نظرسنجی: با راه اندازی این پاتوق موافقید؟
شما مجاز به شرکت در این نظرسنجی نیستید.
آره لازمه من حتما هم کاری می کنم
62.50%
5 62.50%
نه داستان نویسی را دوست ندارم
12.50%
1 12.50%
حال و حوصله اش را ندارم
25.00%
2 25.00%
در کل 8 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پاتوق بازی نامه نویسان
بسم الله الرحمن الرحیم
سلام و درود به دوستان عزیز و گرامی گیمفا این تایپیک را زدم که با دوستانی که علاقه به داستان و بازی نامه نویسی دارند بحثی و گفت و گویی بکنیم من به شخصه به گیم پلی و داستان بیشتر اهمیت می دهم و نویسنده هایی که شخصا علاقه زیادی به آن ها دارم : در کتاب: دارن شان در فیلم: پیمان قاسم خانی خودمون در بازی: دیوید کیج
دوستانی که واقعا و واقعا به این رشته علاقه دارند و می خواهند که در این رشته پیشرفت کنند و با هم انشاالله یک چیز مفیدی یاد بگیریم عضو شوند فقط جون من اون افرادی عضو شوند که واقعا مرد این کار هستن د وفقط عضو نشوند و بروند و یک بار هم سر نزنند کسانی که در طی سه روز پست نمی دهند هم حذف می شوند ما می خواهیم بحث کنیم پس خواهشا اون هایی که طالب داستان هسن بیان جلو بگویند بسم الله.
محمد جواد
game life
فقط اللهConfused29:
از جایی شنیدم: ((انسان دوست دارد بزرگ شود ولی وقتی بزرگ می شود حسرت کودکیش را می خورد.)) پس حال را دریاب تا از این بزرگتر نشدی فقط خدایی که انسان ها را آفرید به یاد داشته باش.)) یا الله شکر (چرا خدا را با این اسم زیبا که دوست دارد با این نام صدایش بزنیم صدا نزنیم!)

پاسخ
سلام امیر حسین جان تاپیک خوبی زدیConfused29: ولی من به شخصه بیشتر به:
1.داستان
2.گیم پلی وگرافیک
3.صداگذاری
حالا چرا گرافیک وصداگذاری رو توی بخش دوم نوشتم چون نمیتونستم جدا بنویسم هر دوتاش بهم وابسته هستند
داستان که خیلی امر مهمی هست درمیان بازیها
بعدش گرافیک هستش که زیبایی بازی در همین بخش هست وبعدش گیمپلی ودر آخر صداگذاریConfused25:
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
MEHDI ETZIO از انجمن گیمفا
پاسخ
پاتوق خوب هست امیرحسین جان.منم هستم.Confused29:Confused24:
پاسخ
منم هستم Confused29: نظر من :

1- گیم پلی : بازی های قدیمی رو به یاد بیارید ! در اون بازی ها مخاطب به دنبال گرافیک بالا و کات سین های شگفت آور نبود و فقط به نفس بازی توجه داشت ! دلیل جذابیت بازی های کنسول های قدیمی همین هست .

2-داستان : به شخصه معتقدم برای کسی با بازی زندگی می کنه (مثل خودم) داستان مهمترین رکن بعد از گیم پلی محسوب می شه . این داستان یک عنوان هست که باعث می شه شما باهاش درگیر بشید و در آخر بازی اشک شوق بریزید . کسانی که جنون وار به یک بازی علاقه دارند با شخصیت اصلی و اتفاقات و حوادث اون همزاد پنداری می کنند . و این همزاد پنداری تنها از یک شخصیت پردازی قوی بر میاد . (این بخش جای صحبت زیادی داره , فعلا تا همینجا بسنده می کنم)

3-گرافیک : گرافیک بازی تمامی عناصر دیگر رو تحت پوشش قرار می ده ولی به هیچ عنوان به یک بازی رو به صرف داشتن گرافیک بالا نمی توان ستود .

4- موسیقی و صدا گذاری : خب موسیقی بازی هم تاثیر انکار ناپذیری بر درک بهتر وقایع داره .

در کل باید گفت با وجود این رده بندی ولی این داستان هست که بیشترین نقش رو در تاثیرگذاری و حس همراهی مخاطبان با بازی داره .
 آینده در انحصار کنسول های دستی است ! [تصویر:  s0%20%2869%29.gif]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  بازی سازی ؟ پاتوق ROBAH 0 1,371 11-23-2021, 07:55 AM
آخرین ارسال: ROBAH
  پاتوق طرفداران فوتبال PC FAN 0 1,274 07-02-2019, 06:22 AM
آخرین ارسال: PC FAN
  مسابقه: با اِسم آخر یک بازی، یک بازی دیگر بگو! [پــادشــاهِ کلــمات] Mr.Payne 1,267 100,260 11-24-2016, 10:37 PM
آخرین ارسال: Booker_Dewitt
Lightbulb بهترین بازی مولتی پلیر برای بازی کردن؟ mortal kombat 31 12,724 09-11-2016, 05:22 PM
آخرین ارسال: The Grand Tour
  پاتوق آنلاین بازی‌های شرکت Valve Mr.Payne 24 7,902 06-05-2016, 11:12 PM
آخرین ارسال: Mr.Payne

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان