امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
همگی برید کنار که قاتل انویدیا داره میاد!خداحافظ انویدیا! سلام بر AMD
                                                                                            به نام خدا
تحقق یک رویا! بله درست است، رویای داشتن یک کارت گرافیک پرقدرت در عین حال دو هسته ای، بالاخره توسط کمپانی سرشناسAMD، به حقیقت پیوست. تقریبا چند هفته پیش بود که شایعاتی درباره تولد کارتی دوهسته ای توسط کمپانی AMD، درفضای مجازی منتشر شد که اکثر کاربران این خبر را شایعه ای بیش نمیدانستند و به تحققش امید نداشتند. بعد از به روی کار آمدن MANTLE و صحبت از Direct X12 و سپس معرفی پرچمدار جدید کمپانی NVIDIA، یعنی TITAN Z، حال بنظر می رسد که آرامش قبل از طوفان کمپانیAMD به اتمام رسیده و دنیا باید آماده معرفی هیولایی جدید باشد.بعد از معرفی TITAN Z، شاید طرفداران انویدیا از اینکه بهترین کارت گرافیک را در دست داشتند، خوشحال بودن و طرفداران AMD هم ناراحت. اما دیگر شکی باقی نمی ماند که R9 295X2 برای شکست تایتان زد و حتی پس گرفتن جایگاهش نزد طرفداران دنیای کارت گرافیک، معرفی خواهد شد، چراکه چند روز قبل تاریخ معرفی به همراه تصاویری از این هیولا در فضای مجازی، بخصوص در وب سایت videocardz، منتشر شد تا کاری کند که همگان برای آمدنش لحظه شماری کنند.R9 295X2 با ۸ گیگابایت حافظه گرافیکی از نوعGDDR5 با ۲ رابط حافظه ۵۱۲ بیتی و ۵۶۳۲ پردازنده جریانی، ظاهری عالی و پرقدرت را به ما نشان می دهد. استفاده از ۲چیپ Hawaii-XT به همراه سیستم خنک کننده Hybrid(همان خنک کننده ۲ گانه) و هم چنین داشتن ۵ گیگاهرتز فرکانس موثر در کنار ۱۰۱۸ مگاهرتز فرکانس هر دو GPU آن و پهنای باند ۶۴۰GB/s، از دیگر مشخصات پرچمدار جدید کمپانیAMD می باشد.توان این کارت نیز از دو کانکتور ۸ پینی تامین شده و از مدار تنظیم ولتاژ ۱+۵ فازی هم استفاده می کند چراکه بهره بردن از هسته Vesuvius در کنار فناوری ساخت ۲۸ نانومتری، قدرتی حیرت انگیز را به این غول دنیای کارت گرافیک داده است. طبق گفته ی خود کمپانی AMD، این کارت ۶۰% سریع تر از R9 290X در تست سنگین ۳D Mark FireStrike خواهد بود. در بخش درگاه خروجی این کارت نیز شاهد چهار Mini Display Port 1.2 و یک پورت Dual-Link DVI هستیم. از دیگر مشخصات این کارت میتوان به توان ۵۰۰ واتی و ۳۵۲ واحد TMU و ۱۲۸ واحد ROP  اشاره کرد. لازم به ذکر است که قیمت این کارت ۱۵۰۰ دلار است، این در حالیست که TITAN Z ، مبلغی معادل ۳۰۰۰ دلار را داراست و قیمت این کارت جدید نصف قیمت TITAN Z می باشد و شاید همین امر سبب شده که کاربران بی صبرانه منتظر معرفی رسمی این عنوان در تاریخ ۸آوریل باشند.

منبع1 منبع 2

[تصویر:  10f.jpg]
[تصویر:  10c.jpg]
[تصویر:  10d.jpg]
[تصویر:  10b.jpg]
[تصویر:  10g.jpg]
[تصویر:  10h.jpg]
[تصویر:  10i.jpg]
[تصویر:  41369971649252652957.png]
[تصویر:  AMD-Radeon-R9-295X2-briefcase-2.jpg]
[تصویر:  AMD_Case1_678x452.jpg]
[تصویر:  AMD-Radeon-R9-295X2-1.jpg]
[تصویر:  AMD-Radeon-R9-295X2-2.jpg]

[تصویر:  Wolves_ofThe_North.jpg]
پاسخ
بازم که تایتان زد قوی تر به نظر میاد [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
قضیه چیه[img]images/smi/s0 (60).gif[/img] 

پاسخ
(04-03-2014, 10:35 PM)'hamid 5858' نوشته است: بازم که تایتان زد قوی تر به نظر میاد [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
قضیه چیه[img]images/smi/s0 (60).gif[/img] 

آره وقتی 12 رو با 8 مقایسه میکنی به این نتیجه میرسی که 12 از 8 بزرگتره پس یعنی کارت 12 گیگی بهتر از 8 گیگیه؟!!!!!!
منتظر بنچمارک ها و تستا باشیم تا ببینیم دنیا دست زد هست یا 295x2.
از دید من نیومده زد رو بلعیده چه برسه که بیاد.فعلا رو کاغذ زد برنده اس ولی....
فک کنم با این عکس حساب کار دستتون میاد که کی برنده اس،کارتی که رو کاغذ خوبه یا در اصل.هرکی موافقه بزنه تشکرو[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (24).gif[/img]

پاسخ
بالاخره AMD وارد می شود[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] منتظر این خبر بودم[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
پاسخ
یاخدا!![img]images/smi/s0 (34).gif[/img]
آقا ما میریم کنار شما هم هر موقع اومد و خریدیش، سلام ما رو بهش برسون.
با این مگه میخوان چیو اجرا کنن؟
بهتره با این GTX 650 خودم. سریع از سر راهش برم کنار.[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
چه اسمی هم داره.
ممنون بابت اطلاع رسانی.
[تصویر:  8f3_sfv_ed.jpg]
?So who you gonna be when the reaper come knocking
Actions speak louder than words, so stop talking
So watch me break out of this cage
I fight now, I wont change
پاسخ
هرچی اومد خوش امد ولی من که پول ندارم [img]images/smi/s0 (67).gif[/img]
سه ساله پشت ویترین ایکس باکس نگاه می کنم و اه می کشم [img]images/smi/s0 (41).gif[/img]
با این حال برای اینکه یک دقیقه چشمام این شکلی بشه  [img]images/smi/s0 (5).gif[/img] خوب بود

[تصویر:  dmc.gif]
He is the second son of the demon

پاسخ
(04-03-2014, 11:09 PM)'PWLG' نوشته است: یاخدا!![img]images/smi/s0 (34).gif[/img]
آقا ما میریم کنار شما هم هر موقع اومد و خریدیش، سلام ما رو بهش برسون.
با این مگه میخوان چیو اجرا کنن؟
بهتره با این GTX 650 خودم. سریع از سر راهش برم کنار.[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
ممنون بابت اطلاع رسانی.

کارتای جدیدمثل تایتان زد و این کارت یه ویژیگی دارن که میتونن بازیا رو روی رزولوزشن 5k اجرا کنن.به همین دلیل کارتای آینده هم حتما این ویژگی رو خواهند داشت

پاسخ
اینم از r9 295X2 . [img]images/smi/s0 (29).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
راستی قاتل رو خوب اومدی ! [img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
حالا بازم بیاید بگید انویدیا ! [img]images/smi/s0 (66).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
آخه من نمیدونم این انویدیا به جز گرونی چی داره ؟؟ [img]images/smi/s0 (60).gif[/img] ( اگه کسی میدونه چرا انویدیا انقدر گرونه به همه بگه . شاید یه چیزی یاد گرفتیم . [img]images/smi/s0 (38).gif[/img][img]images/smi/s0 (83).gif[/img] )
و در آخر اینم بگم :
شاهکار دیگری از AMD در راه است . . . ! [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (37).gif[/img]

ممنون بابت خبر . . . ! [img]images/smi/s0 (24).gif[/img]

[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
Seize the day or die regretting the time you lost

It's empty and cold without you here, too many people to ache over

Avenged sevenfold - Size the day
پاسخ
واقعا حرفی برای گفتن باقی نمذاره، عالی.
ممنون موفق باشی [img]images/smi/s0 (24).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
پاسخ
باو انویدیا که با یه کارت نابود نمیشه!
توی کشور خودمون هیچکس نمی تونه به این آسونیا اینو بخره! همه میرن سراغ میان رده ها!
تو میان رده هم که AMD چیزی جز دمای 90 درجه نداره! :|
من که هیچ وقت از AMD خوشم نیومده! نه CPU و نه GPU
زنده باد اینتل ! زنده باد انویدیا ! [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

راستی بابت خبر ممنون [img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
[تصویر:  j7hb_59873-true-detective-cohle-quotes.jpg]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  انویدیا GTX TITAN X Pascal را معرفی کرد Rasoul_76 0 1,663 07-22-2016, 03:20 PM
آخرین ارسال: Rasoul_76
  انویدیا در مراسم Gamescom از GTX TITAN P رونمایی خواهد کرد Rasoul_76 0 1,283 07-05-2016, 01:05 PM
  سری GeForce 1000 انویدیا در Computex به نمایش گذاشته می‌شوند Rasoul_76 2 1,622 04-08-2016, 05:37 PM
آخرین ارسال: Amir Hidden
  سیلیکون GP104 انویدیا از رابط حافظه‌ی GDDR5X استفاده خواهد کرد Rasoul_76 0 1,190 03-12-2016, 06:11 PM
  انویدیا طی مراسم Computex 2016 از پاسکال رونمایی خواهد کرد Rasoul_76 0 1,274 02-28-2016, 01:25 AM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان