امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
همه چیز برای minecraft
Big Grin 
سلام دوستان عزیز گیمفا.
در اول مطلب بگم که قصد از ایجاد این تاپیک برای بازی minecraft هست. و همه چی مربوط به این بازی به درخواست دوستان قرار داده میشود.
دوستان هر درخواستی در مورد بازی دارند بگن من میزارم براشون.
این بازی یک بازیه بزرگی هستش که بخاطر این عظمت حتما اموزش ها و ماد ها و ترفتدهای بسیاری دارد که من سعی میکنم برای دوستان قرار بدم.

توضیحاتی در مورد این بازی:
بازی ماین کرافت شاید تا قبل از انتشارش برای خیلی از بازیبازان حکم یک بازی پوچ را داشته باشد.با این که الان وقت زیادی از منتشر شدن این بازی میگذرد ولی خیلی ها که این عنوان را تجربه نکرده باشند نیز همین عقیده را دارند.باید اعتراف کنم که خودم تا قبل از این که این بازی را تجربه کنم به این عنوان به چشم یک بازی ساده و ابتدایی نگاه میکردم و وقتی محبوبیت بازی را میدیدم با خودم فکر میکردم مگر چهار تا مربع این همه طرفدار دارد.ولی با تجربه این بازی نظرم عوض شد.minecraft از ان دسته بازی هایی است که تا وقتی تجربه نکنید به عظمت ان پی نخواهید برد پس اگر تا الان این عنوان را تجربه نکردید وقت رو تلف نکنید و این بازی را تهیه کنید.البته اشتباه نشود هستند افرادی که نتوانند با این ژانر رابطه برقرار کنند.
حالا بگذریم میریم سر اصل مطلب و معرفی بازی minecraft.
بازی ماین کرافت از نظر لغوی به معنای گاری هایی هستند که در معادن استفاده میشوند.
پس از همین رو شما با یک بازی طرف هستید که مربوط به معدن میباشد.
نکته جالب این است که بر خلاف تعاریف بالا شما به جز حفاری معدن صد ها کار و شغل مختلف میتوانید انجام دهید مثل ازدواج-دام پروری-کشاورزی-شکار-ساخت و ساز-و..............
راحت تر بگوییم در این بازی هر کاری را که به فکرتان میرسد را میتوانید انجام دهید.
اسم شخصیت بازی استیو است و شما در همان ابتدای بازی باید خود تصمیم بگیرید که چگونه زندگی خود را در بازی بسازید و بازی مرحله ندارد که مجبور به انجام کار خاصی شوید از همان اول فقط خودتان هستید و خودتان.
درباره جهان بازی بگوییم که تمامی ندارد من خودم اول فکر میکردم در دنیای کوچکی این بازی انجام میشود ولی سخت در اشتباه بودم شاید باورتان نشود ولی من نزدیک چهل دقیقه با سرعت زیاد و حالت پرواز در بازی پیشروی کردم ولی پایان این جهان را ندیدم.

خب این هم توضیحاتی راجب بازی بود و من منتظرم که درخواست هایتان را مربوط به این بازی بفرستید تا من برای شما قرار دهم.

دوستان سوالی بود در خدمتیم

دوستان سوالی بود در خدمتیم

:D :D :D :D :D :D :D :D

دنیای بی پایان
[تصویر:  Minecraft-HD-Wallpapers1.jpg]

[تصویر:  tty8y6n3cmhpb5o8c9wq.png][تصویر:  68uqissaygrw715ebzwm.png][تصویر:  z3ggwd7mgz4jll9yfvax.png][تصویر:  pppxzpw1fzwo65mvbt3u.png][تصویر:  qwr50vdf15nzfdnwowg6.png][تصویر:  5hohbranypcbezjfy37k.png]
کرافتینگ های بازی ماین کرافت قسمت اول

(02-26-2015, 04:17 PM)only-pc نوشته است: کرافتیگ ها قسمت اول
سوالی بود در خدمتیم
زندگی یک قاتــــل

[تصویر:  assassins-creed_00285655.jpg]
پاسخ
قسمت های بعدی کرافتینگ به زودی.....

مپ جدید ماین کرافت
[تصویر:  Vinterns-Port-Map-8.jpg][تصویر:  Vinterns-Port-Map-10.jpg][تصویر:  Vinterns-Port-Map-12.jpg][تصویر:  Vinterns-Port-Map-14.jpg]
لینک دانلود:

تذکر:

این مپ برای نسخه های 1.7.10/1.7.9/1.7.5/1.7.4/1.7.2

قابل دسترس است

اموزش ریختن مپ بدین صورت است که شما اول باید کلمه %appdata% سرچ کنید در صفحه باز شده به پوشه minecraft. بروید بعد فایل مپ را در پوشه saves بریزید حال بازی را اجرا کرده به سیو های خود بروید و مپ را اجرا کنید و در اخر کیفور شوید خخخخخخ
زندگی یک قاتــــل

پاسخ
بازی باحالی هست
حدود 5 تا قلعه ی 5 طبقه ساختم
پاسخ
(02-27-2015, 12:15 PM)Alireza25 نوشته است: ببخشید ولی من تو اجرای بازی مشکل دارم
وقتی لودینگش تموم میشه کرش میکنه
---- Minecraft Crash Report ----

// Why did you do that?

Time: 2/27/15 12:59 AM
Description: Initializing game

org.lwjgl.LWJGLException: Pixel format not accelerated
at org.lwjgl.opengl.WindowsPeerInfo.nChoosePixelFormat(Native Method)
at org.lwjgl.opengl.WindowsPeerInfo.choosePixelFormat(WindowsPeerInfo.java:52)
at org.lwjgl.opengl.WindowsDisplay.createWindow(WindowsDisplay.java:247)
at org.lwjgl.opengl.Display.createWindow(Display.java:306)
at org.lwjgl.opengl.Display.create(Display.java:848)
at org.lwjgl.opengl.Display.create(Display.java:757)
at org.lwjgl.opengl.Display.create(Display.java:739)
at avf.ap(SourceFile:534)
at avf.am(SourceFile:363)
at avf.a(SourceFile:310)
at net.minecraft.client.main.Main.main(SourceFile:124)

چیکار کنم؟
دوست عزیز این مشکل وقتی به وجود می اید که بازی کرش میکند و راه حل ان نیز این است که شما بازی را کامل پاک کرده و مجدد نصب کنید تا مشکل کرش از بین برود برای یکی از دوستان بنده نیز همین مشکل به وجود امده بود که با همین کار درست شد

منتظر درخواست های شما هستیم
:cool:

همان طور که میدانید بازی ماینکرفت دارای هیچ داستانی نمیباشد و شما داستان سرایی و مراحلی در بازی نمیبینید.
شما از همان اول خودتان دنیایی میسازید و هیچ مرحله ای دخیل در بازی نیست.
خب ماینکرافت از همان اول این سنت را در بازی خود داشته است.بازی ای که در گیم پلی خلاصه میشود.
اما انگار همیشه بدین صورت نیست زیرا این طور که پیداست ماینکرافت در سال جاری از سوی سازنده خود داستانی را دریافت خواهد کرد.
این قابلیت که یک storymod میباشد بهزودی به این بازی اضافه میشود.
قطعا با دریافت این قابلیت جذابیت بازی افزایش یافته و طرفداران را دوباره به پای بازی میکشاند.

به زودی تریلر این خبر در تاپیک قرار میگیرد...........

http://www.telltalegames.com/minecraftstorymode/
در لینک بالا میتوانید از استوری مود بازی ماینکرافت اطلاع کسب کنید ان هم به صورت جالب!! :D

:) :) :) :) :) :) :) :) :D
زندگی یک قاتــــل

پاسخ
سلام ی خواهشی دارم اگه میشه هر چه زود تر لینک جدید ترین ورژن ماینکرافت رو بهم بدید
 همیشه ★بهترین ها★ ماله ☆بهترین ها☆ست  S0 (37)
پاسخ
آقا من بازی رو دانلود کردم بعد نصبش کردم. وقتی اجرا کردم username رو نوشتم. ولی چنین چیزی میاره  و بازی پلی نمیشه :

29-07-15 134029: Missing asset, downloading: http://resources.download.minecraft.net/...3983eaa235
29-07-15 134030: Missing asset, downloading: http://resources.download.minecraft.net/...2ad02ddffc
29-07-15 134030: Missing asset, downloading: http://resources.download.minecraft.net/...7b63ceda64

داره آپدیت میگیره؟
پاسخ
دوستان من بازی رو دانلود کردم نسخه 1.8.7 . جاوا هم نصب کردم نسخه 7 رو.

بازی رو نصب کردم. بعد یوزرنیم هم وارد کردم و بر روی Playe کلیک کردم. بعد 1 ساعت دانلود آپدیت، بازی اجرا نمیشه. وقتی بر روی Playe کلیک میکنم این رو میاره:

[تصویر:  92175748577891080896.jpg]

بعد غیب میشه!

مشکل از کجاست؟
پاسخ
ماد مینی مپ برای ورژن 1.7

[تصویر:  Map_625x352.jpg]

به نظر شما برای یک بازی به وسعت ماینکرفت چه چیزی به شدت مورد نیاز است ؟ آفرین درست حدس زدید همان چیزی که اکثر بازی های Open World دارند : مینی مپ.که یک نمای کوچک از نقشه اصلی بازی است که در پیدا کردن مسیر به شما کمک می کند.
با استفاده از این ماد با ارزش،میتوانید یک مپ کوچک در کوشه صفحه داشته باشید که با زدن دکمه z میتوانید آن را بزرگ نیز کنید.
همچنین با زدن دکمه f میتوانید روی هر کجا از نقشه علامت گذاشته و به آنجا بروید.
برای اجرای این ماد به برنامه فورج متناسب با ورژن بازیتان احتیاج دارید که میتوانید ورژن متناسب با بازی خود را از لینک مقابل دریافت کنید :

لینک فورج

لینک دانلود ماد

فایل زیر با فرمت جار ساخته شده است و شبیه به فایل های فشرده به نظر میرسد پس سعی نکنید که آن را از حالت فشرده خارج کنید و یکراست آن را به پوشه مادها منتقل کنید.
پاسخ
واقعاً این نیاز بود آدم یه جایی می خواست بره می ترسید خونه اش رو گم کنه!!خسته نباشی داداش.
[تصویر:  e4f7_3ea4f3ff8d45616e224e2b324bba4603.png]
پاسخ
بازیش قشنگ به نظر میاد ولی هر جور فکر میکنم نمیتونم با گرافیکش کنار بیام
گرافیک برام از گیم پلی هم مهم تره.
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  نکات، ترفندها و کد های تقلب بازی دریم لیگ 2022 برای به دست آوردن سکه های بیشتر tikotak24 0 2,224 11-24-2022, 02:55 PM
آخرین ارسال: tikotak24
  مود برای gta iv Zoom Hunter 11 11,726 12-30-2019, 05:06 PM
آخرین ارسال: joker22222
  ترینر بسیار جالب برای GTA IV به نام ProVehicleMod joker 3 5,397 09-04-2017, 11:00 AM
آخرین ارسال: yazdandoost
  تاپیک جامع ابزار و اضافات عنوان MineCraft (اسکین، ماد، منابع‌پک ) Writer Bot 3 2,028 06-19-2016, 02:17 AM
آخرین ارسال: Writer Bot
  10 ماد جالب برای gta v Seed 12 6,366 09-01-2015, 06:52 PM
آخرین ارسال: Big Killer

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان