امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
وب سایت شاتل لند | shatelland
سلام خدمت تمامی دوستان

قبل از خواندن ادامه ی مطلب حتما به نکات زیر توجه کنید.

1.این مطلب تنها جهت اطلاع رسانی است و هیچ گونه جنبه ی تبلیغاتی ندارد.

2.اگر از سرویس اینترنت پرسرعتی به غیر از شاتل استفاده می کنید خواندن این مطلب برایتان توصیه نمی شود.

[تصویر:  c464b7acb02e4a3d9094b6fe6aee1b29_Copy_.jpg]

وب سایت شاتل لند یک وب سایت تازه تاسیس است و من به عنوان یک فرد که از سرویس های شاتل استفاده می کنم قصد معرفی این سایت را دارم.

در این وب سایت قسمت های متنوعی قرار دارد از دانلود نرم افزار و مستند گرفته تا آخرین اخبار فناوری,بازی های رایانه ای,اقتصادی و... .

اما مهمترین عاملی که باعث شده من این سایت را برای معرفی انتخاب کنم این بود که تمامی کسانی که از اینترنت پر سرعت شاتل استفاده می کنند هر 

دانلودی که در سایت انجام دهند به صورت نیم بها محاسبه می شود, برای مثال اگر شما بخواهید بازی Dying Light را از سایت های دیگر دانلود کنید تقریبا 

باید 12GB از حجم اینترنتتان را اختصاص دهید اما در این سایت می توانید با تنها مصرف 6GB بازی را دانلود نمایید.

و همچنین یکی دیگر از مزایای سایت این است که 150GB آپلود رایگان را در اختیارتان قرار داده است که در نوع خود بی نظیر است.

و همانطور که در بالا گفتم این امکانات تنها برای مشترکین شاتل است.

شاتل لند              |             shatelland.com         

ممنون که زمانی را برای خواندن مطلب صرف کردید.
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Heart آموزش های طراحی سایت و کسب و کار اینترنتی saeed74 3 964 04-22-2024, 09:51 PM
آخرین ارسال: rahle
  معرفی سایت کاهش پینگ pixow.ir (اسکم) cudamilad 5 1,086 04-02-2024, 05:12 PM
آخرین ارسال: ariyadanesh
  سایت های درخواستی Farhan 251 62,510 05-01-2023, 01:09 AM
آخرین ارسال: Zahra_yzdi
  معرفی سایت دانلود فیلم و موزیک farrokh 4 1,745 07-31-2022, 09:59 PM
آخرین ارسال: Filimato
  سایت خدمات حرفه ای سئو ارزان و آموزش سئو حرفه ای رایگان mobinastra 0 777 05-16-2022, 11:01 PM
آخرین ارسال: mobinastra

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان