امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ویدئو رسمی سونی و تاریخ عرضه کنسول در ژاپن
با سلام خدمت تمامی دوستان گلم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
در این همراه یک ویدئو از  ps4 هستیم.
با توجه به لانچ کنسول در کشور های مختلف اعم از کشور هایی اروپایی ،امریکایی ،سونی این کنسول را میخواهد برای اولین بار  در ژاپن منتشر کند تا ژاپنی ها هم از این کنسول  لذتی ببرند.
در این ویدئو تاریخ لانچ کنسول برای گیمرهای زاپنی مشخص شده است و تاریخ ان روزی نیست جز22 فوریه.
این شما و این هم لینک دانلود ویدئو من هم به شما پیشنها میکنم تا این ویدئو رو دانلود کنید ، ببینید و لذت ببرید

[تصویر:  360062.png]

پاسخ
نمیشه دانلود کرد هنوز لینک دانلود کردن بلد نیستی اصلا خودت امتحان کردی لینک رو

پاسخ
(01-02-2014, 12:59 AM)'javad' نوشته است: نمیشه دانلود کرد هنوز لینک دانلود کردن بلد نیستی اصلا خودت امتحان کردی لینک رو

باید در جوابتون بگم بله ایشون امتحان کردن و میگن درست بوده[img]images/smi/s0 (24).gif[/img](ازش پرسیدم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img])

شما هم لینک رو کپی کنین توی idm ببینین دان میشه؟[img]images/smi/s0 (24).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

پاسخ
من خودم میدونم چجوری دانلود کنم قبل از اینکه این پست رو بزاره این ویدیو رو لایوی دیدم.
لینک ها باید در مرحله اول باید درست باشند نه در نمر افزار های کمکی

پاسخ
خب دوستان بسته ديگه دعوا نكنيد!!!!!
من لينكارو درست كردم!
اگه بازهم خراب بود از منبع ميتونيد دانلود كنيد!
ممنون از جواد عزيز و محمد و نامي كه گزارش دادن!

'javad dateline='' نوشته است: نمیشه دانلود کرد هنوز لینک دانلود کردن بلد نیستی اصلا خودت امتحان کردی لینک رو

من خودم لينك هارو امتحان كردم درست بود
ولي بازم به خاطر گل روي شما لينكارو عوض كردم!

پاسخ
دوستان لینک سالمه. ممنون.[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  تریلر زمان عرضه‌ی بازی Ori and the Blind Forest: Definitive Edition منتشر شد White Beard 0 1,550 09-29-2019, 07:36 PM
آخرین ارسال: White Beard
  تاریخ انتشار بازی Felix the Reaper مشخص شد White Beard 0 956 09-25-2019, 09:18 PM
  تریلر جدیدی برای بازی Tales of Crestoria عرضه شد White Beard 0 835 09-17-2019, 01:52 PM
  تاریخ انتشار بازی GWENT برروی iOS مشخص شد White Beard 0 982 09-15-2019, 08:46 PM
  تاریخ انتشار بازی The Legend of Bum-bo مشخص شد White Beard 0 1,059 09-08-2019, 08:28 PM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان