امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشكل nat type در بازي بلك اپس 4
سلام وقت بخير

من بازي بلك اپس 4 رو روي ايكس باكس وان نصب كردم و با هات اسپات گوشي اينترنت رو روي كنسول شير ميكنم اما وقتي وارد بخش آنلاين بازي مثل بلك اوت يا مولتي پلير ميشم وارد سرور هاي بازي نميشه توي تنظيمات اينترنت بازي كه ميرم اتصال به ايكس باكس لايو برقراره اما اتصال به سرور هاي كال اف ديوتي انجام نميشه.يه جا خوندم كه مشكل از nat type كه open نيست.ميخواستم ببينم راهكار چيه كه بتونم انلاين بازي انجام بدم.
پاسخ
سلام این مشکل یه راه حل داره اونم تو تنظیمات مودمت هست البته اگه با اینترنت ADSL میای میری قسمت تنظیمات مودم قسمت Advanceed میری اونجا دنبال گزینه DMZ بگرد اگه پیداش کردی یه قسمت داره که باید آی پی سیستمت رو اونجا وارد کنی بعد ذخیره کن مشکلت حل میشه برای من که حل شد
پاسخ
(02-08-2020, 07:56 PM)subzerodonger نوشته است: سلام این مشکل یه راه حل داره اونم تو تنظیمات مودمت هست البته اگه با اینترنت ADSL میای میری قسمت تنظیمات مودم قسمت Advanceed میری اونجا دنبال گزینه DMZ بگرد اگه پیداش کردی یه قسمت داره که باید آی پی سیستمت رو اونجا وارد کنی بعد ذخیره کن مشکلت حل میشه برای من که حل شد
جدي ؟ عكس زير رو ببين مشكل من اينه  :
[تصویر:  wtju_untitled.png]
پاسخ
(02-04-2020, 11:51 AM)sadeghiyazdi نوشته است: سلام وقت بخير

من بازي بلك اپس 4 رو روي ايكس باكس وان نصب كردم و با هات اسپات گوشي اينترنت رو روي كنسول شير ميكنم اما وقتي وارد بخش آنلاين بازي مثل بلك اوت يا مولتي پلير ميشم وارد سرور هاي بازي نميشه توي تنظيمات اينترنت بازي كه ميرم اتصال به ايكس باكس لايو برقراره اما اتصال به سرور هاي كال اف ديوتي انجام نميشه.يه جا خوندم كه مشكل از nat type كه open نيست.ميخواستم ببينم راهكار چيه كه بتونم انلاين بازي انجام بدم.
سلام

گاهی اوقات مشکل می تونه از سمت ISP باشه. و مشکل از ip های cgnat هستش. با پشتیبانی تماس بگیرید و مشکلتون رو مطرح کنید.
پاسخ
(02-13-2020, 12:40 PM)Sarakhani نوشته است:
(02-04-2020, 11:51 AM)sadeghiyazdi نوشته است: سلام وقت بخير

سلام

گاهی اوقات مشکل می تونه از سمت ISP باشه. و مشکل از ip های cgnat هستش. با پشتیبانی تماس بگیرید و مشکلتون رو مطرح کنید.
من از اينترنت سيم كارت همراه اول استفاده ميكنم
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان