امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نویسنده‌ی بازی Star Wars Jedi: Fallen Order از علاقه‌ی خود به نویسندگی برای The Witch
نویسنده‌ی بازی Star Wars Jedi: Fallen Order از علاقه‌ی خود به نویسندگی برای The Witcher و Overwatch می‌گوید

[تصویر:  the_witcher_wild_hunt-wallpaper-hd-geral...50x141.jpg]

آقای کریس اولون (Chris Avellone) یکی از مشهورترین نویسندگان صنعت بازی است. وی سابقه‌ی کار برروی عناوینی مثل Fallout: New Vegas، Pillars of Eternity و Star Wars: Knights of the Old Republic را دارد. همان‌طور که کارنامه‌ی وی نشان می‌دهد، شانس کار برروی چند سری مشهور را داشته است. کریس اولون  وظیفه‌ی نویسندگی بازی Star Wars Jedi: Fallen Order، ساخته‌ی استودیوی ریسپاون اینترتینمت (Respawn Entertainment) را برعهده دارد.
اولون به تازگی در گفتگو با وب‌سایت VGC، از علاقه‌ی خود به نویسندگی برای Witcher و Overwatch گفته است.

وی در این خصوص اظهار داشت:

نقل‌قول:
من در حرفه‌ام فرصت کار برروی عناوین مختلفی مثل Fallout, World of Darkness, Dying Light 2, Planescape, System Shock و … را داشته‌ام و این برایم واقعا لذت‌بخش است. احساس می‌کنم من در حال حاضر برروی همه‌ی این سری بازی‌ها کار می‌کنم و من واقعا این را دوست دارم و لذت می‌برم. فکر می‌کنم نویسندگی Witcher برایم می‌تواند جالب باشد، در حقیقت خیلی می‌تواند جالب باشد! نمی‌دانم آیا جاه‌طلبی‌های دیگری غیر از The Witcher وجود دارد یا خیر.

با وجود این صحبت‌ها، وی در مورد چگونگی علاقه‌مند شدن به نویسندگی برای Overwatch نیز گفته است. چراکه اولون سابقه‌ی کار با طراح ارشد داستان بازی را دارد.

وی ادامه داد:

نقل‌قول:
کار برروی Overwatch سرگرم‌کننده است. من قبلا با مایکل چو (Michael Chu) طراح ارشد داستان بازی، در استودیوی آبسیدین (Obsidian) کار کرده‌ام و واقعا نویسندگی او را دوست دارم. من در واقع نویسندگانی را دوست دارم که وقتی کارهای آن‌ها را می‌خوانم، هیچ نظری در آن مورد نداشته باشم. مایکل چو نویسنده‌ی خوبی است و من شخصیت‌سازی را در آن بازی دوست دارم. من از طرفدارن کمیک بوک هستم و دیدن ابرقهرمان‌ها در محیط بازی مرا دلگرم می‌کند.

در‌حالی‌که نویسندگی The Witcher و Overwatch در حال حاضر یک هدف برای کریس اولون است، وی چند پروژه‌ی دیگر نیز در دستور کار دارد. علاوه بر Star Wars Jedi: Fallen Order، وی برروی بازی‌های Dying Light 2 و Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 نیز کار می‌کند.
بازی مورد انتظار Star Wars Jedi: Fallen Order در تاریخ ۲۴ آبان ماه ۱۳۹۸ (۱۵ نوامبر ۲۰۱۹ میلادی) برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان منتشر خواهد شد.
[تصویر:  797620_mushishi_wallpaper_1920x1080_for_...tablet.jpg]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مطالعه سیستم های آنلاین بازی باکارات در تلفن همراه برای درآمدزایی Hanako 0 456 01-26-2024, 08:49 PM
آخرین ارسال: Hanako
  Rockstar برای GTA 6 برنامه‌های زیادی دارد The White Witcher 37 9,720 01-05-2024, 06:31 PM
آخرین ارسال: hobit
  پیش ثبت نام برای بازی پابجی موبایل نیواستیتس pc0133 0 4,266 09-10-2021, 10:31 PM
آخرین ارسال: pc0133
  ثبت اختراع جدید سونی اتصال شبکه‌ای کنترلر پلی‌استیشن را برای بازی‌های ویدئویی پردازش White Beard 1 4,666 02-08-2021, 06:16 PM
آخرین ارسال: samin2013
  DLC ایرانی حماسه سورنا برای عنوان Total War Rome 2 SHAHAB.KAVOOSI 14 23,008 01-05-2021, 11:06 AM
آخرین ارسال: amoali

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان