امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
همگی برید کنار که قاتل انویدیا داره میاد!خداحافظ انویدیا! سلام بر AMD
(05-12-2014, 02:20 AM)'adel_avd' نوشته است:
(05-11-2014, 08:39 PM)'station' نوشته است:
(05-11-2014, 02:22 PM)n,sj'adel_avd' نوشته است: آقا من یک هدایت شده هستم سالهای گمراه بودم و فقط گرافیک amd  میخریدم و خیلی قبولش داشتم تا چند روز پیش که یک r9 280x asus  خریدم مشکل آرتیفکت داشت رفت مال گارانتی فروشنده خدا خیرش بده به من گفت عیبی نداره یک گرافیک بهت میدم سرو کار من با گارانتی شما خودتو درگیر نکن. من به شک یک asus gtx 770 خریدم واقعا هم از لحاظ کیفیت و از پردازشی amd را میخوره.  سلام بر nvidia خداحافظ amd  در توبه به سوی گمراهان باز است

دوست عزیز.
اولا این تاپیک قدیمیه.دوما بنده راهنماییتون کردم تو بخش مشاوره و حتما بهش عمل نکردید که دارید اینجوری سنگ انویدیا رو به سینه میزنید.سوما بیخودی جو راه نندازید که "من میگم این خوبه و این بده".چهارما شما گمراه نبودید که همش ای ام دی خریدید بلکه راه درست رو درپیش گرفته بودید.خدارو شکر قبلا با دوستان این کاره حرفامونو زدیم و دعواهامونم کردیم  که ای ام دی خوبه یا انویدیا.وقتی شما تخصصی در خریدن کارت نداشتید یا حواستون نبوده یا هرچیز دیگه،دلیل نمیشه که تغییر موضع بدین و... .
موفق باشید

[img]images/smi/s0 (45).gif[/img] اولا داداش من خون خودتو کثیف نکن. دوما حرف از تخصص  زدی. شما وقتی میری یک قطعه آک را بخری فروشنده بهتون اجازه میده تست کنی؟ نه دیگه عزیزم این خبرها نیست. سوما قابل توجه شما آقا. من نظر بقیه برام خیلی مهمه در خصوص pc با این حال خودم خیلی سر رشته در امر خرید قطعه دارم مشکل گرافیک من مشکل ارتیفکت بود که شرکت ویستا که هنوزه پیگیرش هستم اونم به خاطره اینکه به نام بنده رفته گارانتی .خود متخصصین گارانتی زیر بار نرفتن گفتن مشکل نداره من با دلیل مدرک راضیشون کردم چون مشکل ارتیفکت.هم میتونه از بازی باشه هم درایور هم قطعه صد درصد نمیشه گفت ولی ما با اطلاعات کافی که در خاتیارشون گذاشتم قبول کردن که قطعه را یا تعویض یا مبلغش را بدهند .اگر در یوتیوب یک سرچی بزنی می فهمی که کلا asus r9 280x مشکل داره نه یکی 10 تا 20 تا دقیقا مشکل منو داشتن و کلیپش را گذاشتن خب برادر من مشخصه که amd نظارت کافی بر روی برند هایی که این چیپست را بر روی محصول خود می اورند نظارت کافی نداره .چرا این مشکلات برای انویدیا نیست؟ نمیگم نیست خیلی کمتر از amd هستش .درخصوص قدرت هم این تابلوئه که انویدیا تمرکز ییشتری روی گیم داره .amd برای رندرها و پردازش لحظه ای خوبه ولی برای گیم جالب نیست ولی انویدیا یکی از اولویتهای اولش تمرکز بر روی گیمها هستش. بعدش من اگه amd استفاده میکردم چون تجربه انویدیا را نداشتم ولی الان که یک نمونه از کارتهای انویدیا را خریدم فهمیدم که سخت در اشتباه بودم. درخصوص قدیمی بودن تاپیک باید بگم. تاپیک یا باید باز باشه یا بسته اگه بازه پس نمیشه گفت قدیمیه هرکسی میتونه نظر بده . در کل به نظر من انویدیا بهتر عمل میکنه. اینم بگم که باز اینتل را به هیچ عنوان قبول ندارم و فقط نظرم روی سی پی یوهای  amd هستش عزیز من هر شرکتی روی یک چیزی میتونه تمرکز کنه. این که دلیلی نمیشه چون سی پی یوهاش خوبه حتما هم باید گرافیکش هم خوب باشه

آخه برادر من یک بار یه چیز خراب در اومده باید بیای یه تاپیک رو این طوری به $#@ بکشی ؟؟؟؟ [img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (66).gif[/img]
بعدشم اجازه تست ندادن آخه شد دلیل ؟؟؟ [img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
من با حرفت که گفتی : اینتل رو قبول نداری مخالفم ... همه خیلی خوب میدونن که سی پی یو های اینتل چه قدر خوب هستن ... [img]images/smi/s0 (24).gif[/img]
حتی من که خودم فن بوی ای ام دی هستم زیاد از سی پی یو هاش خوشم نمیاد ... [img]images/smi/s0 (24).gif[/img]
حالا قبول برند ASUS اون کارت مشکل داشت ... شما چرا سراغ بقیه برند ها از جمله : سافایر یا XFX یا Power color نرفتی ؟؟ [img]images/smi/s0 (66).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
اگه یه برند مشکل داره بقیه برندها که خراب درنمیان داداش من ! [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
کلآ گارانتی ویستا بدترین گارانتی هستش که تو ایران کار میکنه ...  [img]images/smi/s0 (83).gif[/img]
من خودم از ویستا استفاده میکردم ولی الان از سازگار استفاده میکنم . [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
از مدیرای عزیز خواهش میکنم از این به بعد تاپیک های قدیمی رو ببندن تا کاربر های جدید نیان و تاپیک های قدیمی و عتیقه ای مثل این رو زنده نکنن ! [img]images/smi/s0 (83).gif[/img][img]images/smi/s0 (24).gif[/img]
با تشکر از همه دوستان عزیز گیمفایی ! [img]images/smi/s0 (24).gif[/img]

[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
Seize the day or die regretting the time you lost

It's empty and cold without you here, too many people to ache over

Avenged sevenfold - Size the day
پاسخ
ترجیح میدم سکوت کنم . فقط ببینم که ملت چی میگن[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
[تصویر:  Wolves_ofThe_North.jpg]
پاسخ
(05-12-2014, 09:57 PM)'station' نوشته است: ترجیح میدم سکوت کنم . فقط ببینم که ملت چی میگن[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

[img]images/smi/s0 (74).gif[/img] اقا اصلا ولش کن

پاسخ
(05-13-2014, 04:08 AM)'adel_avd' نوشته است:
(05-12-2014, 09:57 PM)'station' نوشته است: ترجیح میدم سکوت کنم . فقط ببینم که ملت چی میگن[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

[img]images/smi/s0 (74).gif[/img] اقا اصلا ولش کن

آقا نمیخام کشش بدم ولی امروز یه کم وقتم آزاد بود،گفتم بیام قانعت کنم شاید بگیری کهr9 280x بهتره یا gtx770. فقط به عکسای پایین نیگاه کن و مقایسه کن.من حرفی نمیزنم

دربازی بتلفیلد4
[تصویر:  BT-4-at-High.png]

[تصویر:  power-consume-700x651.jpg]
درکال آف گوست
[تصویر:  High-2560-FR.png]
[تصویر:  High-2560-FTV.png]

در بتمن آرخام اوریجین
[تصویر:  2560_PhysX.png]

پاسخ
:| :| :| :| :| :| :| :| :| [img]images/smi/s0 (5).gif[/img][img]images/smi/s0 (5).gif[/img][img]images/smi/s0 (5).gif[/img][img]images/smi/s0 (5).gif[/img][img]images/smi/s0 (5).gif[/img][img]images/smi/s0 (5).gif[/img][img]images/smi/s0 (5).gif[/img]
داش گلم[b]station[/b] ا[img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
پس اگه میگید ای ام دی یک کارت خوب ای ام دی پیشنهاد بده که حداقل تا 3 یا 2 سال دیگه بازی های نسل هشتم را روی very high or high end or high
بازیکنم !
دسته شما درد نکنه!
بودجمم که تا 1.5 هست!
فقط برای کارت گرافیک ![img]images/smi/s0 (24).gif[/img]

پاسخ
(05-13-2014, 03:38 PM)'janatan' نوشته است: :| :| :| :| :| :| :| :| :| [img]images/smi/s0 (5).gif[/img][img]images/smi/s0 (5).gif[/img][img]images/smi/s0 (5).gif[/img][img]images/smi/s0 (5).gif[/img][img]images/smi/s0 (5).gif[/img][img]images/smi/s0 (5).gif[/img][img]images/smi/s0 (5).gif[/img]
داش گلم[b]station[/b] ا[img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
پس اگه میگید ای ام دی یک کارت خوب ای ام دی پیشنهاد بده که حداقل تا 3 یا 2 سال دیگه بازی های نسل هشتم را روی very high or high end or high
بازیکنم !
دسته شما درد نکنه!
بودجمم که تا 1.5 هست!
فقط برای کارت گرافیک ![img]images/smi/s0 (24).gif[/img]

احساس میکنم که سوالتون به حالت تمسخرآمیزی پرسیدین یا شاید دچار اشتباه شدم[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
ولی جواب سوالتونو میدم.کارت ای ام دی تا سقف یک و نیم.کاری ندارم که تا چن وقت بازیارو میتونید رو های بازی کنید یا فلان کنید.فقط نام میبرم
1) سافایر 7950 3گیگgddr5. یک و هفصد شیصد پولشه
2)  سافایر r9 290  چهار  گیگ gddr5 نسخه اورکلاک شده. یک و هشصد پولشه
3) سافایر r9 280x سه گیگ gddr5 نسخه اورکلاک شده. یک و سیصد پولشه
4) گیگابایت r9 280x 3گیگ gddr5 نسخه اورکلاک شده. یک و پونصد پولشه
بازم بگم؟؟!!!!!!

پاسخ
این قاتل شما 500 وات توان مصرفیه محضشه که حداقل یه پاور 1000 میخواد تا اصلا بشه بالا بیاریش![img]images/smi/s0 (66).gif[/img]
تازشم پاور کالر یه مدلشو زده که 4 تا پورت 8 پین پاور داره یعنی عملا ... اصلا ولش کن توصیفشم سخته[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
حجمشم خییییییلی زیاده ولی خوب دماش توی بازیا به نسبت بالاست.
در کل هیچی Titan Z خودمون نمیشه[img]images/smi/s0 (29).gif[/img]
نوب به این پر رویی تا حالا دیده بودید؟ اوومدم توی تاپیک ای ام دی دارم به خودش بد میگم![img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
پاسخ
(07-11-2014, 01:45 AM)'Ronan' نوشته است: این قاتل شما 500 وات توان مصرفیه محضشه که حداقل یه پاور 1000 میخواد تا اصلا بشه بالا بیاریش![img]images/smi/s0 (66).gif[/img]
تازشم پاور کالر یه مدلشو زده که 4 تا پورت 8 پین پاور داره یعنی عملا ... اصلا ولش کن توصیفشم سخته[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
حجمشم خییییییلی زیاده ولی خوب دماش توی بازیا به نسبت بالاست.
در کل هیچی Titan Z خودمون نمیشه[img]images/smi/s0 (29).gif[/img]
نوب به این پر رویی تا حالا دیده بودید؟ اوومدم توی تاپیک ای ام دی دارم به خودش بد میگم![img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

میگم هادی، جا از این بهتر پیدا نکردی بیای ای ام دی رو بکوبی!
برو داداش برو خوش باش! باهمون تایتان زد و بلک خوش باش!
حیف که جواد نیستش که بیاد حالتو بگیره[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  انویدیا GTX TITAN X Pascal را معرفی کرد Rasoul_76 0 1,662 07-22-2016, 03:20 PM
آخرین ارسال: Rasoul_76
  انویدیا در مراسم Gamescom از GTX TITAN P رونمایی خواهد کرد Rasoul_76 0 1,283 07-05-2016, 01:05 PM
  سری GeForce 1000 انویدیا در Computex به نمایش گذاشته می‌شوند Rasoul_76 2 1,621 04-08-2016, 05:37 PM
آخرین ارسال: Amir Hidden
  سیلیکون GP104 انویدیا از رابط حافظه‌ی GDDR5X استفاده خواهد کرد Rasoul_76 0 1,190 03-12-2016, 06:11 PM
  انویدیا طی مراسم Computex 2016 از پاسکال رونمایی خواهد کرد Rasoul_76 0 1,274 02-28-2016, 01:25 AM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان