امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
هشدار به کاربران‌‌ | ارسال هرزنامه ممنوع ! برخورد شدید با متخلفین
با سلام .

در روزهای اخیر مشاهده شده که پیام های خصوصی بین کاربران ارسال میشود که حاوی موضوعی کاملا «هرز» است و باعث تشویش اذهان عمومی در فروم شده است. متنی که ارسال شده مختصری به شرح زیر است :‌

بخونش این پیام مال من نیست ولی بخونش: تو رو به امام زمان قسم می دم این پیام رو بخون.دختری از خوزستانم که پزشکان از علاجم نا امید شدند.شبی خواب حضرت زینب (س)را دیدم در گلوم اب ریخت شفا پیدا کردم ازم خواست اینو به بیست نفر بگم. این پیام به دست کارمندی افتاد اعتقاد...

جای این مطالب در فروم گیمفا نیست و از این پس هر کس اعمال به ارسال یک چنین پیام هایی در سطح فروم کند با برخورد جدی و بن ۱ ماهه از سوی مدیران مواجه خواهد شد.
علاوه بر این موضوع٬تعدادی عامل مخرب در فروم شناسایی شدند که روز گذشته با ردیابی IP یکی از این موارد و اطلاع به شرکت خدمات دهنده ی اینترنت وی٬توانستیم به صورت قانونی با او برخورد کنیم.
هر گونه عامل مخرب از طریق قانونی پیگیری خواهد شد و در صورتی که کاربران چنین چیزهایی را مشاهده کردند سریعا به مدیران فروم اطلاع دهند.

با سپاس.

زومجی | بازی زیر ذره‌بین
www.zoomg.ir
[تصویر:  logo268.png]

پاسخ
آخ گفتی میخواستم برم به آدمین بگم یک قانون بذار ولی ترسیدم گفتم الان آدمین نابودم میکنه [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
ممنون از رسیدگی تون [img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (62).gif[/img]
پاسخ
آقا متشکرم امروز از دست اینا آسایش نداشتیم اما چون آقای خردمندی نبودن من به آقای افرومند هم گفته بودم 
I'm nuclear
I'm wild
I'm breaking up inside
A heart of broken glass
Defiled
Deep inside
The abandoning child

پاسخ
برا من هم این پیام اومده بود. چند لحظه اول [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]شدم.
پاسخ
واقعا واسه اون هایی که یا به دلیلی ترسیدن یا باور کردن متاسفم ... مطمئنا هممون به حضرت زینب اعتقاد داریم ولی باور حرفای این خریتی بیش نیست ... تازه واسم این جالبه که ایشون ششمین دختری هستن که شفا پیدا میکنن اونم تو خوزستان !!! 
ممنون دانیال جان که این هشدارو دادی ، دیگه داشتن میرفتن رو اعصاب ...
به نام خدای خاکستری ....
Grey Pen
BLOG: Gpen.ir
Y! ID: Grey_joker
FB ID: Hadi.Jourbonyan1
پاسخ
چند کاربر که بانی اصلی این قضیه بودن اخراج شدن و تعدادی از کاربران هم که ناخواسته و بدون آگاهی این مطالب را ارسال کرده بودن اخطار دریافت کردن اگه باز مطلبی براتون فرستاده شد حتما اطلاع رسانی کنید
همشهری کین، فیلم مورد علاقه ی منتقدان و گل سرسبد همه ی نظرسنجی ها، به نظرم به شدت خسته کننده است! علاوه بر این، همه ی بازی های فیلم هم بی ارزش است! حجم احترامی که به این فیلم گذاشته می شود برایم غیرقابل درک است.

اینگمار برگمان
پاسخ
تو کل سایتای جامعه مجازیم پر شده ازین حرفا ![img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
تازه توش تهدیدم میکنن اگه به فلان تعداد اینو نفرستی ، یه بلایی سرت در میاد![img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
[تصویر:  77548233530948471452.jpg]

پاسخ
خیلیم عالی[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
من یدونه اسلحه میخوام باید با دنیا تصفیه کنم .....
                                                                     .....باید برگردم به اصلیه خودم

کیا دلهای رنگی دارن اما واسه بقیه مثله ته سیگارن....

[تصویر:  81957130903635672690.jpg]
رضا پیشرو          
              ی دونس

پاسخ
دیگه داشت اعصابم از این قضایا خورد میشد چند روز پیش هم یه عکس هایی برای همه ارسال میکردن که واقعا تاسف بار بود![img]images/smi/s0 (43).gif[/img]ممنون که رسیدگی کردین.[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
پاسخ
ساعت 12 25 دقیقه دوباره یکی برای من زد[img]images/smi/s0 (5).gif[/img]بس نمیکنن چرا؟
من یدونه اسلحه میخوام باید با دنیا تصفیه کنم .....
                                                                     .....باید برگردم به اصلیه خودم

کیا دلهای رنگی دارن اما واسه بقیه مثله ته سیگارن....

[تصویر:  81957130903635672690.jpg]
رضا پیشرو          
              ی دونس

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  فراخوان دریافت ویدئوهای گیمینگ کاربران White Beard 6 13,381 04-06-2024, 10:49 AM
آخرین ارسال: mansikalra
  فراخوان دریافت ویدئوهای گیمینگ کاربران White Beard 1 13,389 10-06-2023, 01:09 PM
آخرین ارسال: huntshaded
  تبریک سال جدید به همۀ کاربران انجمن (1398) White Beard 6 14,098 10-06-2023, 01:05 PM
آخرین ارسال: huntshaded
  // اطلاع رسانی کاربران محروم شده و اخطار گرفته // spartacus 71 42,188 12-23-2018, 10:22 PM
آخرین ارسال: White Beard
  بررسی تعداد کاربران Maximum-Dev 15 6,032 03-11-2015, 09:03 PM
آخرین ارسال: sir x

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان