امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
به ماداگاسکار خوش آمدید | اولین نگاه Uncharted 4 : a Thief's End
(06-19-2015, 08:19 AM)The Last Resort نوشته است:
نقل‌قول: در دوره زمانی بازنشستگی نیتن، کلاس هایی تحتِ نظر بتمن و لارا کرافت برگزار شده بود که یکی از دانش آموزان این کلاس ها، نیتن دریک است. وی توانسته مهارت های جدیدی را یاد بگیرد و صددرصد گیم پلی را از همیشه بهتر و جذاب تر نمایش خواهد داد. البته دیده شده که لباس لارا کرافت را بر تن کرده و یا می خواهد مثل بتمن از ساختمان بپرد! ولی کارهای خوبی هم یادگرفته است. برای مثال او برای ماجراجویی جدیدش قلاب صخره نوردی لارا کرافت را خریده و صحنه های سینمایی و اکشن جدیدی را از بتمن یاد گرفته است.(البته بتمن هم طناب خود را به نیتن، هدیه داده است.)

میخای ایراد بگیری، بگیر. میخای طعنه بزنی، بزن. ولی خدایی یه چیزی بگو بگُنجه!

اولاً مگه نیتن زنه که بخواد لباس لارا کرافت ـو بپوشه؟
حدس می زنم
که شما تریلرهارو دقیق ندیدین یا اینکه فقط دنبال ایراد الکی هستین! دقیقاً میشه توضیح بدین یعنی چی؟ از ساختمان بپره؟ مگه هر کی از ساختمان بالا رفت (دقت کن بالا رفت، نه اینکه بپره (با اینکه اصلا تو این بازی جزو مکانیزم های اصلی حساب نمیشه)) داره از بتمن تقلید می‌کنه؟
این قسمت نارنجی دیگه تهش بود! مثلا انتشار داشتی با دست خالی از صخره بره بالا؟
اینم دقیقاً باید مراجعه کنی بجایی که گفتم یه چیزی بگین بگنجه! من واقعا اینجا دیگه حرفی ندارم... وقتی که ناتی داگ داشت با آنچارتد 2 دنیای گیمو متحول می کرد اون موقع نه کسی بتمن آرکامی رو به اون صورت می شناخت نه راکستدی انقدر معروف بود. صحنه های سینمایی آنچارتد 2 و3 صنعت گیمو متحول کردن. یا بهتر بگم این صحنه های سینماتیک امضای این سری هستن نیازی نبود که از بتمن اسکی برن. بنظرم ناتی داگ کلاس کاریش چند لِول بالاتر از راکستدی ـه. در مورد اون قسمت داخل پرانتز هم باید بگم که شما اول کارایی هایِ این دو رو مقایسه کن بعد بیا مسخره کن و طعنه بزن!

نقل‌قول: مثل اینکه نیتن به خوبی درس های بتمن را به خاطر سپرده و یک رزمی کار حرفه ای شده است!
مثل اینکه شما نسخه های قبلی رو بازی نکردی!

نقل‌قول: او برای فرار از وضعیت فعلی با طنابی که از بتمن گرفته بود با دشمن احوال پرسی می کند
کلا مثل اینکه تفاوتای این دوتا طنابو نفهمیدی! در ضمن بتمن هم انقد آش دهن سوزی نیست که ناتی داگ بخواد ازش اسکی بره. ناتی داگ با هر بازیش صنعت گیمو چند قدم جلوتر می بره، نیاز به این کارا نداره...

در مورد سطح نگارشی مقاله هم نظری ندارم. بنظرم مهم محتوای مقاله هست، که شما به خیلی چیزا اشاره نکردید و کلاً می خواستید سطح بازی رو بیارین پایین.
شما کلا به جنبه ی فانش کاری نداری؟ در مورد لباس منظور این بوده که هم کارای اشتباه کرده هم درست!
[تصویر:  tv0b_icarus_landing_system_by_ashwyerio-d6vcvnw.jpg]
پاسخ
نقل‌قول: شما کلا به جنبه ی فانش کاری نداری؟ در مورد لباس منظور این بوده که هم کارای اشتباه کرده هم درست!

اگه مقاله فان باشه باید تو تیتر یا یجایی از متن اشاره بشه. همچنین مقاله تیترش «اولین نگاه» هست که جایی برای فان بودن نمی زاره.
  اون قسمت لاراکرافت، خودمم به شوخی گفتمش.
پاسخ
دقیقا اشکالاتی که می خواستم بگم رو محمد سعید عزیز گفت ولی در نگاه کلی کاملا مشخصه که سطح کیفی مقاله پایین تر از مقاله ی قبلیت هست و البته دلیلیشم عجله تو نوتشن مقاله بود که شخصا خودم در جریانشم. این بازی لایق یه مقاله ی بهتر بود S0 (24)
[تصویر:  sgxkn2e1hxo6xwa6yjbm.jpg]
پاسخ
اورین خیلی پیش نمایش خفنی بود
پاسخ
مثل مقاله های قبلیت، این هم کیفیت خیلی خوبی داشت
با اینکه نگارش حرفه ای بود، اما بعضی اشکالات خیلی مبتدی دیده میشه توی متن (که محمد سعید به بعضی هاشون اشاره کرد)
اصولا وقتی هم که مقاله بازیی مثل Uncharted 4 رو مینویسید، خیلی باید در استفاده از کلمات دقت کنید، چون ممکنه بعضی از طرفداران حساس رو ناراحت کنه
مشکلات نگارشی در تاپیک قرار میگیره
خسته نباشید
[تصویر:  irosbr2pxrvt.jpg]
پاسخ
Repost 10 :
نقل‌قول: اولاً مگه نیتن زنه که بخواد لباس لارا کرافت ـو بپوشه؟
حدس می زنم
 که شما تریلرهارو دقیق ندیدین یا اینکه فقط دنبال ایراد الکی هستین! دقیقاً میشه توضیح بدین یعنی چی؟ از ساختمان بپره؟ مگه هر کی از ساختمان بالا رفت (دقت کن بالا رفت، نه اینکه بپره (با اینکه اصلا تو این بازی جزو مکانیزم های اصلی حساب نمیشه)) داره از بتمن تقلید می‌کنه؟
[تصویر:  mwibkxglywvoczomn3mp.jpg]
[تصویر:  c9mpiuw1p2o976inxqyn.jpg]
این ها تصاویری بودن که از قبل برای این قسمت درست کرده بودم ولی به خاطر غیر رسمی شدن مقاله، از گذاشتن این دو عکس پرهیز کردم. برادر گرامی، وقتی متنی بصورت طنز نوشته میشه صد در صد از حالت معمول خود خارج میشه! اینکه من اومدم یه سری توضیحات کوچیک رو به صورت طنز بیان کردم مبنی بر ایراد بازی نیست! فقط یک شوخی با شخصیت بازیه. لطفا بحث تاپیک رو به #بیراهه نکش و #حاشیه_سازی نکن. بنده از نوشتن این جمله نه قصد تخریب ناتی داگ رو داشتم و نه قصد بالا کشیدن راکستدی. این دو شرکت اینقدر بزرگ هستن که با حرف های من حتی یک اخم هم به ابرو نیارن ...  ;)

نقل‌قول: اینم دقیقاً باید مراجعه کنی بجایی که گفتم یه چیزی بگین بگنجه! من واقعا اینجا دیگه حرفی ندارم... وقتی که ناتی داگ داشت با آنچارتد 2 دنیای گیمو متحول می کرد اون موقع نه کسی بتمن آرکامی رو به اون صورت می شناخت نه راکستدی انقدر معروف بودصحنه های سینمایی آنچارتد 2 و3 صنعت گیمو متحول کردن. یا بهتر بگم این صحنه های سینماتیک امضای این سری هستن نیازی نبود که از بتمن اسکی برن. بنظرم ناتی داگ کلاس کاریش چند لِول بالاتر از راکستدی ـه. در مورد اون قسمت داخل پرانتز هم باید بگم که شما اول کارایی هایِ این دو رو مقایسه کن بعد بیا مسخره کن و طعنه بزن!
مثل اینکه شما نسخه های قبلی رو بازی نکردی!
نصف گیم پلی هر نسخه از یوتـــ*ـیوب مشاهده شده :) 
با جهش از نسل هفت به هشت، مسلما شرکت های بزرگ بازیسازی با افزایش و بهبود مکانیزم های بازی، یک فرانچایز رو جاویدان می کنن. نمیشه گفت صحنه های اکشن نسخه چهارم و آخر این سری همون صحنه های نسخه دومه و تغییری نکرده و همچنین سری بتمن جزو اون سری بازی هاییه که به مکانیزم اکشن بازی توجه بیشتری نسبت به بقیه بخش ها قائل شده. همونطور که گفتم بحث رو به #بیراهه نکش فقط قصد شوخی داشتم و قصدم تخریب نبود.

نقل‌قول: کلا مثل اینکه تفاوتای این دوتا طنابو نفهمیدی! در ضمن بتمن هم انقد آش دهن سوزی نیست که ناتی داگ بخواد ازش اسکی بره. ناتی داگ با هر بازیش صنعت گیمو چند قدم جلوتر می بره، نیاز به این کارا نداره...
ناتی داگ #اسکی_باز نی و تو مقاله هم همچین چیزی رو نگفتم :) قبل از اینکه یک دفاعیه برای ناتی داگ تهیه کنی، اینو یادآورت باشم که بنده فنِ دو آتیشِه سونی ام :) پس اگه هم میخواستم تخریب کنم بیشتر روی لارا کرافت مانور میدادم و تخریبش میکردم.

"در کلِ جهان، همیشه افرادی هستن که باعث گمراه شدن ریشه و بنیان یک موضوع میشن و در کنار اون همیشه افرادی هستن که با #حاشیه_سازی های بی مورد قصد تخریب دارن و این دو موضوع باعث #پسرفت یک جامعه به جای #پیشرفت اون میشه. میتونه یک جامعه کوچیک مثل گیمفا و حتی جامعه ای بزرگ مثل جهان باشه."

و در آخر، از همه دوستانی که #انتقادهای_سازنده خودشون رو با ما به اشتراک گذاشتن ممنونم.

#هـشـتـگ_آفـریـنـی_هـای_سـجـاد  :D
Over my dead body I'm taking you
[تصویر:  Resident-Evil-6-Underground-Nightmare-1.png]
پاسخ
@ MsajadB

برایِ این که این سوءتفاهم پیش نمی اومد، حتمن باید یه جایی ذکر می کردی که مقاله فان هست!
#Fadaeian_Rah_N4ughtydog
پاسخ
با سلام خدمت نویسنده عزیز
دوستان تمام حرف‌ها رو زدن و چیزی نمونده که من بگم؛ فقط چند جمله کوتاه درادامه نظرات دوستان اضافه کنم.
مقالت مثل مقالات قبلیت یک سطح استاندارد رو حفظ می‌کنه و این نکته خوبیه.
در مقالات قبلیت هم دیدم که مقدمه رو خیلی متفاوت و خوب می‌نویسی، این نکته بسیار خوبیه، اینجا هم سعی کردی به همون منوال ادامه بدی؛ مقدمه خوبه ولی من مقدمه مقالات قبلیتو بیشتر دوست داشتم. درکل نوشتن این جور مقدمه‌ها، کار راحتی نیست و هماهنگی و رسوندن نظر کار سخت‌تری هست نسبت به مقدمه‌های معمولی.
تقسم بندی مقاله هم به بخش‌های کوتاه جالب بود، البته بعضی اوقات باعث میشه که خواننده از یه بخش نخونده بره بخش بعد ولی اینجا به نظرم خوب بود.
بخش گرافیک رو هم متقاوت و جالب نوشته بودی.
در مورد بازی هم، تا اومدنش نمیشه اظهار نظر قطعی کرد.
 دوستان توضیحات خوبی در رابطه با نکات مختلف دادن، گفتم من نظرم کمی متفاوت باشه و جاهای خوب رو پررنگ کنه و نشون بده.
موفق باشی و منتظر کارهای قوی‌تری ازت هستم.
[تصویر:  Last_Warrior.png]
پاسخ
خیلی مقاله عالی و کاملی بود
ولی خوشبحال اون هایی که بازی میکنند :( :(
ما بریم fifa مون رو بازی کنیم
البته وقتی Rise Tomb Raider اومد یکم رقابت میکنیم باهم
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  به جزیره خوش آمدید! جمعیت ۱۰۰ نفر | نگاهی به روند فراگیر شدن سبک بتل رویال White Beard 1 1,804 05-17-2023, 12:49 AM
آخرین ارسال: Ali Gudarzi
  ویدئو گیمفا: هر کسی از ظن خود شد یار من… | Inside “در یک نگاه” White Beard 1 1,544 04-11-2020, 01:59 PM
آخرین ارسال: peyman_eun
  [مقاله] ماجراجویی ادامه دارد | هر آنچه که دوست داریم در Uncharted 5 ببینیم White Beard 0 1,139 08-13-2019, 06:14 AM
آخرین ارسال: White Beard
Photo نقد و بررسی Uncharted 4: A Thief’s End bazi_center 1 2,897 03-09-2018, 07:19 PM
آخرین ارسال: alijas
  اولین شکاف‌ها در زرهی پولادین (بررسی اجمالی Dark Souls III) Gabit0 1 2,253 06-05-2017, 01:20 AM
آخرین ارسال: TWO SOULS

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان