضاح بود و کل اسم بازی رو خراب کرد.منم دیسکشو شکندم[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

اینجوری نمیشه باید یک Gamefa Replay واسش رو سایت بزارم تا همه به عظمت قسمت اول پی ببرن.
[تصویر:  breaking-bad-animated-series-640x503.jpeg]

پاسخ
(01-30-2014, 08:57 PM)'ALAN PAYNE' نوشته است:

دوست عزیز چی میگی؟
نسخه ی اول بازی شاااااهکاااااار تکرااااار نشدنیه! داستان و شخصیت پردازی درحد فیلم های پدرخواندس.گیم پلی بازی هم هیچ نقصی نداره.گرافیک و صداگذاری اون موقع رو بیشترین حدش بود[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
من منظورم اینه که نسخه ی دوم افتضاح بود و کل اسم بازی رو خراب کرد.منم دیسکشو شکندم[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

اینجوری نمیشه باید یک Gamefa Replay واسش رو سایت بزارم تا همه به عظمت قسمت اول پی ببرن.

دوست عزیز من گفتم به نظر من نسخه ی اول خوب نبود ولی شاید شما از نسخه ی اول این بازی خوشتون اومده باشه. به نظر من این نسخه از نسخه ی اول خیلی بهتر بود. من که به شدت منتظر نسخه ی سوم هستم.

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  نقد و بررسی بازی مافیا officialamir 1 1,779 05-10-2023, 04:01 PM
آخرین ارسال: برنا زرین
  بررسی بازی The Quarry : فیلم خوب، بازی معمولی علی امینی 0 952 06-14-2022, 03:46 PM
آخرین ارسال: علی امینی
  بررسی بازی Lego Star Wars: The Skywalker Saga ساسان گیمر 0 975 04-18-2022, 11:40 AM
آخرین ارسال: ساسان گیمر
  زنگ ورزش | نقد و بررسی FIFA 14 White Fang 23 7,881 02-28-2022, 03:36 PM
آخرین ارسال: alireza663
  نقد و بررسی گوشی سامسونگ a51 pishrotech 0 1,118 10-20-2021, 07:48 PM
آخرین ارسال: pishrotech

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان