امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نمرات عنوان Assassin's Creed Chronicles:India
ببخشید دوستان،
میخوام بدونم تعریف شما از کلمه" هنری" چیست!? اگر یک نفر هم یه سطل رنگ رو بر روی دیوار بپاشد، حتما به اون شخص هنرمند و به کارش هم هنری میگیم!!!? 
اگر اشتباه نکنم، گیم اینفورمر نمره پایینی به این بازی داد و در نقدش از واژه" نقاشی " و " ناامیدکننده" استفاده کرد.
کافیه یک نگاه به تصاویر بازی بندازید تا متوجه درست بودن حرف گیم اینفورمر بشید. 
درکل کسایی که نسخه China رو بازی کردند، این نسخه هند رو هم بازی کنند و اون هایی هم که نکردند که هیچی!
[تصویر:  Wolves_ofThe_North.jpg]
پاسخ
China
[تصویر:  assassins-creed-chronicles-china.jpg?w=590]

India
[تصویر:  ACC_SCR_INDIA_Viewpoint_wm.jpg]
واقعا الان رنگ هاش زنده تر نشده
دورنمای بازی کاملا عالیه ولی تو نسخه قبلی خبری از این نوع اتفاق نبود
[تصویر:  AAR2.jpg]
پاسخ
(01-12-2016, 02:34 PM)Admin نوشته است: ببخشید دوستان،
میخوام بدونم تعریف شما از کلمه" هنری" چیست!? اگر یک نفر هم یه سطل رنگ رو بر روی دیوار بپاشد، حتما به اون شخص هنرمند و به کارش هم هنری میگیم!!!? 
اگر اشتباه نکنم، گیم اینفورمر نمره پایینی به این بازی داد و در نقدش از واژه" نقاشی " و " ناامیدکننده" استفاده کرد.
کافیه یک نگاه به تصاویر بازی بندازید تا متوجه درست بودن حرف گیم اینفورمر بشید. 
درکل کسایی که نسخه China رو بازی کردند، این نسخه هند رو هم بازی کنند و اون هایی هم که نکردند که هیچی!

تعریف من از هنر اینه رنگ ، نقاشی، زندگی
ببنید گیم اینفور مر گفت نا امید کننده چون واقعا نو آوری خاصی در بازی نیست و میشه گفت همون چاینا هست که بهینه و تقویت شده 
دیجیتال دانلود این نمره رو داد چون بین تمام اساسین ها این نسخه دو و نیم بعدی رنگ و بوی خوشی داشت و طراحی های زیبایی رو از بازی دیده درخشان بودن محیط رو دیده و این نمره رو داده 
خب حالا چرا اینفورمر در مورد این هنر بازی گفت ناامید کننده؟ چون در مقایسه با بازی های دیگه از نظر هنری هیچ چیز خاصی نداشت که جلب توجه کنه اما دجیتال دانلود از این مقایسه استفاده نکرد و نسخه های اساسین رو در نظر گرفت که خب یه اساسین دو و نیم بعدی با طراحی و رنگ های روشن چیز خیلی خوبیه!
[تصویر:  er462hi3v3z7.jpg]
پاسخ
نمراتش انچنان خوب نیست ولی این رو باید به خاط بسپاریم که متا تعیین نمیکندکه بازی خوبه یا بد .من که میخوام این عنوان را تجربه کنم.
پاسخ
نمرات نسخه Xbox One اضافه شد.
میانگین نمرات این نسخه:65
That was just a dream

پاسخ
من که کاری به متاش ندارم !!
یه تریلر هفته پیش دیدم خیلی حال کردم باش
میگیرمش...
چون اسسینه دیگه !! خخخ
پاسخ
شاهکاری دیگر از یوبی سافت....
[تصویر:  ffxv___episode_duscae___iii___ending_by_...8pt5a2.jpg]
پاسخ
حجم بازی نسبت به خودش خییلی کمه 3.5 گیگه S0 (62)
[تصویر:  AAR2.jpg]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  سولز لایکی شرقی و متوسط | نقدها و نمرات بازی Code Vein White Beard 0 1,698 09-27-2019, 10:23 PM
آخرین ارسال: White Beard
  تجدید دیدار با افسانه‌ی فراموش نشدنی | نقد‌ها و نمرات بازی The Legend of Zelda: Link’ PC FAN 0 1,644 09-20-2019, 08:41 AM
آخرین ارسال: PC FAN
  چرخ دنده‌های نابودگر | نقدها و نمرات بازی Gears 5 White Beard 0 1,668 09-04-2019, 10:00 PM
  تناقض در اعترافات | نقدها و نمرات بازی Erica White Beard 0 1,518 08-24-2019, 01:23 AM
  [Meta] آشوب کم‌فروغ گرگ آهنی | نقدها و نمرات بازی Metal Wolf Chaos XD White Beard 0 1,279 08-08-2019, 08:19 PM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان