امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
16 دشمن برتر بتمن
(10-08-2015, 09:51 PM)Busted نوشته است:
(10-08-2015, 09:38 PM)Dead Soldier نوشته است:
(10-08-2015, 09:34 PM)mohammad reza sahraii نوشته است: امیر جان قصدی از کوبیدن ایشون نبود 
ولی واقعا کسی اسلحه رو سر ایشون گذاشته که همچین مقاله ای بنویسن 
کسی این جا ادعا نکرد که خدای نویسندگیه و از روز به دنبا اومدنش نویسنده مهاری بوده 
درسته موضوع مناسبی انتخاب کردن ولی وقتی توانایی پرداخت بهش رو ندارن باید منتظر همچین عکس العمل هایی باشن 
از اون موقعی که شایان مطلبشو برده رو انجمن هر روز میبینیم که سطح مقاله های انجمن روز به روز بهتر میشه و دیگه خبری از اون ده برتر های بی مفهوم نیست 
از نظر من ایشون یک کاز جالب می تونستن بکنن و در مورد هر یک از این شخصیتا نظر سنجی میزاشتن و نظر افراد فروم در مورد هر یک از این شخصیت ها می پرسیدن 
اون موقع واقعا میشد گفت که کار بسیار عالی انجام دادن
صحبت بد و خوب نیست دوست من .
صحبت اینه که وقتی شما کلاس اول ابتدایی بودی معلم تو سرت زد تا الفبا یاد بگیری یا اینکه سعی کرد بهت با نکاتی یاد بده ... !
( امیدوارم متوجه منظورم بشی  ) .
حرف شما کاملا درسته...
ولی منم یادم نمیاد وقتی که در حال یادگیری الفبا بودم، معلمم به من اجازه نوشتن کتاب یا مقاله داده باشه!

الوند جان این چیزی که شما میگی چه ربطی به حرف Dead Soldier داشت؟
ایشون به کنایه گفتن از اول به شما با توهین چیزی رو یاد ندادن و بهت احترام گذاشتن
اگر میخوای با مثال خودت بهت جواب بدم باید بگم اون موقع شما میتونستی یک کتاب یا مقاله بنویسی و کسی جلوتو نگرفته بود، اما در صورتی هم که مینوشتی کسی حق نداشت بهت توهین کنه یا کارت رو به مسخره بگیره
[تصویر:  irosbr2pxrvt.jpg]
با تشکر از همگی اعضای فروم، بخصوص افراد تگ دار، از بازنشسته و تحریریه گرفته تا ماندگار بابت اعلام نطراتشون و به اشتراک گذاشتنشون. نظر همگی برایمان محترم و دارای ارزش هست.
S0 (74) :heart:

بسته شد
[تصویر:  Wolves_ofThe_North.jpg]
با این که تاپیک بسته شده، اما خب به نظرم تا حدودی لازمه که این چیزایی که الان میخوام بگم رو بگم. 
ببینین دوستان من قصدم از گفتن اون حرفا توی مقاله اون بنده خدا صرفا این نبود که بزنم شخص نویسنده رو ناک اوت و ضربه فنی کنم، و واقعا هم چنین کاری نکردم.  S0 (25) من دقیقا همون حرفایی رو زدم که کاملا به وضوح توسط هر کس دیگه ای دیده میشدن، حتی طرف رو ترول هم نکردم (باور کنین نکردم S0 (25) )، فقط در کل دو تا تیکه توی اون صحبتام بود که یکیش رو اولش گفتم و یکیش هم آخرش. طرف صحبتم هم صرفا اون نویسنده نبود، بلکه کل انجمن بودش و انتقاد کلی به همه بود که میگفت اگه میخواین چیزی بنویسین، حداقل قبلش یکم تحقیق کنین و در اون زمینه اطلاعات بدست بیارین، نه همین طوری یه چیزی بپرونین. 
یه سری به مطلب شایان هم بزنین متوجه میشین که اون هم خواستار کیفیت بیشتر توی مقالات هست. نظرات رو هم همگی با دقت بخونین چون واقعا همگی خیلی خوب و مفید هستن. 
وقتی یکی یه چیزی مینویسه نیازی نیست بیایم و همین طوری داغونش کنیم، میتونیم به جای این که جفت پا بریم تو حلق طرف، خیلی راحت بیایم و مشکلاتش رو بهش بگیم.
بعدش هم بزارین یه توضیحی راجب فلسفه ای که پشت این تاپیک هست بدم. این دوستمون یه تاپیک زده برای بحث و تبادل نظر راجب این دشمنا. قصد نداره بیوگرافیشون رو بگه و یا افرادی که باهاشون آشنا نیستن رو آشنا کنه. مال افرادی هست که با این دشمنا حداقل تا حدودی آشنایی دارن. حالا اگه اسمشون یا هر چیز دیگه ای مشکلی داره، میتونین خیلی راحت بیاین بگین که آقا این در واقع اون هست و قضیه از این قراره.
بعدش هم یه نگاهی به تاریخ ثبت نام و تعداد ارسالای دوستمون بندازین. اولین ارسالش هست و ما نابودش کردیم.  S0 (25) من نمیگم که چون فقط چند روزه ثبت نام کرده و اولین ارسالشه کلا بیخیال همه چی شیم و بگیم اوکی این اولین ارسالشه گناه داره ناراحت میشه ازش اشکال بگیرم. بله ممکنه تا حدودی ناراحت شه اگه ازش اشکالی بگیریم، اما خب با این کاری که ما الان کردیم ناامید میشه. در واقع ما طوری برخورد کردیم که انگار میخوایم ناامیدش کنیم و بهش بگیم که هیچی نیست.
در کل ما میتونیم و باید خیلی بهتر از اینا با این جور مسائل برخورد کنیم.

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  کدام‌یک برتر است؛ خرید طلا یا خرید بیت‌کوین؟ Sa78eed 0 997 09-27-2021, 07:00 PM
آخرین ارسال: Sa78eed
  سه بازی برتر عمرتون رو بگید omidg 70 12,647 03-23-2016, 07:29 PM
آخرین ارسال: S.T.A.R.S
  اجازه گرفتن در باره ساخت نرم افزار اندروید کمیک بتمن ساخت تیم گیمفا Purya_Cr7a 1 1,344 07-15-2015, 06:48 PM
آخرین ارسال: Station
  کمیک بتمن BahramNouraei 1 915 05-07-2015, 05:46 PM
آخرین ارسال: Station
Rainbow 100 بازی RPG برتر تاریخ از نگاه IGN batman_b52 4 1,583 09-15-2012, 08:29 PM
آخرین ارسال: mohammad13

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان