امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نقد و بررسی بازی : NBA 2K 11
Big Grin 
[تصویر:  3319512381835250.jpg]
نام بازی : NBA 2K 11
پلتفورم : PC / XBOX 360 / PS3
تاریخ انتشار : 8 اکتبر 2010
سازنده : 2K SPORT
ناشر : 2K SPORT

خب نوبتی شد که ما هم نقدی مختصر و مفید از بازی مورد علاقه ام برای شما دوستان بگذارم بازیی که در این سال ها زیر سایه NBA LIVE شرکت EA بود ولی با این حال ان موقع هم با گیم پلی منحصر خودش نعمتی بود برای بسکتبال دوستانی مثل بنده . طبق روال سالانه امسال نیز شرکت 2K SPORT بازی بسکتبال 2011 خود را روانه بازار کرد که از سوی منقدین نمرات بسیار بالا و فراتر از حد انتظار را دریافت کرد و بسیار بازیبازان را راضی میکند .
امسال بازی 2K 11 رقیب سرسختی برای دیگر بازی های SPORT برای اخذ بهترین بازی ورزشی است.Thumb2
[تصویر:  14332261483325.jpg]

گیم پلی :
این بازی مثل روال همیشگی خود گیم پلی روان و راحت را برای بازیکنانش به ارمغان اورده که کمتر کسی پیدا میشود که از این قسمت بازی ایراد بگیرد. گیم پلی این بازی در عین سادگی بسیار کامل و پیچیده است که همه مخاطبا اعم از تازه کار تا حرفه ایی را پوشش میدهد و مورد عجیب دیگر این بازی هوش مصنوعی بسیار بالای بازیکنان حریف و همچنین یاران خودی است که بازی را بسیار هیجان انگیز و دل انگیز میکند و نمیگذارد بازی تکراری شود . این بازی شامل مود های بسیاری است که جالب ترین ان مود مایکل جوردن است که سیر تکاملی ستاره شدن این بازیکن اسطوره ایی بسکتبال را دنبال میکند ولی با این حال هم میتوانید در اواسط سیر اسطورهایی شدن این بازیکن به او ملحق شوید یا در اواخر . این بازی شامل بسیاری از تیم های NBA است که تیم های سابقه دار و قدیمی NBA نیز در ان گنجانده شده است مثلا تیم شیکاگو بولز که از تیم سال های 1986 تا 2011 در این بازی هست در کل گیم پلی این نسخه از بازی 2K عالی کار شده و بازیکن را به شدت معتاد خود میکند و در اخر باید به شرکت 2K دست مریزاد گفت .Confused29:Confused74:

[تصویر:  84353393695472.jpg]

گرافیک :
گرافیک این نسخه از بازی 2K عالی کار شده و مانند نسخه قبل که هم ضعیف بود هم سنگین نیست و بافت ها بسیار عالی و طراحی بازیکنان بسیار بسیار دقیق کار شده که بعضی مواقع بازیکن احساس میکند در حال دیدن یک بازی واقعی از سوی تلویزیون است . گرافیک این نسخه از بازی اصلا سنگین نیست و عاری از هرگونه افت فریم است که به راحت تر شدن گیم پلی بازی کمک شایانی میکند و برای اجرای این نسخه از بازی به سیتمس فضایی نیاز ندارید بلکه با سیستمی معمولی نیز میتوانید این بازی را اجرا کنید. البته گاه کم و بیش با افت فریم اندکی روبرو میشویم ولی بسیار اندک است و اصلا بازیکنان مبتدی متوجه ان نمیشوند و فقط چشمان ریز بین حرفه ایی ها ان را تشخیص میدهد . در کل سازندگان نیز در این قسمت از بازی عالی کار کرده اند که جای تحسین را به جا میگذارندConfused29:
[تصویر:  53337457348637.jpg]

صداگذاری:
در این قسمت از بازی نیز سازندگان بسیار عالی کار کرده اند . TRACK ها بسیار زیبا و گوش نوازی در بازی شنیده میشود و همچنین تنوع بسیاری در ایت ترک ها دیده میشود . در طول بازی گزارشگر بازی نیز طوفانی کار میکند و باعث میشود ادرنالین خونتان بسیار بالا رود و بازی را دو چندان هیجان انگیز کند . صدای تماشاگران نیز اندکی بد کار شده که باعث میشود فکر کنید تماشاگران شما را دوست ندارند !!!!!!!!! اما با این حال وقتی شما امتیاز گیری میکنید یا اسلم میزنید همهمه ی تماشاگران بالا میرود و شما را تشویق میکنند البته صدای تماشاگران نیز خوب کار شده ولی کمی دور از انتظار است
[تصویر:  5030643732113535.jpg]

در اخر باید خسته نباشیدی به سازندگان برای ساخت چنین بازی شاهکاری گفت که این بنده و بسیاری را بیش از حد راضی کرد که انتظارات را برای نسخه بعدی این بازی بسیار بالا میبرد . تو صیه من به بازی دوستان این است که حتما این شاهکار ورزشی را تجربه کنند و گرنه دیگر همچین بازی سرگرم کننده ایی نصیبشان نخواهد شد فقط مواظب باشید معتاد نشوید!!!!!!!!!!!!!!Confused25:

گیم پلی : 10
گرافیک : 9.5
صداگذاری : 9
نظر نگارنده : 9.5
میانگین : 9.5
دوستان فقط نظر یادتون نره!!!!!!!! راستی من این نقد رو در جای دیگه ایی هم کرده بدم که گفتم برای شما عزیزان هم بزارمConfused74:
[تصویر:  pd46w505lsd3wmvhr0.gif]
پاسخ
نقد خوبی بود. گرچه فنیت (فن بازی!) زیادی به کار بردی و انگار از انجام بازی خیلی ذوق زده ای!! Confused25:
البته من بازی رو انجام ندادم که نظر بدم. من کلا طرفدار NBA LIVE و حالا NBA elite هستم.
در هر صورت ممنون از نقد.
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  نقد و بررسی بازی مافیا officialamir 1 1,757 05-10-2023, 04:01 PM
آخرین ارسال: برنا زرین
  بررسی بازی The Quarry : فیلم خوب، بازی معمولی علی امینی 0 934 06-14-2022, 03:46 PM
آخرین ارسال: علی امینی
  بررسی بازی Lego Star Wars: The Skywalker Saga ساسان گیمر 0 953 04-18-2022, 11:40 AM
آخرین ارسال: ساسان گیمر
  زنگ ورزش | نقد و بررسی FIFA 14 White Fang 23 7,848 02-28-2022, 03:36 PM
آخرین ارسال: alireza663
  نقد و بررسی گوشی سامسونگ a51 pishrotech 0 1,101 10-20-2021, 07:48 PM
آخرین ارسال: pishrotech

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان