امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نقد کوتاه بازی StarCraft II
Rainbow 
[تصویر:  starcraft_2.png]
ببخشید این نقد خیلی کوتاهه Confused41:
StarCraft 2: Wings Of Liberty عنوان بازی نظامی علمی تخیلی در ژانر Real-time استراتژیک می باشد، که توسط کمپانی Blizzard Entertainment به عنوان دنباله ای برای بازی بسیار پرطرفدار و زیبای برنده جایزه StarCraft که در سال ۱۹۹۸ منتشر گردید ساخته شده است و تاریخ انتشار رسمی آن توسط کمپانی Activision Blizzard برای ۲۷ جولای ۲۰۱۰ تعیین شد . نسخه شماره دو استارکرافت بصورت سه بخش منتشر خواهد شد، بخش اصلی که Wings Of Liberty نام دارد و دو بسته مکمل بنام های Heart of the Swarm و Legacy of the Void که پس از آن در تاریخ های مقرر شده انتشار خواهند یافت.
گرافیک بازی : بازی استراتژی با این گرافیک تا به حال ندیده اید ، نیروها پر از جزئیات هستند ، مراحل تاریکی بسیار فوق العاده طراحی شده اند ، بافت ها کیفیت بالایی دارند ، صحنه های سینمایی عالی ، افکت های زیبای هنری ....
صدا :صداگذاری و دوبله ی فوق العاده احساسی ، موسیقی حماسی دیوانه کننده ، افکت های صوتی عالی ....
[تصویر:  Starcraft-II-Wings-of-Liberty.jpg]
گیم پلی : هوش مصنوعی عالی برای یونیت های رقیب ، یکی از اعتیادآور ترین بازی های استراتژی تاریخ ، مراحل زیبا همراه با کنترل روان و ساده ، حالت Multi Player فوق العاده سرگرم کننده ولی گاهاً بسیار سخت ....
شیرینی : انتظار چندین ساله ی طرفداران قسمت اول برای عرضه ی قسمت دوم بیهوده نبوده و بلیزارد جواب تمام طرفداران را با داستانی عالی و گیم پلی ای اعتیاد آور داده است ....
داستان بازی : داستان بازی در قرن ۲۶ در بخش دوری از کهکشان راه شیری اتفاق می افتد، بازی حول سه گونه مختلف تران ها (Terran)، تبعیدی های بشر از سیاره زمین، و زرگ ها (Zerg) ، که نژادی از همانند سازهای ژنتیکی حشرات هستند و پروترس ها (Protress) ، گونه ای با نیروهای ماوراء طبیعی عظیم می چرخد. Wings Of Liberty برروی گونه تران ها که همان انسان های ترد شده از زمین هستند تمرکز دارد، و دو بسته مکمل بصورت ویژه به ترتیب برروی دو نوع دیگر. بازی ۴ سال پس از وقاع اتفاق افتاده در StarCraft: Brood War, روی می دهد و با موضوع عملیات های “جیم رینور” که رهبری گروه یک شورشی علیه حکومت سلطنتی مستبد تران را برعهده دارد می باشد، بازی همچنین شخصیت های بازی اصلی را درکنار معرفی کاراکترهای جدید و مکان هایی که قبلا دیده شده بودند را به نمایش می گذارد. این بازی بگونه ای طراحی شده تا بی رقیب ترین بازی استراتژیک Real-time باشد، هر یک ازنژادهای موجود بازی با ویژگی هایی همچون مکانیک و گیم پلی درکنار قابلیتهای جدید برای بعضی از واحدهای کلاسیک استارکرافت که بازی کاملا جدیدی ایجاد می نمایندف از یکدیگر تمییز داده می شوند. این بازی همچنین قابلیت دلخواه نمودن موتور گرافیکی سه بعدی با فیزیک واقع گرایانه و توانایی تحویل چندین واحد بزرگ و با جزئیات پیچیده و ارتش های عظیم برروی صفحه نمایش را بصورت همزمان ارائه می نماید.
در کل بازی خیلی زیبایی است البته این نقد خیلی قدیمی شده اما شما به بزرگی خودتان ببخشید
پاسخ
خودم با توجه به عرضه ی Civilization V , زیاد فرصت نکردم بازی استراتژیک دیگه ای از جمله همین SC II رو بازی کنم.
نقدت هم در نوع خودش جالبه. ممنون.Confused85:
پاسخ
jesusConfused05:
شروین SCII رو بازی نکردی؟!Confused34:
بهترین بازی استارتژیکی بود که تا به حال بازی کرده بودمConfused30:
مرسی از بررسی کوتاهی که کردیConfused25:
پاسخ
این بازی و civilization v شاهکار هایی هستن در سبک خودشون که منم تو بازی های استراتژیک فقط این دو تا رو تموم کردم ( البته civilization v تموم شدنی نیست و همین جور ادم باهاش حال میکنه!!!!!! )
[تصویر:  pd46w505lsd3wmvhr0.gif]
پاسخ
نقل‌قول: شروین SCII رو بازی نکردی؟!

برادر ما در حال گسترش امپراطوری ایران هستیم! Confused25:

نقل‌قول: البته civilization v تموم شدنی نیست و همین جور ادم باهاش حال میکنه!!!!!

البته لازم به ذکره که بازی سال 2050 تموم میشه و پیشرفته ترین تمدن ها معرفی میشن...
پاسخ
(11-09-2010, 10:00 PM)SH3RVIN نوشته است:
نقل‌قول: شروین SCII رو بازی نکردی؟!

برادر ما در حال گسترش امپراطوری ایران هستیم! Confused25:

نقل‌قول: البته civilization v تموم شدنی نیست و همین جور ادم باهاش حال میکنه!!!!!

البته لازم به ذکره که بازی سال 2050 تموم میشه و پیشرفته ترین تمدن ها معرفی میشن...
نه من نظورم این بود که این بازی کلا داستان و پایان مشخصی نداره و همینجور میتونی با هر 18 ملت بازی کنی . ( من کل دنیا رو با ایران فتح کردم الان با ژاپن و سامورایاش هستم!!!!!!!Confused37:Confused37:Confused37:Confused24:Confused24: )
[تصویر:  pd46w505lsd3wmvhr0.gif]
پاسخ
آقا چطور میشه civilization v رو تمام کرد هر چی بازی می کنی تمام نمیشه !Confused25:
پاسخ
پس چرا این بازی مثل civilization و stronghold دور ازاد(همون انتخابی)نداره و فقط بخش داستانی باز هست اگه دور انتخابی نداشته باشه که بازی بیخودی میشه
The champ is here
[تصویر:  john-cena-4.jpg]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  بررسی بازی The Quarry : فیلم خوب، بازی معمولی علی امینی 0 1,077 06-14-2022, 03:46 PM
آخرین ارسال: علی امینی
  زمین بازی خدایان،نقد بازی INJUSTICE GODS AMONG US Funny Man 29 14,407 11-28-2020, 06:39 AM
آخرین ارسال: saeid15
  دنیای خمیری (نقدی کوتاه از بازی بیاد ماندنی neverhood)+دانلود بازی ALAN PAYNE 14 9,459 04-11-2020, 02:31 PM
آخرین ارسال: peyman_eun
Exclamation نقدی کوتاه از سری بازی های GTA soheilds 12 4,768 04-11-2020, 02:10 PM
آخرین ارسال: peyman_eun
Video بیوگرافی کوتاه کرکتر های بازی Lightninghero 6 3,329 09-08-2017, 08:04 PM
آخرین ارسال: Lightninghero

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان