نظرسنجی: چه نمره ای به این بازی میدهید؟(از 10 نمره)
شما مجاز به شرکت در این نظرسنجی نیستید.
1تا4
7.41%
2 7.41%
4تا6
0%
0 0%
6تا7
3.70%
1 3.70%
7تا8
14.81%
4 14.81%
8تا9
33.33%
9 33.33%
9تا10
40.74%
11 40.74%
در کل 27 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پاتوق طرفداران Devil may cry(مخصوصا دانته)
(01-31-2013, 03:27 PM)amir_RB نوشته است:
(01-31-2013, 12:18 PM)i love DmC نوشته است: خواهشا من رو هم بنویسید .
مرسی

اضاف شد

(01-31-2013, 02:19 PM)sohrab mj نوشته است: این بازی چیزی که انتظار داشتم نبود !
با آنریل انجین ساخته شده بود ولی در حده crysis 3 گرافیک داشت (شوخی)
گیم پلی بازی هم قابل قبول بود با کنترل راحت می تونستی چند حرکت کمبویی رو باهم بزنی و خیلی زیبا بود
به نظرم نینجا تئوری کارش رو خوب انجام داده بود !
به بازی بی روح چیز هایی رو اضافه کرده بود که واقعا مفید بودن!
مخصوصا توی بخش گیم پلی که شاهکار کرده بودن !
تنوع دشمنان هم بی نظیر بود !
داستان هم خوب بود ولی هیچ چیز غیر منتظره ای نداشت و چالش زیادی نداشت به جز بخش آخر ! (نگم بهتره برای اونایی که بازی نکردن)
Confused24:

شخصیت پردازی یکم مشکل داشت با اینکه دانته مثل همیشه بود اما مشکلش این بود که اون شوخ طبعی رو کم تر داشت و بیشتر جدی بود !
(با آنریل انجین ساخته شده بود ولی در حده crysis 3 گرافیک داشت) منظورت از این جمله چی هست؟
منظورت از بی روح چی هست؟
به نظرم گرافیک بازی خوب بود و بازدهی خوبی داشت و روی سیستم های متوسط خوب جواب داد.حداقل چیزی که توی بازی H&S لازمه رو به اغلب گیمر ها که اونم فریم بالا هست رو ارائه داد.در مورد شوخ طبعی دانته هم باید بگم که از بین نرفته ولی قبول دارم که کمتر شده اونم دلیلش اینه که چون کسی برای فهمیدن گذشته اش داره کارهایی رو انجام میده باید کمی جدی تر باشه.
این ها برداشت من بود
منظورم اینه که خیلی قشنگ بود گرافیک بازی !
بی روح هم منظورم انه که یک نواخت و بی روح و بی جون بود بازی !!!!!
توی بازی های h&s اگه گرافیک خیلی هم بالا باشه باعث میشه که افت فریم شدیدی توی بازی داشته باشیم !!!
پاسخ
(01-31-2013, 08:57 PM)sohrab mj نوشته است:
(01-31-2013, 03:27 PM)amir_RB نوشته است:
(01-31-2013, 12:18 PM)i love DmC نوشته است: خواهشا من رو هم بنویسید .
مرسی

اضاف شد

(01-31-2013, 02:19 PM)sohrab mj نوشته است: این بازی چیزی که انتظار داشتم نبود !
با آنریل انجین ساخته شده بود ولی در حده crysis 3 گرافیک داشت (شوخی)
گیم پلی بازی هم قابل قبول بود با کنترل راحت می تونستی چند حرکت کمبویی رو باهم بزنی و خیلی زیبا بود
به نظرم نینجا تئوری کارش رو خوب انجام داده بود !
به بازی بی روح چیز هایی رو اضافه کرده بود که واقعا مفید بودن!
مخصوصا توی بخش گیم پلی که شاهکار کرده بودن !
تنوع دشمنان هم بی نظیر بود !
داستان هم خوب بود ولی هیچ چیز غیر منتظره ای نداشت و چالش زیادی نداشت به جز بخش آخر ! (نگم بهتره برای اونایی که بازی نکردن)
Confused24:

شخصیت پردازی یکم مشکل داشت با اینکه دانته مثل همیشه بود اما مشکلش این بود که اون شوخ طبعی رو کم تر داشت و بیشتر جدی بود !
(با آنریل انجین ساخته شده بود ولی در حده crysis 3 گرافیک داشت) منظورت از این جمله چی هست؟
منظورت از بی روح چی هست؟
به نظرم گرافیک بازی خوب بود و بازدهی خوبی داشت و روی سیستم های متوسط خوب جواب داد.حداقل چیزی که توی بازی H&S لازمه رو به اغلب گیمر ها که اونم فریم بالا هست رو ارائه داد.در مورد شوخ طبعی دانته هم باید بگم که از بین نرفته ولی قبول دارم که کمتر شده اونم دلیلش اینه که چون کسی برای فهمیدن گذشته اش داره کارهایی رو انجام میده باید کمی جدی تر باشه.
این ها برداشت من بود
منظورم اینه که خیلی قشنگ بود گرافیک بازی !
بی روح هم منظورم انه که یک نواخت و بی روح و بی جون بود بازی !!!!!
توی بازی های h&s اگه گرافیک خیلی هم بالا باشه باعث میشه که افت فریم شدیدی توی بازی داشته باشیم !!!
کی این بازی بی روح بود؟
در ضمن حرف خودم رو داری به خودم میزنی؟!منکه گفتم فریم بازی رو بالا بردن ولی نه به قیمت نابود کردن بازی در حدی که طراحی شخصیت ها و نور پردازی عالی ولی محیط یخورده جزئیات کمتری داشت.به نظرم توی زمینه ی گرافیک کار بسیار جالبی انجام دادند.استفاده از موتور unreal engie یکی از این کار هاست.این موتور روی سیستم های نسبتا متوسط بازدهی خیلی خوبی داره ودقیقا چیزی که ninja theory میخواد رو بهشون میده
پاسخ
سلام من یه مشکلی دارم نمیدونم مربوط به بازیه یا دی وی دی که گرفتم مشکل داره. من وقتی میرم قسمت آپگرید، بعد از اینکه تیک یه اپگرید رو میزنم توی بازی نمیشه اون رو اجرا کرد یعنی فقط حرکات معمولی و پیش فرض رو میره و هیچ کدوم از اونایی که اپگرید کردم انگار نه انگار کار نمی کنن اصلا. این برای شما هم هست؟ مشکل از کجاست؟
پاسخ
مشکل وجود نداره شما باید حرکاتی رو که گفته بزنید مثلا وقتی یک آپگریت رو آزاد می کنید اون پایین طرز عملش رو مینویسه به جز یه چند تایی که با وجود اینکه دستور عملش رو نوشته ولی اجرا کردنش خیلی سخته !
پاسخ
(02-03-2013, 12:11 AM)sohrab mj نوشته است: مشکل وجود نداره شما باید حرکاتی رو که گفته بزنید مثلا وقتی یک آپگریت رو آزاد می کنید اون پایین طرز عملش رو مینویسه به جز یه چند تایی که با وجود اینکه دستور عملش رو نوشته ولی اجرا کردنش خیلی سخته !
نه مثلا حرکت stringer یا حرکتی که بعد روی هوا برعکس تیر میزنه چندین بار امتحان کردم اصلا نمیشه. یعنی توی قسمت تمرینش هم نمیشه این کار رو کرد
پاسخ
Confused43:نمی دونم من همچین مشکلی نداشتم
پاسخ
برای اینکه روی هوا بچرخه تیر بزنه بپر بعد دوباره دکمه ی پرش و تفنگ رو(باهم) بزن.
پاسخ
(02-03-2013, 12:22 AM)mohammad13 نوشته است: برای اینکه روی هوا بچرخه تیر بزنه بپر بعد دوباره دکمه ی پرش و تفنگ رو(باهم) بزن.
مرسی درست شد. اما نسبت به نسخه 3 و 4 دکمه خوریش خیلی سخت تر شده
پاسخ
(02-03-2013, 01:01 AM)ted256 نوشته است:
(02-03-2013, 12:22 AM)mohammad13 نوشته است: برای اینکه روی هوا بچرخه تیر بزنه بپر بعد دوباره دکمه ی پرش و تفنگ رو(باهم) بزن.
مرسی درست شد. اما نسبت به نسخه 3 و 4 دکمه خوریش خیلی سخت تر شده
تمامی دوستانی که در اجرا کردن combo های بازی مشکل دارن یه نتظیمات صفحه کلید درست کردم خیلی خوبه و راحت میشه باهاش بازی کرد
برین به این تاپیک
پاسخ
واقعا combo های بازی به نظرم سخته اون کمبو هایی که توی لودینگ میزنه رو وقتی میبینم دهنم وا میمونه.
دموهای بازی(سینمایی)هم قشنگه خیلی کیف میده.
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  بازی سازی ؟ پاتوق ROBAH 0 1,419 11-23-2021, 07:55 AM
آخرین ارسال: ROBAH
  پاتوق طرفداران فوتبال PC FAN 0 1,298 07-02-2019, 06:22 AM
آخرین ارسال: PC FAN
  پاتوق آنلاین بازی‌های شرکت Valve Mr.Payne 24 8,003 06-05-2016, 11:12 PM
آخرین ارسال: Mr.Payne
  پاتوق طرفداران PS4 Tyrion 59 16,843 11-25-2015, 05:04 PM
آخرین ارسال: Sadegh Snake
  طرفداران rise son of roma j@v@d 2 1,533 07-22-2015, 04:58 PM