امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
هم اکنون بازی Pac-Man را در Google Maps تجربه کنید
شرکت Google به تازگی بخش Google Maps را بروزرسانی کرده است. در Google Maps جدید شما می توانید به بازی محبوب و قدیمی Pac-Man بپردازید و کمی شور و هیجان به جاده های بی حس و حال Google Maps بدهید.

[تصویر:  zjv7jmh4sgtc6lr48uyx.jpg]

نکته قابل توجه در  بروزرسانی جدید Google Maps این است که شما نمی توانید بازی Pac-Man را در هر جاده ای تجربه کنید! اگر شما در شهر دور افتاده ای یا در محلی بدون جاده های زیاد و کافی زندگی می کنید، این بازی قابل اجرا نخواهد بود. برای مثال هنگامی که من شهر خودم را وارد کردم با اخطار "بازی Pac-Man نمی تواند در این محل اجرا شود"، برخوردم و این بدین خاطر است که شهر من دارای جاده یا خیابان های کافی برای این بازی نیست. به هر حال خیالتان در مورد شهر تهران راحت باشد، زیرا که در شهری بدین بزرگی، قطعاً خواهید توانست بازی Pac-Man را تجربه بکنید.

شرکت گوگل همواره به خلاقیت و نوآوری مشهور بوده است و همیشه هم این موضوع را ثابت کرده است. حال وقتی که در Google Maps بدنبال مکانی هستید و نمی توانید آن را پیدا کنید، چندین دقیقه به خود استراحت دهید و کمی در خیابان های آن مکان Pac-Man بازی کنید و از خوردن دانه ها لذت ببرید. البته اگر تمامی دانه ها را خوردید و برنده بازی شدید، سطح شما ارتقا پیدا می کند و باز در همان خیابان ها به بازی خواهید پرداخت.

جالبی این کار گوگل در آن است که شما می توانید در هر نوع خیابانی بازی Pac-Man را انجام دهید، از میدان ها گرفته تا بزرگراه ها و دیگر جاده ها، همانطور که در تصویر بالا می بینید.

شما می توانید از طریق انتخاب یک مکان مناسب در Google Maps و سپس انتخاب آیکون بازی Pac-Man در پایین صفحه، این عنوان زیبا و قدیمی را تجربه کنید.

در زیر می توانید بازی Pac-Man را در خیابان ولیعصر شهر تهران مشاهده بفرمایید.

[تصویر:  4e1405d7eb6eea377be7c7a8377d9e8ecbd68f89.jpg]

[تصویر:  8dcc41282a88ee81326b548a9b3c3ad3aab2bdd4.jpg]

منبع: VG247
پاسخ
ممنون هژیر جان و بهت آفرین می گم بابت ترجمه ی خوبت.

فقط یه نکته ی فنی که رعایتشم نکنی اصلا اشکالی نداره فقط برای افزایش کیفی می گم: این جمله:

هنگامی که من شهر خودم را وارد کردم با اخطار بازی Pac-Man نمی تواند در این محل اجرا شود، برخوردم

توی دید اول خواننده سر سری می خونه یعنی منظورم اینه ممکن متوجه نشه اخطار چی بوده. بهتر که اون بخششو که اخطار بذاری بین دوتا " . مثلا اینجوری:

هنگامی که من شهر خودم را وارد کردم با اخطار " بازی Pac-Man نمی تواند در این محل اجرا شود "، برخوردم.

بازم آفرین 111 111
پاسخ
(04-01-2015, 12:53 AM)M-ahmady نوشته است: ممنون هژیر جان و بهت آفرین می گم بابت ترجمه ی خوبت.

فقط یه نکته ی فنی که رعایتشم نکنی اصلا اشکالی نداره فقط برای افزایش کیفی می گم: این جمله:

هنگامی که من شهر خودم را وارد کردم با اخطار بازی Pac-Man نمی تواند در این محل اجرا شود، برخوردم

توی دید اول خواننده سر سری می خونه یعنی منظورم اینه ممکن متوجه نشه اخطار چی بوده. بهتر که اون بخششو که اخطار بذاری بین دوتا " . مثلا اینجوری:

هنگامی که من شهر خودم را وارد کردم با اخطار " بازی Pac-Man نمی تواند در این محل اجرا شود "، برخوردم.

بازم آفرین  111  111
خیلی ممنون از نظرت.

آره خودم بهش فکر کردم اما حالا که شما گفتی مطمئن شدم که باید بذارم. خیلی ممنون  :heart:
پاسخ
وای چقدر جالب و عالی خیلی کار قشنگی کرده گوگل برم فردا وسط زاینده رود ببازیم توی گوشی گوگل مپو و این پک منو
خیلی ممنون بابت این خبر بسیار جالب
[تصویر:  bazb_thevideogamegallery_29143_1200x1697.jpg]
پاسخ
هژير جان بعضي از بخشارو كوچه بازاري نوشتي
در كل ولي خوب بود
آفرين S0 (24)
[تصویر:  image.jpg]
پاسخ
میشه از طریق pc هم این بازی رو انجام داد ؟
پاسخ
(04-01-2015, 04:49 PM)DeadSec نوشته است: میشه از طریق pc هم این بازی رو انجام داد ؟
بله.
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  رسمی: برای تجربه‌ی Call of Duty: Modern Warfare باید حتما به اینترنت متصل باشید yazdandoost 0 1,485 10-26-2019, 12:21 PM
آخرین ارسال: yazdandoost
  Alan Wake American Nightmare و Observer هم‌اکنون در فروشگاه اپیک گیمز رایگان هستند White Beard 0 1,094 10-18-2019, 09:33 PM
آخرین ارسال: White Beard
  گزارش: کنسول پلی‌استیشن ۵ از هم اکنون قابل پیش خرید است + تصاویر اختصاصی White Beard 0 1,087 10-17-2019, 12:29 AM
  بازی Mario Kart Tour هم‌اکنون در دسترس قرار دارد White Beard 0 914 09-25-2019, 10:44 PM
  در مقایسه با کنسول‌ها، تجربه‌ی چندنفره‌ی بازی‌ها برروی گوگل استیدیا «بسیار بهتر» خواه White Beard 0 1,027 09-24-2019, 11:57 PM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان