امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
راهنمای سوم بازی Skyrim| ده مورد از بهترین زره های اسکایرم
به نام خداوند هستی

شاید تا به حال شده باشد که به سراغ دشمنی بروید که از هر لحاظ از شما قوی تر باشد. قطعا یک زره خوب و عالی می تواند کمک قابل توجه ای به پیروزی شما و شکست دشمن کند. پیدا کردن زره خوب کار بسیار مشکلی است. پیدا کردن زره ای در جهان بزرگ اسکایرم مانند پیدا کردن سوزنی در انبار کاه است. اما دیگر نگران نباشید چون ما لیستی گرد اوری کرده ایم که پیدا کردن بهترین زره های اسکایرم را برای شما امری بسیار اسان می کند و دیگر نیازی ندارید که برای پیدا کردن زره ای خوب ساعت ها در جهان بزرگ اسکایرم بگردید.
با ما همراه باشید.

Vampire Royal Armor (Light): Body
[تصویر:  80]

جادو: 125 درصد زودتر پرشدن بار جادو

محل زره: قصر Volkihar Ruins

این زره یکی از بهترین زره ها برای کسانی که Class بتل میج را انتخاب کرده اند می باشد. حتما شده که در جست و جو های خود در غار ها و مقبره های متروک شده دیده باشید که خون اشام ها بیشتر از این لباس استفاده می کنند، به دلیل این که این زره به ان ها کمک می کند تا زودتر جادوی خود را پر کنند.

Guild Master’s Armor (Light): Full Set

جادو: اضافه شدن 50 تا به قابلیت باربری

محل زره:تمام کردن یکی از مراحل فرقه دزد به نام Under New Management

با پوشیدن ست این لباس شما دوباره شخصیت خود را جان می دهید. چون که ست این لباس اعم از دستکش و کفش و.... به شما قابلیت هایی می دهد که زیر مجموعه فرقه دزدی است. مرموزانه و دزدکانه!

Archmage’s Robes (Light): Body

جادو: استفاده از جادو 15 درصد کمتر مصرف می کند، 50 امتیاز به بار جادو اضافه شده و همچنین 100 درصد پر شدن بار جادو را سرعت می بخشد

محل زره:کامل کردن مرحله کالج وینتر هود به نام: The Eye of Magnus

شاید برای شما خوشحال کننده نباشد که بفهمید این زره صفر درصد از شما محافظت می کند، اما به شما اطمینان میدهم، جادوگران واقعی ارزوشان این است که با این لباس به نبرد با دیگران بروند.

Ancient Shrouded Armor (Light): Full Set

جادو: مقاومت صددرصدی در برابر سم

محل زره:تمام کردن مرحله فرقه دارک برادرهود به نام: The Feeble Fortune

برای قاتلان هر فرقه ای در هر کجای جهان ست این زره یعنی کفش، لباس، دستکش و کلاه یکی از بهترین جایزه هایی است که هر قاتلی می تواند دریافت کند. از همین جا بفهمید که این زره یکی از مهم ترین زره ها در کل جهان اسکایرم است.

Nightingale Armor (Light): Full Set

جادو: بالابردن استقامت تا 40 امتیاز

محل زره:در هنگام انجام دادن مرحله فرقه دزد ها به نام: Trinity Restored

در واقع این زره به جای این که برای دزد ها مفید باشد برای قاتلان بهتر است، حالا می پرسید چرا؟ چون این زره شما را سریع تر و قوی تر می کند. ست این زره شامل: کفش، زره، دستکش و کلاه باعث می شود که شما را مرموز می کند.

Deathbrand Armor (Light): Full Set

جادو: اضافه شدن 15 امتیاز به استقامت

محل زره:تمام کردن مرحله فرعی به نام: Deathbrand

پوشیدن این زره را خیلی به شما پیشنهاد می کنیم هر که این زره را به تن کرده بسیار از ان تعریف کرده بالاخره هر چه باشد با پوشیدن کلاه این ست شما قادرید بی نهایت در زیر اب نفس بکشید.

Ahzidal’s Armor (Heavy): Full Set

جادو: وقتی کسی به شما ضربه می زند شانس کمی دارید که بتوانید حریف را تشنجی کنید

محل زره:تمام کردن مرحله فرعی Unearthed

جدا از این که این زره یکی از بهترین ها است، اما یک چیز ان را از بقیه زره ها متمایز می کند. ویژگی که حتی خواب ان هم نمی توانید ببینید. شما اگر کفش این زره را داشته باشید می توانید بر روی اب راه بروید. توجه کنید فقط کفش این ست را.

Miraak’s Robes (Light): Full Set

جادو: تصاحب کردن 15 درصد بار جادوی دشمن

محل زره:تمام کردن مرحله DLC دراگون بورن به نام: At the Summit of Apocrypha

یکی از بهترین زره های جادوگران بازی که باعث می شود تا 25 درصد جادوی دشمن را تصرف کنید را می توانید در یکی از مراحل محتوای اضافه بازی به دست بیاورید. پس زود باشید و این محتوا را تهیه کنید.

Dragonscale Armor (Light): Full Set

جادو: ندارد

محل زره:اتفاقی پیدا کردن یا ساختن

اگر شما علاقه به زره های سبک بازی دارید و همچنین مهارت بالایی در ساختن زره دارید، این مورد یکی از بهترین گزینه ها برای ساختن زره است و بسیار خوب از شما محافظت می کند.

Daedric Armor (Heavy): Full Set

جادو: ندارد

محل زره:اتفاقی پیدا کردن یا ساختن

اگر شما علاقه به زره های سنگین دارید و این نوع زره ها با قدرت بالا کمیابند، این زره را می توانید بسازید و به شما قول می دهم این زره به خوبی از شما محافظت می کند. هر چه باشد در این زره قدرت های شیطانی نهفته است

نظر شما چیست؟ از کدام زره خوشتان امد؟
پاسخ
بهتر نبود armor rating رو هم بنویسی؟
من از لباس دزدا خوشم اومد بدرد افرادی مثل من که هر چی ببینن لوت می کنن می خوره
پاسخ
(12-03-2015, 10:16 PM)0099 نوشته است: بهتر نبود armor rating رو هم بنویسی؟
من از لباس دزدا خوشم اومد بدرد افرادی مثل من که هر چی ببینن لوت می کنن می خوره

راستش من این رو ترجمه کردم اونجا armor rating رو ننوشته بود. چون خودم زیاد با زره سر و کار ندارم مجبور شدم ترجمه کنم

من بیشتر از لباس ددرا خوشم اومد
پاسخ
همه اینا یه طرف. Nightinglade یه طرف دیگه.
لامصب وفتی کلاه و زره و دستکش و کفشش رو میپوشی قیافت خیلی خفن میشد و شبیه اساسین ها میشدی! کفشش رو هم که میپوشی دیگه اصلا دشمن ها نمیتونن صدات رو بشنون بهترین لباس واسه مخفی کاری بود

[تصویر:  Uncharted-3-here-we-go.jpg]
پاسخ
(12-03-2015, 10:29 PM)m_shark نوشته است: همه اینا یه طرف. Nightinglade یه طرف دیگه.
لامصب وفتی کلاه و زره و دستکش و کفشش رو میپوشی قیافت خیلی خفن میشد و شبیه اساسین ها میشدی! کفشش رو هم که میپوشی دیگه اصلا دشمن ها نمیتونن صدات رو بشنون بهترین لباس واسه مخفی کاری بود

دقیقا منم وقتی این لباس رو پوشیدم همین فکر شمارو میکردم

از یه طرف اون دختره لباس رو پوشید شبیه الکترا شد
پاسخ
دستت درد نکنه خبلی راهنمایی خوبی بود منتظر این قسمت و قسمت هایی بعدی هستم.خسته نباشی.
پاسخ
دو تا لباسی که همیشه با من هستن یکی Shrouded مربوط به دارک برادرهود هستش (کفشش قدم هات رو بیصدا میکنه، دستکشش آسیب تیرکمون رو زیاد میکنه، ماسکش شانس آسیب بیشتر حین از پشت ضربه زدن و لباسش مقاومت در برابر poison S0 (5)  دیگه چی میخوای؟؟؟)
یکی هم قوی ترین زره بازی که چیزی نیست جز Daedric مخصوصا اگه با Smithing لول 100 بتونید Legendry کنیدش.
بیشتر اوقات با همین آرمورد ددرا هستم.
الآنم دارم رو انچنتینگ کار میکنم که ویژگی های لباسای دیگه رو بهش انتقال بدم. S0 (2)  چه شود!

ممنون بابت مطلب فقط ای کاش ویژگی های کل ست رو مینوشتید نه فقط آرمور
[تصویر:  j7hb_59873-true-detective-cohle-quotes.jpg]
پاسخ
ببخیشدا... ولی ebony mail رو یادتون رفت. هم بهترینه(اوله) و گرون ترینه. ۵۰۰۰ تا قیمت داره آرمورش هم ۳ یا ۴ تا کمتر از daedric هست. Ebony mail با ebony armor فرق داره. وقتی یکی بهش ضربه بزنه بدش کاملا سیاه رنگ میشه و بیماری میگیره و از جونش کم میشه. اسمش رو سرچ کن ببین چیه.
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  راهنمایی در مورد dark souls 3 Seed031 2 1,603 05-29-2020, 11:53 AM
آخرین ارسال: محمد جواد ح
  راهنمای ویژه بازی The Witcher 3 Wild Hunt( راهنمای تروفی هیولا ها اضافه شد ) Auberon 184 104,202 05-26-2020, 03:51 AM
آخرین ارسال: Aausn
Exclamation راهنمای اول بازی Skyrim| تعریف و روش پیوستن به فرقه های بازی Zoom Hunter 10 21,228 05-13-2020, 11:57 AM
آخرین ارسال: Mohammad.84
  راهنمای قدم به قدم و ویدئویی Saints Row IV Ratonhaketon 21 21,583 04-23-2020, 12:18 PM
آخرین ارسال: Dante_2004
  راهنمای برای دانلود بازی susis 0 2,185 04-09-2020, 12:26 PM
آخرین ارسال: susis

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان