امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نوآوری در بدست آوردن نمره!
 پاچه خواریبا حساب خودم 13- 14 میشدم. اما این نمره برای من که عنوان شاگرد سومی!!! کلاس را یدک میکشیدم خیلی فجیع بود. استاد فوق العاده جدی و بداخلاق بود و چندان نمیشد طرفش رفت. یک جمله پایان برگه نوشتم:

?جناب استاد حضور در کلاس شما در این ترم برایم بسیار مغتنم و مفید بود. اگر ترم بعد با ما درس برمیدارید که هیچ، اگرنه بدون تعارف دوست دارم این درس را پاس نکنم تا ترم بعد هم استادم شما باشید.?

تصاویر بدن شرح !
[تصویر:  1.jpg]
[تصویر:  2.jpg]
[تصویر:  3.jpg]

[تصویر:  4.jpg]
[تصویر:  5.jpg]
[تصویر:  6.jpg]
[تصویر:  7.jpg]
[تصویر:  8.jpg]

بخش سوم : راه حلی دیگر !
[تصویر:  9.jpg] 

بخش چهارم: جلوگیری ازتقلب (راه حل استاد) 
[تصویر:  10.jpg]  
میگم تو این عکسه که دارن تقلب میکنن مراقب ندارن [img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
اگه تو ایران بود نفری یه چک آبدار میخوردن تا براشون عبرت شه[img]images/smi/s0 (45).gif[/img]
ممنون مطلب جالبی بود[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
[تصویر:  41100370207702823958.jpg]

برو که هــــیچی بین ما نی اصلا
زندگیم با تو پاشید از هم
من به نبود تو راضی هستم
چون تو رفتی و گذاشتی خالی دستم

[img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img] منم از این به بعد استفاده میکنم.[img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img]
باید در انجمن طنز بخش عکس ها و مطالب خنده دار میزاشتی
تمامی حقوق اینجانب متعلق به بنده می باشد. l:

گیمفا!لطفا نام کاربرینونو عوض نکنید
Error Dxgi.dll

[تصویر:  watch_dogs_aiden_pearce-1920x1080.jpg]
we know everythings
[img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img]
برادر چن بار بگم ک تنها شکلک اسپم است 
دلم واسه اونایی ک نامه نوشته بودن سوخت [img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img]
تصویر آخر رو اول فکر کردم عرب هستن [img]images/smi/s0 (45).gif[/img]
تصویر اخری ژاپنه بنده تجربه شخصی دارم یه مدت اونجا بودم یعنی خدا نکنه کسی تقلب کنه امتحان هاش هم که دیگه نگو سوال هایی میدن که جوابش هنوز کشف نشده اگر تقلب هم کنی که ارزو میکنی به دنیا نیومده باشی 
[تصویر:  7n1ft9nre9w5m9wf9ys1.jpg][تصویر:  heic1502a.tif]
این جور تصاویر را در قسمت طنز قرار بدید

بسته شد
همشهری کین، فیلم مورد علاقه ی منتقدان و گل سرسبد همه ی نظرسنجی ها، به نظرم به شدت خسته کننده است! علاوه بر این، همه ی بازی های فیلم هم بی ارزش است! حجم احترامی که به این فیلم گذاشته می شود برایم غیرقابل درک است.

اینگمار برگمان

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان